Kapusie z mordercami u władzy wspierani przez duchownych sprzymierzonych z dziećmi szatana czyli żydami robią za autorytety w Polsce.

Dziwi mnie, iż przewodnictwo kapusi i de facto morderców swych kompanów broni jest tolerowane przez Powstańców i ich rodziny, a także liczną gawiedź duchownych bowiem 70 rocznica Powstania Warszawskiego to szczególna data dla judeo-satanistów. Można jedynie dodać, iż okupacja funkcjonuje wzorowo, a Powstańcy są tragicznym tłem okupacji na czele z ze swym wybitnym i rodzinnym i akceptowanym w środowiskach dewiantów wielkim kapusiem niejakim ściborem-rylskim.
IMG_1298

Można rzec również, iż pojęcie duchownego „patrioty” powróciło na dobre za sprawą dwóch kardynałów; niejakiego heretyka i niszczyciela Krzyża nycza oraz tego jak mu tam dziwisza, który wymówił posłuszeństwo swemu Papieżowi, a który prosił go o wykonanie ostatniej woli i spalenie osobistych notatek, a ten zdrajca Papieża tego nie uczynił i dodatkowo ukradł mu ampułki z krwią i teraz handluje nimi w świecie.

70 rocznica Powstania Warszawskiego

70 rocznica Powstania Warszawskiego

Dziwne te losy Naszej ukochanej Ojczyzny gdzie mordercy u władzy wspierani przez duchownych sprzymierzonych z dziećmi szatana czyli żydami robią za autorytety w Polsce.

Dla wielu takie określenia są trudne do zrozumienia ale to nie ja oświadczam iż: żydzi są dziećmi szatana lecz sam Bóg przemawia przez swego jedynego Syna Jezusa. Aby dobrze zrozumieć karaną za pomocą Kodeksu Karnego w Polsce doktrynę opublikowałem tekst który pomoże zrozumieć częściowo zagadnienie cywilizacyjne dla nie wtajemniczonych, a dla wielu pojętnych którzy otrzymali rozum i własną wolę od Boga publikacja potwierdzi głoszone z Ojca na Syna prawdy o tych plemionach.
https://rafzen.wordpress.com/2014/07/06/zrozumiec-slowo-judeo-satanizm/

Podsumowując to obchody 70 rocznicy Powstania Warszawskiego uświetnili oprócz germańców zwanych obecnie bundeswehra na uroczystościach dewiantów obecni byli również zagorzali zwolennicy SS – Galizien, która wsławiona mordowaniem Powstańców oraz Warszawskiej ludności cywilnej przeżywa obecnie chwile czasowej glorii na Ukrainie za sprawą finansistów chcących wszystkich Słowian okraść z ich dóbr. W Polsce poszło im jak po maśle przejęcie własności Polaków za sprawą takich ludzi jak m.in. ścibor-rylski i jemu podobni.

Należy uzupełnić publikacje o zdjęcia jak wygląda przyuczanie Polaków do kolorów reżimu żydowskiego z Niemiec czyli czarno-biało-czerwonego. We wszystkich niemal uroczystościach o charkterze patriotycznym okupacyjni zleceniodawcy wymagają bowiem takich barw trójkolorowych !

IMG_1282
Po wypłatach odszkodowań żydom za II wojnę światową przez podatników Polaków oraz terminologii „żołnierzy wyklętych” to kolejny silny punkt doktryny wmawiania iż to Polacy stoją za prześladowaniami żydów, ponieważ największy oszust II wojny światowej, a który wyszedł z Oświęcimia na lewe zaświadczenie lekarskie niejaki bartoszewski publicznie głosi: iż lepszy był SS-man od Polaka.

IMG_1284

A Państwo dalej chcecie uczestniczyć w maskaradzie prawdy służącej okradaniu Polaków ?
Ja nie uczestniczę !!!