Monitor Polski

Sprawa dotyczy ludzi podających się za Polaków gdy tymczasem to oni zastraszają Polaków procesami karnymi i dlatego moim obowiązkiem Polaka jest ostrzegać o znanych mnie osobiście przypadkach iż: za wyrażanie opinii o ludziach zajmujących się polityką grożą oni więzieniem dla Polaków !

Marku Podlecki ile zapłacił dębowski aby łączyć moją osobę oraz P. Z. Kękusia wraz z nim w roli rzekomego i komercyjnego damskiego cowboya ?

Najczęściej są to osobnicy którzy nie tylko nie mieszkają w Polsce ale posiadają podwójne obywatelstwa i aby dorwać się do władzy z myślą możliwości ucieczki z Polski w przypadku wykrycia oszustw wielkie wartości.

Gawronski Info

 

Aby komentarz nie przepadł i został ocenzurowany publikuję go na swoim blogu a dotyczy on tej publikacji i niejakiego dembowskiego i jego kolesia ciesielczyka.
http://www.monitor-polski.pl/tworzenie-judeopolonii-rola-zydowskiego-mossad-u-w-nzz-solidarnosc/#comments

1 comment to Tworzenie Judeopolonii: rola żydowskiego Mossad-u w NZZ Solidarność

Rafzen
7 sierpnia 2014 at 08:16 · Odpowiedz

To jest antysemityzm pisać takie rzeczy o bezkarnych mordercach Polaków.
Rafzen
Twój komentarz czeka na moderację
7 sierpnia 2014 at 08:27 · Odpowiedz

Mam nadzieję iż dembowski z ciesielczykiem zrobili sobie właściwe badania genetyczne i posiadają odpowiednie certyfikaty aby zajmować się polityką w Polsce.
https://rafzen.wordpress.com/2010/11/06/dembowski-cieszelczyk-i-spolka-z-bezprawiem-w-tle-czyli-c-d-wyborow-w-tarnowie/

Z powodu cenzury zmuszony zostałem do zaprzestania komentowania na tym blogu. A oto całość komentarzy:

75 comments to Tworzenie Judeopolonii: rola żydowskiego Mossad-u w NZZ Solidarność

 • To jest antysemityzm pisać takie rzeczy o bezkarnych mordercach Polaków.

  • [Komentarz Marek Podlecki: usunięte bo artykuł jest nie fair. Rafał, ty mnie potraktowałeś wtedy jak Dembowskiego i Ciesielczyka, o czym chyba zapominasz. Przypomnę też, że to Dembowski był inicjatorem poszukiwań gdy nagle « zniknąłeś » i nikt nie chciał ujawnić gdzie cię wsadzono. To tak gwoli prawdy, bo przecież o prawdę chodzi. M.P.]

   • dalmat

    Dembowski, miałem do czynienia z tym człowiekiem i pozostawię to bez komentarza, przynajmniej do czasu, kiedy on sam mnie nie sprowokuje.Powiem tylko, niech spier..a stąd ze swoją amerykańską demokracją.

 • Wiele osób celowo przybiera tzw żydowskie nazwiska i kreuje się na Żyda bo to wygodny kamuflaż, wygodna zasłona do czynienia zła. Wśród każdej narodowości są dzieci diabła i dzieci Boże. Dobra nowina jest taka że dopóki się żyje można ze sługi grzechu czyli dziecka diabła stać się dzieckiem Bożym. Najgorszy nawet grzesznik może dostąpić odpuszczenia i przemiany życia, porzucenia zła http://www.youtube.com/watch?v=onSVpyOiCuI&list=UUFMjF8uB17wTZ6qQhRBDPgg

  http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=10198

  „Kto popełnia grzech, z diabła jest, gdyż diabeł od początku grzeszy. A Syn Boży na to się objawił, aby zniweczyć dzieła diabelskie. (9) Kto z Boga się narodził, grzechu nie popełnia, gdyż posiew Boży jest w nim, i nie może grzeszyć, gdyż z Boga się narodził. (10) Po tym poznaje się dzieci Boże i dzieci diabelskie. Kto nie postępuje sprawiedliwie, nie jest z Boga, jak też ten, kto nie miłuje brata swego. (11) Albowiem to jest zwiastowanie, które słyszeliście od początku, że mamy się nawzajem miłować; (12) nie jak Kain, który wywodził się od złego i zabił brata swego. A dlaczego go zabił? Ponieważ uczynki jego były złe, a uczynki brata jego sprawiedliwe. (13) Nie dziwcie się, bracia, jeżeli was świat nienawidzi. (14) My wiemy, że przeszliśmy ze śmierci do żywota, bo miłujemy braci; kto nie miłuje, pozostaje w śmierci. (15) Każdy, kto nienawidzi brata swego, jest zabójcą, a wiecie, że żaden zabójca nie ma w sobie żywota wiecznego. (16) Po tym poznaliśmy miłość, że On za nas oddał życie swoje; i my winniśmy życie oddawać za braci. (17) Jeśli zaś ktoś posiada dobra tego świata, a widzi brata w potrzebie i zamyka przed nim serce swoje, jakże w nim może mieszkać miłość Boża? (18) Dzieci, miłujmy nie słowem ani językiem, lecz czynem i prawdą.” – 1 list apostoła Jana 3:8 Biblia Warszawska

