Netanyahu uszkodził Tuska !

Po wizycie i nocy spełnionej razem w objęciach Netanyahu, Tusk będzie miał zabieg stomii poinformowały niezależne media. Tyle lat bycie premierem i częste kontakty z Putinem dają się we znaki nawet takim koszernym twardzielom. Jak wiemy we wtorek premier powitał swoją miłość z Izreala „witaj w domu” i jak to w domu bywa miłości nie było końca.

Jednak oficjalnie podaje się inną wersję wydarzeń i tak komentuje to rzecznik kryminalicy. Premier Donald Tusk podczas meczu piłkarskiego doznał kontuzji i ma usztywnioną nogę – poinformował w piątek rzecznik rządu Paweł Graś. Lekarze zalecili premierowi, aby przez najbliższe kilka dni się oszczędzał – zaznaczył. Szef rządu nie wziął udziału w czwartkowych i piątkowych głosowaniach w Sejmie.
– Z nogą premiera Tuska nie jest dobrze, ma bolesną kontuzję, którą doznał podczas meczu piłkarskiego. Przez kilka tygodni na pewno będzie miał kłopoty z poruszaniem. Lekarze zalecili premierowi, aby przez najbliższe kilka dni się oszczędzał, w niedzielę jest wizyta premiera Japonii, to będzie ten moment, kiedy premiera znowu zobaczymy – powiedział dziennikarzom Graś.
Jak dodał, premier nie został sfaulowany. – Zbadałem tę sprawę dokładnie, nikomu nic nie można zarzucić, to był niefortunny kontakt z piłką – wyjaśnił rzecznik rządu.
Graś zapewnił też, że kontuzja nie przeszkodzi szefowi rządu w wypełnianiu obowiązków służbowych, co jest ewidentnym oszustwem ponieważ szef partii nie wziął udziału w głosowaniach sejmowych !

Jak wiemy fakty są faktami i po wizycie Netanyahu Premier Kaganatu Tusk jest niesprawny fizycznie do pełnienia obowiązków czyli nie było miłości francuskiej tylko zwykłe między nami mężczyznami.

Strona Polska powinna domagać się ujawnienia wszystkich okoliczności „odbytej” wizyty i wykonywanych czynności przez Tuska !

2sk