Sataniści w Sejmie.

 

Nie tylko chrześcijanie są dyskryminowani w Sejmie, kobiety również. Żydzi wydają polecania nie tylko Komorowskiemu, ale Kopacz również.

Satanizm – termin określający przekonania i ideologie, charakteryzujące się wierzeniami związanymi z Szatanem lub filozofią akcentującą opozycyjną stronę świata bądź ludzkiej natury, np: nie zabijaj to masz zabijać oraz nie kradnij to masz kraść, itd. 

W moim poprzednim wpisie pisałem o dyskryminacji chrześcijan w Sejmie. Jednak nie tylko chrześcijanie są dyskryminowani w Sejmie. Są dyskryminowne kobiety jak np. Kopacz, której żydzi zabronili zapalać menory. Menorę zapalił gorliwy zausznik Grabarczyk.

W tak prosty sposób wszystkie kobiety w Polsce dowiedziały się, że nie mogą zapalać świeczek na menorze w Sejmie ponieważ zabronili im to żydzi. Jest to tym smutniejsze, iż dotyczy to drugiej osoby w państwie, której żydzi wydają zakazy a Kopacz jak na prawdziwą orędowniczkę spraw kobiet przystało podporządkowała sie zakazowi obcej Polakom religii w Polsce.

Jak widzimy na przedstawionym zdjęciu sataniści żartownisie ku uciesze swych przełożonych ujawnili prawdziwe oblicze Nycza który wsławił się tym, iż mimo art. 5 Konkordatu i gwarancji obecności symboli religijnych w miejscach publicznych wysłał duchownych aby usunąć symbol religijny z miejsca publicznego. Został on za to mianowany kardynałem.

Nie licząc Turowskiego ( zdemaskowany w wyniku zamachu stanu) ilu jest jeszcze wokół Papieża księży patriotów jak Jaruzelski, którzy przedładają właściwe opinie od Kiszczaka Papieżowi ?