  , ” Umiłowani, miłujmy się nawzajem, gdyż miłość jest z Boga, i każdy, kto miłuje, z Boga się narodził i zna Boga. (8) Kto nie miłuje, nie zna Boga, gdyż Bóg jest miłością. (9) W tym objawiła się miłość Boga do nas, iż Syna swego jednorodzonego posłał Bóg na świat, abyśmy przezeń żyli. (10) Na tym polega miłość, że nie myśmy umiłowali Boga, lecz że On nas umiłował i posłał Syna swego jako ubłaganie za grzechy nasze. (11) Umiłowani, jeżeli Bóg nas tak umiłował, i myśmy powinni nawzajem się miłować. (12) Boga nikt nigdy nie widział; jeżeli nawzajem się miłujemy, Bóg mieszka w nas i miłość jego doszła w nas do doskonałości. (13) Po tym poznajemy, że w nim mieszkamy, a On w nas, że z Ducha swojego nam udzielił. (14) A my widzieliśmy i świadczymy, iż Ojciec posłał Syna jako Zbawiciela świata. (15) Kto tedy wyzna, iż Jezus jest Synem Bożym, w tym mieszka Bóg, a on w Bogu. (16) A myśmy poznali i uwierzyli w miłość, którą Bóg ma do nas. Bóg jest miłością, a kto mieszka w miłości, mieszka w Bogu, a Bóg w nim. (17) W tym miłość do nas doszła do doskonałości, że możemy mieć niezachwianą ufność w dzień sądu, gdyż jaki On jest, tacy i my jesteśmy na tym świecie. (18) W miłości nie ma bojaźni, wszak doskonała miłość usuwa bojaźń, gdyż bojaźń drży przed karą; kto się więc boi, nie jest doskonały w miłości. (19) Miłujmy więc, gdyż On nas przedtem umiłował. (20) Jeśli kto mówi: Miłuję Boga, a nienawidzi brata swego, kłamcą jest; albowiem kto nie miłuje brata swego, którego widzi, nie może miłować Boga, którego nie widzi. (21) A to przykazanie mamy od niego, aby ten, kto miłuje Boga, miłował i brata swego. ” – 1 Jana 4:7-21

 • APA

  Krotki cytat:
  „Tak oto wlasnie bandyta Jaruzelski, ….. „.
  Ten wlasnie powyższy cytat zdradza autora/autorow kim jest lub jak bladzi, a może prowokuje autor/autorzy powyższego opracowania !

  Jestesmy zywa historia i nie dajemy LOTROM macic ludziom w glowach.

  Proszę powiedzieć na początek – KOGO ZAMORDOWAL GENERAL WOJCIECH JARUZELSKI ,kogo okradl a kogo jego doradcy (czytaj wrogowie Polski i Polakow).
  Jak i na czym wzbogacil się Jaruzelski ,a jak po nim p-rezydenci ?
  Czy gwizdy na jego pogrzebie nic wam LENIWCE nie mowia ?

  Może teraz znowu będziecie przypominać ,ze WOJSKO POLSKIE WOJNE DOMOWA W POLSCE WPROWADZILO i WYBIJALO POLAKOW jak teraz to czyni BANDYCKIE „WOJSKO” NA UKRAINIE ?
  Porobcie sobie tylko porównania i wyciągnijcie wnioski,moze PRZESTANIECIE JARUZELSKIEGO i NAS ZOLNIERZY POLSKICH TAMTEGO OKRESU NAZYWAC BANDYTAMI a chwycicie wreszcie za „uzde” takich solidarnosciowcow jak Lech Walesa i inni bawiący wtedy i teraz w Arlamowie lub na swych posiadłościach i wyspach – pytamy za jakie,czyje srebniki ? !

  Czy jeszcze teraz was trzeba przekonywac,ze dzięki Jaruzelskiemu i NAM ZOLNIERZOM POLSKIM w 1981 roku
  NIE DOSZLO DO POLSKIEGO WZAJEMNEGO MORDOWANIA SIE ???

  A ZYDZI i NIEMCY musieli przestrajać z tego powodu POLSKE na KIBUC ,JEWROKOLCHOZ (UE), a POLAKOW OKRADZIONYCH , NA NIEWOLNIKOW az 25 lat i NIE UDALO SIE W POLSCE LUDOBOJSTWO jako plan pierwszy !!!

  KTO WRESZCIE AUTENTYCZNYCH MORDERCOW, ZDRAJCOW ROZLICZY,KTO ROZLICZY SPRZEDAWCZYKOW i SLUGUSOW ???
  KTO ROZLICZY SCIERWO MEDIA ?
  KTO ROZLICZY ZLODZIEJI,KTORZY NAS WSZYSTKICH OKRADLI ???
  PRAWNIKOW,KTORZY ICH OCHRANIALI i OCHRANIAJA PO DZIS DZIEN ?

  KTO POGONI ZYDOW i NIECOW z ROZNYMI OBYWATELSTWAMI z POLSKI ?
  Autorzy powyższych prowokacji ?
  No to już ROZLICZAC ,przecież Walesa i jego doradcy i spolka ZYJA i maja się dobrze !
  Jaruzelskiego ruszacie w grobie ?

  JUDEOPOLONIA ISTNIEJE JUZ OD PREZYDENTURY WALESY !

  Nie od Jaruzelskiego,bo ten już był za stary i osamotniony w działaniu,byl silny ale za zycia Gomulki,z którym poznal się na zydach i zaczeli razem dobierać się do skory LOTROM !
  Za co Jaruzelskiemu do końca zycia nie wybaczono !

