Kijowska zbrodnia; Malasian Airlines B777 – dowody.

Wszystko wskazuje że B-777 został trafiony z myśliwca rakietą powietrze -powietrze jak sugerują poziome ślady na skrzydle wraku. Rakiety z systemu BUK lecą od ziemi w górę a rakiety powietrze – powietrze lecą z myśliwców w poziomie zupełnie jak ślady na zdjęciu górnego płata skrzydła !!!

B777
A kto takie myśliwce zdolne do strzału rakietami powietrze-powietrze posiada i nimi operuje w tym regionie ? Rakiety R – 27 Topor albo R-73, są na wyposażeniu dla samolotów Su i Mig.

Ależ głupków z ludzi usiłują robić judeo-sataniści podając widowni jak na igrzyskach kretynów fałszywe symulacje na których zresztą widać pomimo brutalnej korekty, iż rakieta systemu BUK musi zawsze uderzyć pionem od dołu poza przypadkiem wystrzelenia jej z Księżyca !

Hiszpański kontroler ruchu powietrznego nick Carlos jednak faktycznie istnieje http://www.pravda-tv.ru/wp-content/uploads/2014/05/original-11.jpg ewakuował rodzinę z Kijowa i potwierdza co wcześniej twierdził iż napisał na twiterze w sieci patrz video od 5:00 http://actualidad.rt.com/actualidad/view/134299-controlador-trafico-aereo-buelo-mh17-escoltado-cazas-ucranianos iz feralny B-777 na trzy minuty przed zniknięciem z radaru miał bliski kontakt w locie z dwoma myśliwcami kryminalnej junty z Kijowa na usługach judeo-satanistów.

Strona Twittera istniała do godziny pierwszej w nocy z 17-18 lipca 2014 później została usunięta. Carlos 8 may 2014r dał wywiad dla Hiszpańskiej stacji na temat ówczesnej sytuacji na Ukrainie do wglądu na video
http://actualidad.rt.com/actualidad/view/127516-amenazar-controlador-espanol-ucrania-crisis
to dowód iż nie jest słupem stworzonym na czyjekolwiek potrzeby i 8 maja istniał, a w tle pada widok skasowanej obecnie jego strony z Twittera.
Można przyjąć że jest wiarygodnym świadkiem ataku terrorystycznego na samolot Malezyjskich linii lotniczych i stwierdził: iż myśliwce były obecne obok B-777 na 3 minuty przed zanikiem jego wizji na radarze.

Malaysian Airlines B777

ciekawyyy