Ali Baba zwany Mojżeszem.

Historia o Mojżeszu to fałsz intelektualny. Mojżesz miał rzekomo prowadzić 40 lat po pustyni samych obrzezanych niewolników z Egiptu. Ci niewolnicy byli bardzo bogatymi niewolnikami ponieważ sprzedawali napletki lub nawet całe fallusy kapłanom którzy sporządzali z nich wywary.

netanyahu_moses
Jednak powszechnie znana historia jest taka:

« Mojżesz długo nie wracał z góry Synaj. W końcu lud powiedział: ‛Nie wiadomo, co się stało z Mojżeszem. Zróbmy więc sobie jakiegoś boga, żeby nas stąd wyprowadził’.

‛Dobrze’ — zgodził się brat Mojżesza, Aaron. ‛Zdejmijcie swoje złote kolczyki i przynieście je do mnie’. Kiedy mu je dali, Aaron wszystkie roztopił w ogniu i zrobił z nich posąg. Był to złoty cielec. Wtedy Izraelici zawołali: ‛To jest nasz Bóg, który nas wyprowadził z Egiptu!’ Potem urządzili wielką ucztę i oddawali cześć złotemu cielcowi.

Gdy Jehowa to zobaczył, bardzo się rozgniewał. Rzekł do Mojżesza: ‛Wracaj szybko na dół. Lud robi coś strasznego. Zapomniał o moich prawach i kłania się złotemu cielcowi’.

Mojżesz prędko zszedł z góry. Kiedy był już blisko, zobaczył to, co widzisz na obrazku. Ludzie śpiewali i tańczyli dookoła złotego cielca! Mojżesz tak się zdenerwował, że rzucił na ziemię dwie kamienne tablice z przykazaniami, które dostał od Boga. Tablice rozpadły się na mnóstwo kawałków. Mojżesz wziął złotego cielca, spalił go i starł na proszek.

To, co zrobili Izraelici, było bardzo, bardzo złe. Dlatego Mojżesz rozkazał niektórym mężczyznom wziąć miecze i powiedział im: ‛Ludzie, którzy oddawali cześć złotemu cielcowi, muszą umrzeć’. Ci mężczyźni zabili wtedy trzy tysiące osób! Jak widzisz, musimy naprawdę uważać, żeby nie służyć żadnym fałszywym bogom. Powinniśmy służyć tylko Jehowie!

Księga Wyjścia 32:1-35″

Obrzezani niewolnicy zatem chcieli żeby Aaron uczynił im boga zastępującego Mojżesza, kogoś takiego na wzór i podobieństwo Mojżesza, kto poprowadziłby ich dalej i spełniłby jego funkcję udanego rabunku. Ten ktoś miał im zastępować więc samego Boga ponieważ dla tych pozbawionych za kasę części swego ciała Mojżesz był Bogiem. Mieli także plany wyprawiać święto ku jego czci podczas gdy w tym samym czasie wybraliby sobie w wolnych i demokratycznych wyborach nowego boga pełniącego wcześniejszą funkcję Mojżesza, a który w ich odczuciu zaginął. Cielec najlepiej uosabiał ich założenia programowe, ponieważ mogli na nim jechać, a także posiadać wiele innych pożytków.
Taki kult jak najbardziej był możliwy, a nawet logiczny z punktu widzenia tzw. Ali Baby i czterdziestu rozbójników, ponieważ w crimo-politeizmie, to właśnie rzekomi bogowie sprawują władzę nad ludźmi będąc dla nich wyrocznią życia i śmierci, gdyż istnieje wśród nich hierarchia z formą rasizmu czyli wyższością uprawianą do dnia dzisiejszego w fałszywej nazwie « narodu wybranego ».
Tak więc ich Ali Baba zwany Mojżeszem wybrał sobie 40 komandosów, którzy zrobili krwawą jatkę zabijając przeszło 3000 swych ziomali, a pozostałych przy życiu okradli ze złota. Zgodnie z ujawnionymi faktami w 2009 roku, iż Hitler był żydem/ bogiem na ziemi, a w jego wojsku służyło przeszło 150 tys. obrzezanych faszystów mieliśmy po tylu latach taki sam scenariusz, a który odbył się w czasie II wojny światowej !

Katyn

Ale powracając poważnie do kwestii ukradzionego złota z Egiptu to należy zaznaczyć, iż złoto nie rośnie na pustyni i w takich ilościach aby odlać z niego posąg cielca nawet włócząc się po niej 40 lat.  Państwo zapewne nie uwierzyli o sprzedawaniu lub jak kto woli komercji organów ludzkich jak to czynią obecnie oliparchowie, ponieważ niewolnik to taka osoba, która jest własnością swego Pana więc kapłani jeżeli potrzebowali czegoś lub kogoś to brali sobie nie pytając o zgodę ziemniaka gdy bierze się worek ziemniaków.

Tak więc Mojżesz wraz z innymi ukradli złoto z Egiptu i uciekli na pustynię ponieważ w każdym mieście gdzie tylko by się pojawili spotkałaby ich kara za taki czyn. Sytuacja jest podobna do obecnej gdzie judeo-sataniści masowo okradają ludzi na całym świecie nie ponosząc żadnej odpowiedzialności, a Libia lub Ukraina są najlepszymi dowodami działania Ali Baby i czterdziestu rozbójników jak za czasów wielkiej ucieczki z ukradzionym złotem Faraonów. Na Ukrainie pierwszą czynnością ludobójców była kradzież złota Scytów i jego wywóz w niewiadome miejsce składowania.