  Jaruzelski jak Janukowycz nie prysnal do Moskwy ,umilano mu zycie do końca nawet pod jego domem,poza którym nie miał nic więcej,bo nie był złodziejem,gwizdano mu jeszcze na cmentarzu za szmulowskie srebniki .
  Lechowi Kaczynskiemu zagwizdano chowając go na Wawelu – a co on dobrego dla Polski i Polakow uczynil ???
  Co dobrego uczynil A.Kwasniewski ?
  Co czyni obecny prezydent B.Komorowski ?
  Trudno wam to pojac ?
  Kto zagwizda Walesie i wszystkim prezydentom po Jaruzelskim,tego tez nie możecie zrozumieć LEMINGI ???

  c.d. nastapi

  • Irol

   Jaruzelski zamordował moją Babcię.

   Wystarczy?

   Dla mnie tak.

   Dzieckiem będąc jechałem z rodzicami 500km przez Polskę skuta lodem i stanem wojennym. Co 10-30km miałem postój i często trzepanie samochodu.

   • Irol

    ups. Jechaliśmy oczywiście na pogrzeb.

   • APA

    Z tego co opisujesz to TY BABCIE ZABILES narazajac ja na takie warunki transportu !

    • Irol

     Idiota czy z O.R.M.O.?

     Czytać ze zrozumieniem nie nauczyli?

     Jaruzelski, a raczej matrioszka zastępująca Jaruzelskiego swoim słynnym przemówieniem w TV wywołał u mojej Babci ROZLEGŁY ZAWAŁ. Gdyby ta banda morderców w mundurach nie wyłączyła telefonów to wezwało by się pogotowie i miała by szansę by przeżyć. A tak JEST WINIEN ŚMIERCI MOJEJ BABCI! I żaden głupi wpis tego nie zmieni.

  • sprawdzam

   Ani on, ani ci ze wstępniaka niczym się nie różnią.
   Oprócz tego tałatajstwa jest jeszcze wiele innych.
   APA, niewygodny temat dla Ciebie, więc próbujesz go skierować na inne tory.

   Nic się nie bój, wszystkich rozliczymy.
   Każdemu wg jego „zasług”.

   • APA

    Umiesz czytac ze zrozumieniem i analiza wlasna ?
    O jakich torach mówisz tych co zawiodły Kalksteina a po nim ochotnikow (polskich najemnikow mieszanych) na UKRAINE celem LUDOBOJSTWA !
    Wiec teraz wiedz,ze to MY POLACY takich jak ty sprawdzamy i zapisujemy na listy wrogow polskich ( z kazdego portalu).

   • monitorpolski

    Przypomnę, że Jaruzelski był jednym z tych, którzy robili czystki.
    „Prof. Paweł Śpiewak Dyrektor Żydowskiego Instytutu Historycznego w Warszawie w swojej wypowiedzi telewizyjnej z okazji śmierci generała zarzucił mu, ni mniej ni więcej, ale „antysemityzm,” ponieważ w czasach gomułkowszczyzny usuwał on z Wojska Polskiego oficerów pochodzenia żydowskiego.”
    http://prawica.net/forum/38481

 • bies53

  No cóż,po obejrzeniu tego krótkiego filmu powróciłem do tych lat osiemdziesiątych,jak nie jedną noc nie przespałem biorąc czynny udział w tych wydarzeniach.Panie Mirosławie Chandrała,ma Pan świętą rację mówiąc
  ” solidaruchy „.To sprzedajni ludzie dorwali się do władzy i roztrwonili to co my w pocie czoła wypracowaliśmy.Obiecali Nam złote czasy,jednak nie powiedzieli że zamkną nas w tych złotych klatkach.
  Wmawiając nam że dano nam wolność,zniewalając.Nigdy,naprawdę nigdy nie myślałem że coś takiego wydarzy się po 81-ym roku,byłem o tym święcie przekonany,gdyż inaczej nie kiwnął bym nawet palcem.
  Wiem że obudzimy się z tego snu i znów powstaniemy.

 • Ania

  Zgadzam się w pełni z tezami tego artykułu.
  Łatwo ” mało mądrych” ludzi wykorzystać dla podłych celów.
  Trzeba tylko im wmówić, że są mądrzy i nadzwyczajni.
  No i włożyć do główki poglądy, które uznają za własne, bo na własne ich nie stać.
  Tak było z naszym noblistą, niestety.
  A najgorzej, że on nadal uważa, że zrobił rzecz wielką.

 • Hut

  Artykul tendencyjnu bo ani slowa o wspolpracy Watykanu II z CIA ,Solidarnosc, Papiez i Calvi , mafia rosyjska , Opus Dei…
  Artykul moze byc tylko baza wyjsciowa do szerszego opracowania.

  • monitorpolski

   Nie mieszaj Watykanem.
   A może raczej mafia żydowska w Watykanie? Mafia rosyjska? A jest taka? Bo przecież tzw. „czerwona mafia” jest całkowicie żydowska, co potwierdza tezy artykułu. Tytuł dałem „Tworzenie Judeopolonii…” bo to nie Rosjanie, ani nie Amerykanie, ani nie Watykan tworzy / ł Judeopolonię.

