Unia Europejskich Niewolników !

Raport Parlamentu Europejskiego ujawnił, że istnieje przeszło 880.000 niewolników wykorzystywanych w Unii Europejskiej, z czego około jedna trzecia to ofiary wykorzystywania seksualnego. Polska to ziemia wolności gdzie nigdy nie było niewolnictwa !


Według Komisji CRIM autora Raportu dla Parlamentu Europejskiego, w Unii istnieje 3600 międzynarodowych organizacji przestępczych działających na obszarze Unii Europejskiej, a szkody wyrządzone gospodarce europejskiej przez przestępczość zorganizowaną wynoszą setki miliardów euro.

Raport ujawnił również, że sam handel ludźmi generuje około 25 mld euro zysku, podczas gdy nielegalny handel ludzkimi organami i dzikimi zwierzętami generuje między 18 i 26 mld euro rocznie oszacowanych zysków. Ponadto raport pokazał, że przestępczość prowadzona przez internet powoduje szacunkowo 290 miliardów euro strat.

Specjalna komisja nazywa szaloną korupcję w UE jako « poważne zagrożenie », dla funkcjonowania samej Unii z 20.000.000 przypadkami o wartości ponad 120 mld euro w sektorze publicznym. Parlament Europejski jest gotowy do dyskusji i głosowania nad sprawozdaniem CRIM na sesji w dniu 23 października. 2013 roku.

Tymczasem sam raport przychodzi w czasie, gdy Europa zmaga się z kryzysem gospodarczym, który wybuchł na początku 2008 roku, pozostawiając samym sobie miliony bezrobotnych z ich finansowym cierpieniem.

Czerwony Krzyż ujawnił 10 października2013 roku, że kryzys finansowy pozostawił 43. 000. 000. głodujących Europejczyków z niewystarczającą ilością jedzenia i nazwał go najgorszym kryzysem humanitarnym jaki trapił kontynent. Pogorszenie kryzysu zadłużenia zmusił rządy UE do przyjęcia oszczędności i złych reform gospodarczych, które wywołały masowe demonstracje w wielu krajach europejskich.

W Polsce trwa hossa morderców która skutecznie zastraszyła Polaków do tego stopnia że nie poszli nawet na referendum w Warszawie aby odwołać członka syndykatu morderców posiadających pełną władzę w Polsce po udanym Zamachu Stanu w 2010 roku.

Wojciechowski-001