Pedofile z Brooklynu czyli kosher sex.

 

Prokurator Okręgowy z Brooklynu, Charles Hynes twierdzi, że aresztował 89 mężczyzn oskarżonych o molestowanie nieletnich  ze środowisk żydowskich w Brooklynie na przestrzeni ostatnich dwóch lat.  Prokurator odmawia podania jednak szczegółów z obawy na groźby i reperkusje ze strony ortodoksyjnych rabinów i wpływowej diaspory w USA. Ofiary molestowania i ich adwokaci od dawna oskarżali jednak Hynesa o to, że nie robi nic w sprawie gwałtów na nieletnich. Prokurator okręgowy Charles Hynes twierdzi, iż nie jest to prawda. Niestety, jego biuro odmówiło dostarczenia nawet najmniejszych szczegółów i jest niemożliwe wykazanie, że to, co twierdzi Prokurator Okręgowy Hynes jest prawdą. Początkowo, gdy zwrócono się o informacje w połowie października, rzecznik prasowy Prokuratury, Jerry Schmetterer, stwierdził, że nie prowadzi się statystyk w odniesieniu do rasy czy religii osób, które są aresztowane.

Kiedy przypomniało mu, że Prokuratura ujawniła w przeszłości takowe statystyki w 2009 odnośnie aresztowania 26 ortodoksyjnych żydów,  Schmetterer powiedział, że musi się skonsultować w wydziałem odpowiedzialnym z przestępstwa na tle seksualnym.

Rabin Baruch Lebovitz potwierdził w październiku 2011 roku, że aresztowano 89 ortodoksów żydów oskarżonych o molestowanie w dwóch różnych oświadczeniach. Rabin i pedofil Baruch Lebovitz z nowojorskiego Brooklynu, skazany został w kwietniu 2010 roku na maksymalną karę 32 lat pozbawienia wolności za dopuszczenie się licznych przestępstw molestowania seksualnego młodych chłopców.

http://forward.com/articles/145969/