Oświadczenie dot. najazdu Policji do mieszkania Iwo Gawrońskiego.

 

OŚWIADCZENIE

W dniu dzisiejszym Policja poinformowała matkę Iwo Gawrońskiego podczas przesłuchania w charakterze świadka, iż osobą zawiadamiająca Policję o tym, iż jest on maltretowany przez swych rodziców okazał się niejaki Adam Dominiak. Będzie on odpowiadał z kodeksu wykroczeń tak twierdzi Policja mimo, iż zostało złożone formalne zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na naszą i Iwo Gawrońskiego szkodę.

Policja wycofuje się z tego, że zaistniało maltretowanie dziecka natomiast twierdzi teraz, iż była to przemoc psychiczna. W taki sposób Policja broni sprawcę zawiadomienia oraz funkcjonariuszy Policji, ponieważ podczas nocnego najazdu Policji w mieszkaniu Iwo Gawrońskiego nie stwierdzono jego obrażeń. Tylko w taki sposób Policja nieudolnie pragnie usprawiedliwić barbarzyńskie metody działania funkcjonariuszy, gdzie osoby nie uprawnione o północy dokonują najazdu na prywatne mieszkanie i dokonują oględzin 4- tygodniowego dziecka nakazując rozebrać dziecko do naga. Policjanci oświadczyli iż wykonują tylko rozkazy. Wszyscy Niemcy oskarżeni o mordowanie Polaków też zawsze twierdzili, iż tylko wykonywali rozkazy i też rozbierali Polaków do naga bez podstawy prawnej.

Osobnika który zawiadamiał Policję poznałem podczas transportu więziennego z Warszawy-Mokotowa. Podając się za dziennikarza zapewnił mnie, że nagłośni bezprawie w mojej sprawie. Jest to osobnik który według mojej wiedzy graniczącej z pewnością działa na konkretne zlecenie osób trzecich. Podaje się za dziennikarza jednak po moim wyjściu z więzienia zmienionego na areszt domowy nigdy takich uprawnień nie okazał. Jak można się przekonać stare metody podrzucania agentury w bezpośrednie otocznie, czy to do celi, czy to do transportu więziennego działają do dnia dzisiejszego.

Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich internautów o dostarczenie wszelkich informacje dotyczących tego osobnika i osób które zlecają jemu wykonywanie konkretnych misji.

Rafał Gawroński.