Red. Zdzisław Raczkowski pilnie poszukiwany do celi samobójczej !

PSYCHIATRYK ZA KRYTYKOWANIE STALINIĄTEK ! WYMIAR JEST, SPRAWIEDLIWOŚCI NIE ZNALEZIONO ! 

Knebel na dziennikarzy , arogancja czerownej palestry , łamianie konstytucyjnych praw , gwałcenie prawa do krytyki , bolszewickie metody sądu bez sądu ! POlskie sądy to skończone bagno , ściek czerownej chałastry i ich bachorów ! Każdy normalny człowiek zasługujący na miano polaka a nie POlaka – to wie !Jak można mówić ,że w tym dzikim czerwonym kraiku jest wymiar sprawiedliwości gdzie sędzia jest zarazem ”ławą przysięgłych ” i sędzią ! Kupa śmiechu prosto z łubianki !  Za tłumienie krytyki prasowej jest 3 lata , o tym mówi nawet to zbolszewizowane prawo prasowe w POlandzie . SN  w UK wydał orzeczenie w sprawie reporterów od Murdocha brzmiało to nie mniej nie więcej tak :-” Dziennikarz ma prawo do błędu , ma prawo do pomyłki , nie wolno go za to ścigać , bo doprowadza to do nadmierniej ostrożności , zaniechania podejmowania trudnych tematów,  a co za tym idzie ogranicza to demokrację , prawo do informowania społeczeństwa, kontroli społecznej władzy . Tak samo nie można karać administratorów portali społecznościowych za dopuszczanie do publikacji komentarzy nieprzychylnych władzy , politykom , czy komentarzy krytycznym opisujący wydarzenia które mają miejsce w naszym życiu codziennym . Nie wyklucza to oczywiście prawa do procesu cywilnego osób dotkniętych komentarzem , jednakże należy pamiętać ,że każdy z nas ma prawo do swego zdania na każdy temat ”

Tego było więcej , zacytowałem z pamięci kluczowe aspekty orzeczenia SN . W kraiku tusków prawo jest ich i dla nich , każdy kto ”bluźni” na władzunię jest wrogiem i należy go traktować jako wroga lub jako wariata ! Bo tylko wariat może nie lubieć  tuska i jego drużyny ! Normalny leming , kocha czerowną szumowinę i KREML !

Od chwili gdy ubecka szajka zaczeła się panoszyć w Polsce , jak świnie w zagrodzie , zaczął działać magiczny art 212 !! To jest knebel na krnąbrnych dziennikarzy , którzy odważyli się ”zbluźnić ” , kapturowych procesów z tego właśnie art 212 było setki! Ale sięgnięto po bardziej drastyczne środki jak psychuszki , nie wystarczało im wtrącanie dziennikarzy do więzień , nie wystarczyło im konfiskowanie ich majątków , rujnowanie im życia , nie , to było za mało !!

Przecież  taki dziennikarz kiedyś wyjdzie i zacznie ‘‘bluźnić’‘  znowu i to jeszcze ze zdwojoną siłą !  Jego trzeba zlikwidować !! To się dzieje , nikt nie zna skali tego procederu , nikt nie wie ilu dziennikarzy dosłownie uśpiono chemikaliami w zakładach psychiatrycznych .

Doskonałość tego systemu POlega na tym ,że  osobę z 212 można wsadzić do psychiatryka bez wyroku !! Mało tego , bezterminowo !! To  ”lekarz ”  określa czy obiekt się PO prawił ” , jeśli wykazuje nadal skłonności do ”bluźnierczego zachowania ”  , to wyjdzie z psychuszki , ale nogami do przodu ! To jest ludobójstwo które dzieje się na naszych oczach , dzień za dniem !

