Judeo-satanistyczna koalicja morduje celowo chrześcijan w Syrii !!!

Według raportu New York Times opublikowanego w czwartek, niektórzy amerykańscy tj. pro żydowscy i arabscy urzędnicy wywiadu co do których można napisać: iż są to grupy dewiantów cywilizacyjnych których to: « oficerowie CIA działają potajemnie w południowej Turcji » oraz specjalnie wyszkoleni przez Mossad agenci pomagają judeo-satanistycznej koalicji zwalczać rząd w Syrii.

To oni decydują która grupa dewiantów cywilizacyjnych wewnątrz kraju arabskiego jak pisze New York Times « otrzyma broń do walki z syryjskim rządem ».

Grupy judeo-satanistycznych agentów pomagają antyrządowym uzbrojonym gangom w Syrii w walce z rządem w Damaszku, czytamy w raporcie.

« The New York Times reported that a small number of C.I.A. officers were operating secretly in southern Turkey, helping allies decide which Syrian opposition fighters would receive arms to fight the Syrian government”

http://topics.nytimes.com/top/news/international/countriesandterritories/syria/index.html

W pierwszej kolejności mordowani są bezbronni chrześcijanie aby ich definitywnie skłócić ze społecznością muzułmańską w Syrii. Wynika to ze strategii i ideologii judeo-satanistów aby w takich okolicznościach nie tylko wykorzystać sytuację ale sprawić by jak najwięcej ofiar znalazło się po stronie chrześcijan. Chrześcijanie w Syrii to duża społeczność i wynosi przeszło 10 procent ogółu populacji.

« The armed Islamist Opposition in Syria has murdered more than 200 Christians in the city of Homs, including entire families with young children. These Islamic gangs kidnapped Christians and demanded high ransoms. In two cases, after the ransoms were paid, the men’s bodieswere found.

« Christians are being forced to flee the city to the safety of government controlled areas. Muslim rebel fighters and their families are taking over their homes. We need your prayers and we need them urgently. »

http://www.christianpost.com/news/christian-families-in-syria-in-urgent-need-of-help-trapped-in-crossfire-69690/

Metoda mordowania Chrześcijan przez specjalne wyszkolone grupy judeo-satanistów sprawdziły się w Iraku gdzie mordowano Chrześcijan nawet w Kościele:

http://www.newsmax.com/KenTimmerman/joseph-kassab-christians-iraq/2010/11/02/id/375698

Także w Egipcie i innych krajach regionu jak Libia, Tunezja mordy na chrześcijanach to strategia judeo-satanistów:

http://www.catholic.org/international/international_story.php?id=43192

Ce diaporama nécessite JavaScript.

Zapytano mnie dlaczego definiuję judeo-satanistów zamiast muzułmanów sprawców mordów na chrześcijanach w krajach muzułmańskich ? Odpowiedź jest banalnie prosta. Izrael i USA nigdy by nie wspierali militarnie muzułmanów. Te dwa mocarstwa nuklearne są zobligowane do utrzymania swych wpływów poprzez korzystanie z judeo-satanistycznych grup morderców podających się za muzułmanów, którymi nie są. Natomiast ideologia judeo-satanistów to tylko środki finansowe i nic więcej. W Polsce jest ich też sporo, którzy dla pieniędzy swą Matkę Ojczyznę rabują i Polaków Patriotów mordują.

Co więcej w Libii zrobiono im zdjęcia na dowód powyższego.

https://rafzen.wordpress.com/2012/01/22/judeo-satanisci-walcza-o-libie/