   • sprawdzam

    bardzo na temat:

    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dA8M6D_j7Eo
    Żydomasoneria i żydobiskupi w Kościele katolickim w Polsce ! / Masoneria , Żydzi i księża

    • sprawdzam

     11:44 min
     zobaczcie, na jakim wręcz krzyczącym do nos tle bywa biskup Piotr Libera i jest z tego niezmiernie zadowolony – jak widać

   • Betii

    Nowa Chazaria, czyli tajny plan Putina-Szarona?
    Otóż bardzo wiele: tajny plan Putina-Szarona polega bowiem na wskrzeszeniu owej wczesnośredniowiecznej Chazarii, tym razem w ramach Federacji Rosyjskiej i przesiedleniu na jej teren (dziś południowa Rosja i południowa Ukraina) praktycznie wszystkich Żydów izraelskich. Czemu ten plan ma mieć szansę powodzenia? Otóż dawna Chazaria jest kolebką obecnej izraelskiej elity, mianowicie tzw. Aszkenazi, czyli potomków Żydów z Europy Środkowej i Wschodniej (głównie Polski, byłego ZSRR, Niemiec i dawnych Austro-Węgier). Stąd też przesiedlenie Żydów do Chazarii nie będzie formą ich wygnania z tzw. Ziemi Obiecanej, a powrotem do ich rzeczywistej (etnicznej) kolebki.
    http://palestyna.wordpress.com/2014/06/07/nowa-chazaria-czyli-tajny-plan-putina-szarona/
    Teraz zbadali sobie DNA i stwierdzili,że są Chazarami.

   • Hut

    Jak zwał tak zwał . Bo jak się okazuje to i inne odłamy chrześcijaństwa są też w to zaangażowane. Mafia żydowska sama by nie przetrwała. Tu jest robiona robota na większą skalę.

    A winni są tak samo ci którzy zezwalaja żeby na ich podwórku rozwijały sie takie paszczaki.

    Watykan ,buskupi ,księza dobrze wiedzą o co chodzi …to dlaczego się temu nie sprzeciwiają.

    Po różnych forach,blogach i facebooku czy twitterze widać że ludzie zdają sobie sprawę co Monsanto i innye firmy ładują do jedzenia i owijają wszystko w folię aluminiową. MacDonaldy.KFC pękają w szwach. Zarcie podane na tackach jak dla ptactwa hodowlanego. Poidełko i trocheę paszy za nie trochę kasy.

    Czemu wszyscy to kupują.Gdzie bojkot ?

  • Jak widać – od dłuższego już czasu – na MP mamy spójną drużynę, z podziałem ról, do dokopywania Kościołowi i tworzenia negatywnego wizerunku dla Kościoła Rzymsko-Katolickiego.
   Jest to jak najbardziej po myśli tych, których licencjonowany Rafzen (od Roda) nazywa judeo-satanistami.

   Hut i inni mu podobni – zamiast wypisywać bzdury niech poczytają wydaną w 1994 r. w języku polskim książkę pt. „Victory czyli zwycięstwo, tajna historia świata lat osiemdziesiątych – CIA i Solidarność” – Peter Schweizer.
   Jest do nabycia na Allegro tu

   http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=victory+czyli+zwyci%C4%99stwo+peter+schweizer&bmatch=s0-default-0718

   Hut-u i inni – dowiedzą się z niej, że finansowanie „S” po 13 grudnia 1991 r. szło kanałami Mossadu, a nie Watykanu, że Watykan kategorycznie odmówił udziału w transferze tych pieniędzy z CIA i Mossadu.

   No, ale Hut-u i zgrani z sobą na tym blogu współplemieńcy wiedzą lepiej.
   Wiedzą lepiej, bo to wynika z przydziału ich roli do odegrania tym blogu.

   • monitorpolski

    No i na zdrowy rozum, jaki interes miał by w tym Watykan, by ludność Polski miała przejść na judaizm?

   • sprawdzam

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Peter_Schweizer

    Peter Schweizer (ur. 1964) – amerykański historyk. Pracuje w Instytucie Hoovera. Jest autorem książki „Wojna Reagana”.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Instytut_Hoovera
    Hoover Institution

    The Hoover Institution on War, Revolution, and Peace jest politycznym think tankiem oraz pełni funkcje biblioteki i archiwum. Prowadzi działalność non-profit. Założona została przez Herberta Hoovera, który był absolwentem Stanford University. Niektórzy z jej członków mają powiązania z administracją George’a W. Busha.

    Uznawana jest za wpływową w środowiskach konserwatywnych i libertariańskich.

    Instytucja została założona w 1919 roku i z biegiem czasu zgromadziła ogromne archiwum dotyczące prezydenta Hoovera, I wojny światowej, II wojny światowej, szczególnie skupiając się na przyczynach tych wojen. Od 15 do 20% archiwów instytutu stanowią materiały dotyczące historii Polski. Część materiałów dnia 18 maja 1999 roku Herbert Hoover III, prezes Izby Nadzorczej Instytutu Hoovera oraz Dyrektor John Raisian przekazali na ręce ministra spraw zagranicznych Bronisława Geremka łącznie 916615 obiektów ze zbiorów instytutu związanych z Polską.[1]

    INNE Think tanki w USA
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Think_tanki_w_Stanach_Zjednoczonych

    A
    American Enterprise Institute
    Atlas Economic Research Foundation

    C
    Cato Institute
    Council on Foreign Relations

    F
    Financial Services Technology Consortium
    Ford Foundation
    Foundation for Economic Education
    Freedom House

    H
    Heritage Foundation
    Hoover Institution

    M
    The Millennium Project

    N
    National Endowment for Democracy

    P
    Project for the New American Century
    Property and Environment Research Center

    R
    RAND Corporation
    Research Triangle Institute
    Rocky Mountain Institute

   • sprawdzam

    … ale dla Jotbeka to guru, dlatego też napisałam kim jest ten jego autorytet i dla kogo pracuje.