http://polscott24.com/atak-policji-na-dziennikarzy-skandaliczne-zachowanie-oficerow/

http://polscott24.com/psychiatryczny-archipelag/

http://polscott24.com/terror-psychiatryczny-w-polskich-psychuszkach/

http://polscott24.com/o-skandalicznym-badaniu-psychiatrycznym-ktore-dotknelo-szarego-obywatela/

http://polscott24.com/co-sie-dzieje-w-rybnickim-psychiatryku/

http://polscott24.com/wycinanie-narodu-na-psychiatryka/

http://polscott24.com/nekanie-goczynskiego/

http://polscott24.com/oligarchia-polski-matrix-3/

Dziś mamy kolejny przykład dotyczący jednego z najbardziej krnąbrnych i ‘‘bluźniących” dziennikarzy , a mianowicie red.nacz portalu ”Afery Prawa ” , red Raczkowskiego . Znowu 212 , znowu bolszewicki sąd bez sądu , znowu psychuszka !! Redaktor Raczkowski jest znany z tego ,że patrzy czerwonej władzy na łapy , zreszto nie tylko on !! Nie tak dawno podobne problemy miał red.nacz. dr. Ciesielczyk z gazety i portalu ”Prawdę Mówiąc” człowiek który ujawnia na wykładach w USA,  agentów , bezpieczniaków i różnego rodzaju szumowiny !!

Redaktor Raczkowski naraził się  staliniątkom , teraz owe bachory chcą jego głowy . Zgwałcono wszystkie jego prawa , POgwałcono wszelkie zasady przyzwoitości i konstytucji , teraz ma trafić pod ”terapię ” farmakologiczną !! Wiemy jak się to kończy , podobnie jak w przypadku Goczyńskiego ! To jest nic innego jak zalegalizowane  ludobójstwo !! To jest mord na demokracji , to jest skatowanie wolności słowa !! Zastanawiam się kiedy te śmiecie za to odpowiedzą ? Kiedy Polska stanie na własne nogi i odpłaci pięknym za nadobne ! ?

Zaczęło się od tego: http://aferyprawa.eu/Urzednicy/Klinika-Leczenia-Nieplodnosci-Malzenskiej-Kriobank-Bialystok-ul-Stoleczna-11-i-metoda-na-viagre
-leczenia-przez-Waldemara-Kuczynskiego-bezplodnosci-kobiet-1706

Następnie to: http://aferyprawa.eu/Afery/Bialystok-SSR-Marek-Dabrowski-ukrywa-przestepca-aferzysty-Waldemara-Kuczynskiego
-panujacego-w-Klinice-Leczenia-Nieplodnosci-Malzenskiej-Kriobank-z-cyklu-dziennikarz-to-zawod-podwyzszonego-ryzyka

I polecam to: http://aferyprawa.eu/Afery/Trybunal-Praw-Czlowieka-w-Strasburgu-kolejny-raz-skazal-Polske
-za-bezprawny-areszt-oraz-umieszczenie-w-szpitalu-psychiatrycznym-tylko-arogancja-sedziow-z-Pruszkowa

Dziennikarz ma prawo do krytyki to mu gwarantuje prawo prasowe , jego obowiązek względem społeczeństwa , KONSTYTUCJA !! Skandale w tzw. wymiarze ”sprawiedliwości’‘  tuskowej piętrzą się z dnia na dzień , tam nie trzeba reformy , tam trzeba porządnej miotły która wymiecie śmiecie !  Bez powołania do owego systemu ławy przysięgłych , w Polsce nie będzie nigdy dobrze i uczciwie !

http://polscott24.com/republic-of-poland/
http://polscott24.com/powstaja-sady-spoleczne-w-polsce/

Jedynym ratunkiem dla osaczonych dziennikarzy są media polonijne poza granicami tego kołchozu zwanego POlską , to tylko my możemy takie sprawy nagłaśniać pokazując ludziom na zachodzie europy co tak naprawdę w POlandzie się dzieje ! Co też czynimy ! Jutro  postaram się nagrać rozmowę z red . Raczkowskim przez Skypa . Dziś przedstawiam wam dokumenty jakie nam nadesłał .

AMSZ