Solidarność jaruzela-izraela.

Sprawa solidarności jest jednoznaczna.

Cała ta szopka z przejęciem władzy była całkowicie i dokładnie przygotowana przez judeo-satanistyczne światowe mendy. Wystarczy zauważyć kto wtedy był w komitecie solidarności.
Praktycznie składał się z tych samych wyznaniowo TW o korzeniach zarówno komunistycznych, jak i masońskich; rzekomo ateistycznych żydów na takiej samej zasadzie jak to uczyniono w czasie rewolucji w Rosji w 1917 roku.

Ta szopka umożliwiła agentom izraela odsunięcie od władzy ostatnich jeszcze Polaków. Nie zapominajmy nigdy, że wprowadzenie przez judeo-satanistyczną matrioszkę jaruzela stanu wojennego jest jednoznaczne z aresztowaniem i wymordowaniem Polskich ostatnich patriotów i to zarówno należących do solidarności jak i do pzpr.

Cel stanu wojennego był prosty.

Przed ostatecznym zniewoleniem gojów trzeba było ostatecznie zniszczyć silny i prężnie rozwijający się przemysł w samowystarczalnym kraju. 2 lata stanu wojennego rozwaliły i przygotowany Polaków na ostateczne zniewolenie. Przy całkowitej i bezapelacyjnej zapaści kraju. Przy okazji znowu znaczna cześć młodych i inteligentnych ludzi musiała wybrać emigracje, która niejednokrotnie całkowicie złamała dobrze zapowiadające się kariery naukowe.

Nasiona zasiane w 1981 roku właśnie teraz są wyraźnie widoczne.LIBERUM VETO
Przede wszystkim to była prowokacja mająca na celu ujawnieniu się prawdziwych czy powiedzmy skutecznych liderów społecznych i albo ich przekabacenie, albo wyrzucenie z Polski, aby im potem nie „bruździli” jak będą realizować swoje podłe zamiary. Co bardziej niebezpiecznych zlikwidowali.

„Nic już nie należy do narodu, a wszyscy jesteśmy ubabrani w jedne wielki, niemożliwy do spłacenia dług.”

Wprost przeciwnie – wszystko należy nadal, gdyż tzw. „prywatyzacje” były złodziejskie i nielegalne, ponieważ faktycznie za komuny wszystko należało do Narodu, tylko że Naród nie mógł tym dysponować,

Natomiast gdyby te tam przemiany były uczciwe, to należało ten majątek uwłaszczyć, by każdy mógł dysponować swoim udziałem.

Co do długu to jest on całkowicie fikcyjny i jego pozorna prawomocność polega na wmawianiu ludziom, że go mamy, podczas gdy prawdopodobnie nikt nie upoważniał nikogo do zaciągania żadnych długów w jego imieniu. Owszem, jeśli ktoś podpisywał umowę np. z bankiem, no to ma dług i powinien spłacać.

Ale tzw. dług państwowy jest umową lichwiarzy z rządem, że rząd potem wymusi przemocą od ludzi pieniądze i spłaci dług. OFE jest najlepszym przykładem.

Jednak wystarczy świadomość tej fikcyjności u ludzi i wybór takich rządów, które nie będą spłacać, a wtedy niech lichwiarze odbierają sobie pieniądze od ludzi, z którymi zawierali umowy.

Skale przekrętu ilustruje fakt, ze przecież komunistyczne długi były całkowicie nielegalne, jako ze każdy wie, iż komunizm był narzucony siłą, wiec jeśliby upadł, to długi powinni płacić komuniści na czele z mordercą jaruzelskim.

A jednak tzw. III RP z kamienną twarzą nadal płaciła długi komuny co tylko pokazuje, ze ci sami ludzie wciąż są u władzy, a istota systemu pomimo pozornych zmian jest ta sama.

Oczywiście gdyby taki rzad doszedł do władzy prawdopodobnie zgodnie z „wyznaniami ekonomicznego killera” byłby zlikwidowany, co widzieliśmy 10 kwietnia 2010, gdzie zlikwidowano nie tylko Skrzypka  i kilku innych przyzwoitych , którzy jakoś tam tylko w drobnej rzeczy postawili się lichwiarskiej sitwie !kOSZERNI pREZYDENCI