    A dla kogo pracuje Jotbek.

    J.B.
    7 sierpnia 2014 at 17:31 · Odpowiedz

    Jak widać – od dłuższego już czasu – na MP mamy spójną drużynę, z podziałem ról, do dokopywania Kościołowi i tworzenia negatywnego wizerunku dla Kościoła Rzymsko-Katolickiego.
    Jest to jak najbardziej po myśli tych, których licencjonowany Rafzen (od Roda) nazywa judeo-satanistami.

    Hut i inni mu podobni – zamiast wypisywać bzdury niech poczytają wydaną w 1994 r. w języku polskim książkę pt. „Victory czyli zwycięstwo, tajna historia świata lat osiemdziesiątych – CIA i Solidarność” – Peter Schweizer.
    Jest do nabycia na Allegro tu
    […]

   • sprawdzam

    … tym bardziej, że Jotbek już po raz drugi nam go poleca i nakazuje nam się od Schweizera uczyć.
    Nie daje Ci Marku to do myślenia?

    monitorpolski
    7 sierpnia 2014 at 20:11

    Schweizer jest żydem i publikuje w żydowskiej prasie… np.
    http://www.jewishworldreview.com/0808/schweitzer.php3

  • APA

   Dowiedza się madrzy ludzie i o Watykanie i o tych co z nim związani od lat.
   Pilniejsze jest jednak rozliczenie tych co nie w Watykanie „bazuja” ale na miejscu,nad Wisla !

 • Peryskop

  Mirosław Chandrała: „…Nic nie pozostało po tych 21 postulatach. Nic, kompletnie nic.

  Kompletnie nic ?

  Przecież jeden postulat spełniono z nawiązką !

  Bo msze transmitowane są także w TVP, a w RM cała indoktrynacja całą dobę w „Duchu Świętym”, z lansem WYBRAŃSTWA Israela w katechezach.

  Warto się nad tym faktem zastanowić.

  • Nie tylko należy się zastanowić ale przypomnieć sobie słowa samego Jezusa iż żydzi są dziećmi szatana.
   Należy przypomnieć przy okazji wpisu iż: za wyrażanie opinii ukrzyżowano Jezusa zwłaszcza w kontekście pojawiających się rzekomych autorytetów rodem z kolonii izraela w Ameryce Płn. Nie zamierzam milczeć przed szantażem procesów karnych !
   https://rafzen.wordpress.com/2014/07/06/zrozumiec-slowo-judeo-satanizm/

  • Vismaya

   No jest w Polsce kilka doskonałych pralni mózgów, w zależności od potrzeby i w polityce i religii, niektóre pracują 25 godzin na dobę dając nieustannie świadectwo wielkiej prawdzie ….
   a naród jest na końcu wytrzymałości, bo go całkowicie wykańcza ta zamiana komunizmu na demokrację.

   A najgorsze w tym wszystkim jest to, że ciagle około 80% Polaków wierzy tym najlepszym pralniom… i tak pod hasłem: Bóg, Honor i Ojczyzna nasza Polska topi sie jak bałwan na marcowym słońcu …
   i z Bogiem na ustach przygotowuje się naród na nowe oszustwa i manipulacje … a do tego przygrywa świąteczna orkiestra i kiedy armia strudzonych wolontariuszy biega po ulicach szukając niezbędnych środków dla chorych dzieci, na najwyższych stołkach zachodzą wielkie reformy i wypływają nowe dyrektywy …. których się nie da zagłuszyć nawet świateczną orkiestrą!

   I tak w polityce jak i w religii widzi się komercjalizm, macie kupować produkty reklamowane przez TV, macie płacić dobrowolne datki i chociaż nikt do tgo nie zmusza to jednak odpowiednie klawisze, te o umysłach ścisłych i pełne szacunku ugniatają ludzi jak plastelinę i wyjmują im pieniądze z kieszeni…

   to co sie obecnie w Polsce wyprawia to jest działanie pospolitej bandyckiej mafii … :(

  • Julka

   Biblijny Israel to nie państewko na Bliskim Wschodzie, nie chazarzy ani ci, którzy odrzucili Jezusa Chrystusa. Wczoraj w RM-rozmowy niedokończone -była audycja o Romanie Dmowskim. Zadzwoniły 2 słuchaczki oburzone, że akurat wczoraj należało mówić o Piłsudskim. Dmowski krytykował Żydów a Piłsudski pootwierał im bramy do współrządzenia. Dlatego w obecnej rzeczywistości jest tak gloryfikowany m.in. przez patriotę Kaczora, bo Tusk z Sikorskim najchętniej sformalizowaliby poddaństwo Polaków Niemcom.

  • APA

   A kto LOTROM MIAL PRZESZKODZIC ,jak Pan Brodacz myśli,ruszyl sam chociaż na jednego ze zlodzieji z kamieniem lub butem jak Arab ?

   GDZIE BYLISCIE KRYSZTALOWI SOLIDARNOSCIOWCY JAK WAM MIEJSCA PRACY ZABIERANO i ROZKRADANO MAJATEK NARODOWY POLSKI ???

   Czy PODZIEKOWALISCIE JUZ WALESIE ZA DRUGA JAPONIE ?

   Wkrotce będziecie mieli druga Palestyne,wszystko na to wskazuje.

 • Jojo

  POLACY czy my nie widzicie ze poprostu to jest WOJNA przeciwko nam POLAKOM.TO JEST WOJNA.OGLASZAM ALARM ALARM ALARM DLA POLSKI.

