Ukraina to zatruty owoc dla Polski i Polaków.

„Wasza” wolność wcale nie musi, a nawet na pewno nie będzie oznaczać naszej Polaków wolności. Doskonale to znamy z historii, a ślepy kulawemu za dużo nie pomoże jak ktoś ma zamiar okraść ich obu. Po prostu judeo-sataniści na Ukrainie sprytnie układają, żeby jeden konflikt implikował następne.

Już teraz Ukraina wyzbyła się pokoju, praw obywatelskich jakie by one nie były, rezerw złota które ktoś im udostępni w formie pożyczek w makulaturze na % i życia wielu obywateli tego kraju. W dalszej kolejności nadejdzie terror.
Ukraina jest w chwili obecnej na krawędzi wojny i Ja nie chcę , żeby Nas Polaków spotkał ten sam los. Mam gdzieś NATO i ich zwolenników którzy wikłają Nas Polaków w ten konflikt dla naszego dobra co stanowi świetny fałsz intelektualny !

Polska jest państwem małym i słabym, bez wojska i z papierowymi gwarancjami oraz ogromnym długiem publicznym.
Mimo tego zdrajcy Polaków robią wszystko aby Polska pozostała w bezpośredniej orbicie wpływów wydarzeń na Ukrainie, a im bardziej będziemy wikłani w ten konflikt tym większe dla nas niebezpieczeństwo, że w razie gdyby gra judeo-atlantycka nie przyniosła pożądanych rezultatów konsekwencje podjętej polityki zemszczą się bezpośrednio na nas Polakach

My Polacy już płacimy za ten konflikt nie Naszej wojny i nie Naszej pseudo wolności.
A to dopiero początek.

European Union