Ludobójstwo Polaków we Wschodniej Małopolsce.

Czy normalni ludzie odwołują swych przeciwników politycznych za słowa czy za czyny ?
Zatem kto nabrał się na grę judeo-satanistów w dobrego i złego polityka ten nigdy nie powinien zajmować się polityką. Nigdy nie złożono wniosku za odwołaniem Rządu w Polsce w związku z zamordowaniem dwóch Prezydentów RP;  ś.p. Ryszarda Kaczorowskiego i zdrajcy, który podpisał Traktat Lizboński Lecha Kaczyńskiego, natomiast koncesjonowana opozycja składa wniosek polibacyjny o odwołanie władzy za słowa po pijaku w miejscu prywatnym.

Jak można było się domyślać w tej sprawie wcale nie chodziło o politykę tylko o krycie ludobójców ukraińskich, obecnie u władzy na czele z uzurpatorem i mordercą dzieci zwanym powszechnie P. Poroszenką. 11 lipca to wyjątkowa data dla każdego Polaka bowiem 71 lat temu w przeszło stu Polskich wsiach we wschodniej Małopolsce obecnie terytoria okupowane przez Ukrainę, judeo-sataniści rozpoczęli ludobójstwo Polaków.  Widłami, siekierami, nożami lub innymi narzędziami gospodarskimi judeo-sataniści mordowali Polaków w tym: dzieci, kobiety, mężczyzn oraz starców gdy tego dnia uczestniczyli oni na niedzielnych Mszach św. Łącznie zginęło przeszło 200 tys. osób.

Wschodnia Małopolska

Wschodnia Małopolska

A Państwo zapytacie jakie uroczystości tego dnia odbyły się w rzekomo wolnej Polsce z udziałem najwyższych władz państwowych które oczywiście transmitowano w telewizji ?  Tego dnia oglądałem jak cwel z Barczewa i murzyn komentują odwołanie władzy w Polsce. Czy telewizja w Polsce nie może zapraszać osoby z kręgu kultury Słowian ?

Jak nie khazan brat wdowy po gen. Błasiku robiący za rzekomego obrońcę życia, to mamy cwela z Barczewa opowiadającego historie za które musiałby jeść na kiblu, a na dodatek przedstawiają murzyna który opowiada jak to by było np: w Szwecji z odwołaniem kryminalnej władzy mimo, że żyje w luksusie dzięki Polakom.
Szambo wysycha i widać dno we wszelakich mediach w Polsce !

Ludobójstwo Polaków dokonane przez judeo-satanistów wspominają jedynie Polacy ze Wschodniej Małopolski lub świadomi Polacy, którzy nie mogą nawet przeczytać do dnia dzisiejszego prawdy we wszelakich mediach na takiej samej zasadzie jak fałszuje się historię pisząc o bolszewikach i hitlerowcach gdy tymczasem wiemy iż w Rosji i w Niemczech były reżimy rzekomo ateistycznych żydów, to o ludobójstwie Polaków we wschodniej Małopolsce pisze się fałszywie rzeź wołyńska lub o bohaterach walczących o Polskę pisze się żołnierze wyklęci !

https://rafzen.wordpress.com/2011/12/08/zydowska-rewolucja-w-rosji/

 

11 lipca 2014 roku mordercy wysyłali swoich ludzi do gabinetu Burego żeby PSL jako koalicjant mógł podjąć właściwą i jedynie słuszną decyzje pozostania u władzy służąc judeo-satanistom.

Polska to jest państwo totalitarne zorganizowane przez judeo-satanistów na wzór partii jedynego słusznego wodza, który daje i odbiera, a kto tak czyni w piekle się poniewiera ! Poniżej najlepszy dowód !

https://rafzen.wordpress.com/2013/07/13/konwencja-w-sprawie-zapobiegania-i-karania-zbrodni-ludobojstwa/