  • Peryskop

   Ile razy Grzegorz B. wychodzi na wolność ?

   monitorpolski 5 sierpnia 2014 at 13:10
   Właśnie wypuszczono Grzegorza Brauna: https://www.youtube.com/watch?v=vEMrGatCaFg

   ==

   Jasne, we wtorek była tu na porannej szychcie:

   Majka 5 sierpnia 2014 at 09:17

   Julka 5 sierpnia 2014 at 09:41

   Julka 5 sierpnia 2014 at 10:38

   Julka 5 sierpnia 2014 at 11:17

   Julka 5 sierpnia 2014 at 11:35

    • Peryskop

     O Joannę.

     Czy w dalszym ciągu przebywa 1h NE drive Detroit?

     Przecież tak tu sama wyznałaś NTNCiekawemuuu.

     Na łódce czy żabką po jeziorze St Claire ?

    • Julka

     Ciebie to boli, bo dane w błokotniku się nie zgadzają. Służba nie drużba-:))a żyć trzeba. Nie zamierzam niczego ułatwiać.

    • Peryskop

     Jak nie ułatwiać, to może znów utrudniać.

     Próbuj jako Areka, Meta, BON TON, albo Or^est.

     Bo Eva wyjechała z Bydgoszczy do Irlandii.

   • Majka

    Peryskop@ Juz ci kiedys pisalam, zlez ze mnie pajacu, bo ci nic nie zrobilam, abys mnie w te wasze smieszne gierki wciagal.Wez sobie stoperan czy cus,albo zrob lewatywe i sie wal bobku zoledny!Co za rzep.

    Majka

    • Peryskop

     Nie zlize, bo nigdy na ciebie nie właziłem.

     Z kimś innym pomyliłaś.

     Weź ibuprom 3x dziennie na czczo.

     I otwórz oczy, to zobaczysz kto na ciebie wlazł.

 • Ania

  Piotruś Najzer o abonamencie.
  Dobrze prawi.
  Warto aby wszyscy zobaczyli.
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SSd08MbuGk4

  JKM mnie nie bawi. Nie wspieram.

 • Bóg Honor Ojczyzna

  Holokaust Polski z rąk żydów trwa już ponad 600 lat.
  Powolny upadek potęgi państwa polskiego rozpoczął się od Kazimierza III Wielkiego , który nadał prawa ludom semickim ( żydom ) masowo imigrujących do Polski.
  Wymordowali elity polskie i mordują nadal.
  Jedynie pospolite ruszenie jest w stanie odmienić los naszego ukochanego kraju.
  Gdy Anioł spojrzał na zwykłego człowieka
  On zdał sobie sprawę jak jego życie ucieka
  Zobaczył ile strat poniósł ile błędów popełnił
  Ile marzeń przepadło ile snów swych nie spełnił

  Polska czeka na Ciebie ….

  Usiadł wtedy i zapłakał rzewnymi łzami
  Nad utraconym szczęściem straconymi latami
  Anioł usiadł przy nim i powiedział te słowa
  Nie smuć się człowieku zacznij żyć od nowa

  Masz jeszcze w głębi serca swoje marzenie
  Nigdy się nie poddaj walcz o jego spełnienie
  Uwierz że Twój los wkrótce się odmieni
  I całe Twe życie szczęśliwie sie zmieni

  I człowiek uwierzył podniósł wysoko głowę
  A Anioł powiedział Ja Tobie pomogę
  I ruszył człowiek przez życie odważnie
  Bo zrozumiał jak jego marzenia są ważne

  I dziś wie ,że choć droga przed nim daleka
  Na końcu tej drogi ktoś na niego czeka
  Ona” kocham ” do ucha mu powiedziała
  On sercem już wie ,że będzie na niego czekała…
  jego wolna Polska

 • relikt

  http://innemedium.pl/wiadomosc/kalendarz-majow-pochodzi-prastarego-kalendarza-slowian-sprzed-20-tysiecy-lat
  Jednak kalendarz majów pochodzi od starosłowianskiego kalendarza, teraz mamy rok Słowianski 7522 który zjada religie judeo-hinduizm-plus reszta innych.
  Rafzen czy to pan był w tle o godz ~18 na tvp.info, gdzie była kolejna akcja podpalenia tęczy, wypowiadał się Krzysztof Bosak pełna kultura, a jakiś starszy cham go dotykał paluchami na antenie. Do tego A.Zawisze w studio polsatowskim, oblano wodą, chamstwo i zero kultury. Chcą drugiej sodomy. W ogóle jak pokazywali jak zgraja czrnuchów w mundurach, zwani władzą dopadli tego faceta i go obezwładnili w chamski brutalny sposób, przygniatając kończyny, głowę. Co za maltretownie Polakow i prześladowanie tego umęczonego Narodu Polskiego. Te pieniądze 107 mln wydawane co roku mogli by wydawać na chore, dzieci lub dom dziecka. Do tego dochodzi konserwacja i marnowanie publicznych pieniędzy podatników.
  Peryskop nie daj się tym przebierańcom, tak trzymaj.

 • relikt

  https://www.youtube.com/watch?v=Uwy2_7TvaEA
  Nie mogę znaleźć tej relacji z tv pewnie jeszcze nikt nie wstawił na yt.

 • Peryskop

  Zdrada zaczynająca się w sierpniu 1980 miała ciche wsparcie hierarchii.

