Apartheid mediów w Polsce !

W dniu wczorajszym rozpoczęła się Krucjata Różańcowa w Obronie Jezusa w zentrum sztuki dewiantów w Warszawie. Apelowałem o przybycie wszystkich chcących się pomodlić w obronie Krzyża:

https://www.facebook.com/gawronskii
ps: przy wejściu judeo-sataniści pobierają 6 złotych na cele propagowania judeo-satanizmu w Polsce. Obecne na miejscu stacje telewizyjne TVP Warszawa i TVN ignorują walkę ze złem !
Dokładny adres: 
Zamek Ujazdowski
Jazdów 2
00-467 Warszawa:Apartheid medialny w Polsce

Zdjęcie z tego wydarzenia skomentował Pan Jan Milewski „Telewizje raczej nie są zainteresowane jakąkolwiek ingerencją. Tłumaczą to tzw. bezstronnością przekazu.

Odniosłem się do tego komentarza ponieważ obecna sytuacja w mediach nie ma nic wspólnego z bezstronnością przekazu a z kryminalnym apartheidem w stosunku do Polaków i Naszej 1000 – letniej tradycji Chrześcijańskiej.IMG_0773

W obecnym stanie okupacji Polski nie można nawet drwić o tzw. »bezstronności przekazu » lecz pisać o pospolitym apartheidzie w stosunku do Polaków na terytorium Rzeczypospolitej ! Proszę zwrócić uwagę na fizjonomię ekipy telewizyjnej publicznej li tylko dla środowisk wybranych i porównać z fizjonomią osób modlących się w Obronie Jezusa ! Za takie działania o charakterze dyskryminacyjnym Polaków w Polsce to Kodeks karny jest właściwą podstawą prawną !Apartheid medialny w Polsce !

Tej patologi bezstronnego przekazu nie należy propagować i pokazywać ale z uwagi na kwestie dowodową w przedmiocie propagowania judeo-satanizmu oraz formie apartheidu w stosunku do Polaków zamieszczam zdjęcie wykonane w czasie gdy trwa Krucjata Różańcowa !Apartheid medialny w Polsce !

W Centrum Sztuki Współczesnej, Warszawa Pałac Ujazdowski spotkało się kilka grup katolików i Polaków bez uprzednich uzgodnień z żądaniem od dyrektora Fabio Cavallucci zaprzestania bluźnierstw przeciwko Bogu Jedynemu. Do grupy dołączył około 16 ks. Stanisław Małkowski. 

Jeden z uczestników tak napisał na swym blogu: „Jako uczestnicy Krucjaty za Ojczyznę jesteśmy w pomieszczeniu świętokradczej instalacji w Muzeum Sztuki Współczesnej i modlimy się na Różańcu Świętym jako wynagrodzenie i o zaprzestanie zła. Wzywamy innych o przybywanie i modlenie się w tym miejscu. Zakończmy wspólnie tę profanację. Pomódl się i przekaz innym tę informację.”