Bp. Guzdek koncelebrantem bezkarnych judeo-satanistów.

 

Kolejny biskup w Warszawie zapisuje się do elitarnego klubu judeo-satanistów i koncelebruje mord rytualny Polaków zamordowanych 21 grudnia 2011 roku w Afganistanie i jak przystało na ofiary z ludzi pogrzebane w dniu urodzin Jezusa. https://rafzen.wordpress.com/2012/01/08/dlaczego-sie-klamie-w-sprawie-zamordowania-5-polakow-w-afganistanie/

 

https://rafzen.wordpress.com/2012/01/07/kto-klamie-w-sprawie-smierci-5-polakow-w-afganistanie/

 

https://rafzen.wordpress.com/2012/01/09/komando-szatana-w-afganistanie/

 

https://rafzen.wordpress.com/2012/01/10/rakieta-zabila-5-zolnierzy-w-afganistanie/

 

US gay

 

Od 16 grudnia zaczyna się szczególny czas Adwentu który zaczyna czas szczególnej 9-dniowej Nowenny z Maryją – wspominając Jej 9 miesięcy, w których nosiła Jezusa pod Sercem. Jest to o tyle niezwykłe dla Chrześcijan, że w Liturgii Słowa teksty już wprowadzają postać Matki Bożej. W tym czasie każdy wierzący powinien podjąć dobrą intencję odprawienia tej Nowenny – zwłaszcza zaproszenia Jej z Jezusem do tego miejsca w naszym życiu, w którym jeszcze nie ma Jezusa.
W tej Nowennie poza intencją ważne jest odmówienie przynajmniej 1 dziesiątki różańca, a kto może to całej cząstki Radosnej oraz modlitwy Magnificat (Wielbi dusza moja Pana – Łk 1, 46-79). Towarzyszmy Niepokalanej, tak jak rodzina towarzyszy mamom w ich ostatnich 9 dniach przed narodzinami dzieci aby Maryja wypraszała nam prawdziwe cudy narodzin Jego Syna w naszym życiu. W okresie Adwentu zwyczajowo nie czcimy umarłych, a tym bardziej zamordowanych w celach rytualnych aby pogrzebać ich w dniu narodzin Chrystusa.

 

Takie działania miały już miejsca chociażby w przypadku mordu rytualnego popełnionego na gen. L. Okulickim.

 

https://rafzen.wordpress.com/2011/12/20/general-leopold-okulicki-chazarski-mord-rytualny/

 

 

21 grudnia, o godz. 18.00 w katedrze polowej Wojska Polskiego odbędzie się Msza św. w intencji poległych i zmarłych żołnierzy oraz funkcjonariuszy. Udział w modlitewnym spotkaniu zapowiedział Tomasz Siemoniak – Minister Obrony Narodowej. Kuria polowa zaprasza wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy i refleksji

 

Dzień 21 grudnia został nieprzypadkowo wybrany na czas modlitewnego wspomnienia poległych i zmarłych żołnierzy. 21 grudnia 2011 roku miał miejsce najtragiczniejszy zamach na polskich żołnierzy w Afganistanie. Zginęło wtedy pięciu żołnierzy: mł. chor. Piotr Ciesielski, sierż. Łukasz Krawiec, sierż. Marcin Szczurowski, sierż. Marek Tomala i sierż. Krystian Banach.

 

Czytamy m.in. na stronach Ordynariatu Polowego Wojska w Polsce. Takie lakoniczne tezy w okresie poprzedzającym narodziny Syna Bożego to nic innego jak świętowanie śmierci, a nie życia Polaków pogrzebanych celowo w dniu urodzin Jezusa !

 

Można śmiało pokusić się po kolejnym już tradycyjnym w Sejmie rytuale pentagramu, że w Warszawie duchowni kroczą śladami judeo-satanistycznych dewiantów do swego władcy !

AFG XX