  Chyba największe wynalazki ekumeniczno-frazeologiczne KRK ostatnich dekad to frazesy:

  * pochylić się nad… – z wielką duszpasterską troską;

  * ubogacić – oczywiście duchowo, więc nie wzbogacić;

  * krucjata miłosierdzia – sankcjonująca bezprawie.

  ==

  Zryw sierpniowy miał nam przynieść WOLNOŚĆ.

  OTO znamienny fragment „o wolności” z felietonu czołowego aktywisty Opus Dei:

  Father John McCloskey [III] „The Pope and Opus Dei”
  http://www.catholicity.com/mccloskey/popeandopusdei.html

  „…Błogosławiony Josemaria Escriva kładł również silny nacisk na wartość wolności człowieka jako daru od Boga, odrzucając zarówno totalitaryzm rządowych reżimów, jak i wszelkie wysiłki w celu gwałcenia sumienia poszczególnych osób. Jan Paweł II również podkreślał znaczenie wolności i odpowiedzialności, zawsze w kontekście działań opatrznościowych, z poszanowaniem prawa naturalnego, a także bożego objawienia. Prawdziwa wolność polega na wspieraniu godności człowieka wewnątrz rodziny. Obaj zgadzali się z Lordem Actonem, który powiedział „żaden kraj nie może być wolny bez religii. To tworzy i wzmacnia pojęcie obowiązku. Jeśli ludzie nie są mobilizowani obowiązkiem, muszą być strachem. Im większa siła w obowiązku, tym większa wolność…

  Podkreślić należy „świętą” doktrynę „wolności”:
  żaden kraj nie może być wolny bez religii.

  A jak jest WOLNY, to się tam wysyła potrójny desant działający wspólnie i w porozumieniu:

  – misjonarze spowiednicy nawracacze w duchu świentym,

  – ekonomiczni hitmeni z lichwiarską „pomocą” ekonomiczną,

  – korpus stabilizacyjny najemników pod ładną flagą np. ONZ.

  I czy taki kraj ma szanse aby nie stać się już całkiem „wolny” ?

  ==

  Kim jest przewielebny autor – John McCloskey III ?

  http://en.wikipedia.org/wiki/C._John_McCloskey

  C. John McCloskey, III is a Catholic priest of the Prelature of Opus Dei and member of the Priestly Society of the Holy Cross. He is the former director of the Catholic Information Center of the Archdiocese of Washington. He worked on Wall Street – Citibank and Merrill Lynch – for some years before becoming a priest, being ordained in 1981 by Cardinal Roger Etchegaray.

  Fr. McCloskey is perhaps best known for having helped many people convert to Catholicism, including Newt Gingrich, Sam Brownback, Lawrence Kudlow, and Dr. Bernard Nathanson, a prominent pro-life activist who was converted from being a Pro-choice NARAL founder in his earlier years as a doctor, where he performed thousands of abortions.

  Czy to nie dziwne, że brakuje daty urodzenia Fathera ?

  No to zajrzyjmy do jego oficjalnego biogramu na własnej stronce pisanej przez samego siebie o sobie samym w 3 osobie – choć trzeba przyznać, że dość skromnie, bo w liczbie pojedynczej:

  About Father McCloskey

  Father C. John McCloskey, III, STD is a priest of the Prelature of Opus Dei. He currently is …

  więcej: http://www.catholicity.com/mccloskey/bio.html

  Mimo końcowej zachęty „learn more” = „poznaj więcej” Father MC III i tu ukrywa datę swoich urodzin oraz wszelkie informacje o rodzicach, ale za to dystrakcyjnie podaje np że grywa w squash’a !

  Czy ten niespotykany brak daty urodzin nie ma na celu utrudnienia dojścia kim właściwie jest ?

  Np. czy nie lewo-łożowym wnukiem pierwszego kardynała USA Johna McCloskey (1810-1885) ?

  Zasłużonemu kardynałowi przynależy się numeracja John McCloskey I, a jeśli Father z Opus Dei ma według wiki numer „III”, to kim był John McCloskey II ? Trudno ustalić, bo ślady zatarte.

  Niewykluczony dziadek:
  His Eminence John Cardinal McCloskey

  http://en.wikipedia.org/wiki/John_McCloskey

  I taka uwaga na wstępie: Not to be confused with C. John McCloskey…

  ==

  W roku 2002 dziennikarz z Brazylii José Eduardo Barella publikując wywiad ujawnił:

  padre John McCloskey, de 48 anos, não canta, não dança …
  A więc rocznik 1954.

  I tak jak „nasi” Aleksander Kwaśniewski – nie śpiewa i nie tańczy…

  http://www.catholicity.com/mccloskey/entrevistamccloskey.html

  ==

  W latach 1985-1990 Father był kapłanem w Princeton University, 1998-2002 dyrektorem Katolickiego Centrum Informacyjnego przy Archidiecezji w Waszyngtonie DC. Obecnie jako kapłan Prałatury Opus Dei jest badaczem w Instytucie „Wiary i Powodu” w Waszyngtonie DC, będąc także doradcą rozmaitych katolickich przybudówek.

  Dużą część swojej kapłańskiej posługi poświęcił doradztwu studentom uniwersyteckim oraz innym kapłanom „oferując duchowe pokierowanie oraz modlitewne rekolekcje”. W międzyczasie stał się autorem „best-sellerowym” i popularnym komentatorem religijnym w wiodących stacjach RTV m.in. CNN.

  Jak do tego doszło ?

  CDN

  • Peryskop

   Peryskop
   Twój komentarz czeka na moderację
   7 sierpnia 2014 at 19:33

   Zdrada zaczynająca się w sierpniu 1980 miała ciche wsparcie hierarchii.

   Chyba największe wynalazki ekumeniczno-frazeologiczne KRK ostatnich dekad to frazesy:

   * pochylić się nad… – z wielką duszpasterską troską;

   * ubogacić – oczywiście duchowo, więc nie wzbogacić;

   * krucjata miłosierdzia – sankcjonująca bezprawie.

   ==

   Zryw sierpniowy miał nam przynieść WOLNOŚĆ.

   OTO znamienny fragment „o wolności” z felietonu czołowego aktywisty Opus Dei:

   Father John McCloskey [III] „The Pope and Opus Dei”

   http://www.catholicity.com/mccloskey/popeandopusdei.html

   „…Błogosławiony Josemaria Escriva kładł również silny nacisk na wartość wolności człowieka jako daru od Boga, odrzucając zarówno totalitaryzm rządowych reżimów, jak i wszelkie wysiłki w celu gwałcenia sumienia poszczególnych osób. Jan Paweł II również podkreślał…

   ==

   więcej po moderacji

 • Ania

  O… Kościół planuje wydatnie poszerzyć obszar tej wolności na inne planety !

  Wybaczcie, po goglowemu.

  „Papież Franciszek jest ponoć przygotowuje ważnego oświadczenia na temat życia pozaziemskiego świata i jego implikacji teologicznych. Rosana Ubanell od Voxxi Aktualności dzisiaj poinformował, że w związku z postępem naukowym metod wykrywania odkryciu pozaziemskiego życia, Ojciec Święty Franciszek chce być gotowa z oświadczeniem o „First Contact”. Ubanell informuje, że dane nie zostały jeszcze oficjalnie ogłoszone, ale to zainteresowanie Watykanu życia pozaziemskiego jest dobrze udokumentowana przez ostatnich konferencjach Astrobiologia Obserwatorium Watykan sponsorowanych lub uczestniczyły w. Ojciec Guy Consolmagno, astronom jezuitów i jeden z czołowych zwolenników katolickich przygotowanie do odkrycia naukowego życia pozaziemskiego, w dniu 18 lipca, Carl Sagan wygrał medal z nauki amerykańskiego Towarzystwa Astronomicznego. Papież Franciszek, człowiek jezuita, regularnie konsultuje się z Consolmagno i innych czołowych watykańskich astronomów na temat zagadnień naukowych. Jest prawdopodobne, że papież Franciszek przygotowuje „Urbi et Orbi” mowę – łaciński dla „miasta [Rzymu] i świata” – o pierwszym kontakcie z życia pozaziemskiego.

  Zainteresowania naukowe Watykanu w życiu pozaziemskim zaś publicznie ujawnił się po raz pierwszy w maju 2008 roku, kiedy szef Obserwatorium Watykańskiego, o. Gabriel Funes, również jezuita, udzielił wywiadu, w watykańskiej gazecie L’Osservatore Romano. Funes zrobił serię zaskakujących stwierdzeń o tym, jak pozaziemskie życie może być bardziej etycznie rozwinięte niż ludzie, i może być przyjęty jako braci. W wywiadzie, który został zatytułowany „pozaziemski jest mój brat,” Funes powiedział, że inteligentne życie pozaziemskie nie doświadczyło „upadek”, a może być „wolna od grzechu pierworodnego … [pozostając] w pełnej przyjaźni ze swoim Stwórcą.” to sprawia, że ​​można uznać je za „naszych braci”, jak wyjaśniono Funes:

  Tak jak istnieje mnogość stworzeń na ziemi, nie może być inne istoty, także inteligentne, stworzone przez Boga. To nie jest, w przeciwieństwie do naszej wiary, ponieważ nie możemy umieścić ograniczenia na swobodę twórczą Boga … „Dlaczego nie możemy mówić o” pozaziemskich brat? To nadal być częścią tworzenia …

  Co najważniejsze, Funes „oświadczenie umożliwia pomysł, że chrześcijaństwo może być eksportowany do pozaziemskich światów, że nie można ufać” upadek „i są wolne od grzechu pierworodnego.

  Nieco ponad rok po wywiadzie, Funes był organizatorem pierwszego w historii Sympozjum Astrobiologii posiadanych przez Papieskiej Akademii Nauk w listopadzie 2009 roku. Consolmagno i Funes ma odkąd grał główne role dla Obserwatorium Watykańskiego prezentując perspektywę teologiczną na odkryciu życia pozaziemskiego. Co najważniejsze, obie zostały wiodącym doradców papieża Franciszka o sprawach naukowych dotyczących odkrycia życia poza Ziemią.

  Co może być zawartość nadchodzącego oświadczenia papieża Franciszka lub ewentualnego „Urbi et Orbi” mowy o życiu obcego? Ważną wskazówką jest w przygotowaniu prezentacji ks. Consolmagno na 18-19 września 2014 roku, zorganizowanego przez astrobiology sympozjum NASA i Biblioteki Kongresu, który jest zatytułowany: „Przygotowanie do Discovery:. Racjonalne podejście do skutków Finding mikrobiologicznego, złożone lub inteligentnego życia poza Ziemią”

  Consolmagno jest funkcjonalny prezenter i omówi teologiczne implikacje odkrycia życia obcego. Jego temat: „Czy chrzcić pozaziemskiego?” Sugeruje, że zgadza się, że Ojciec Święty Franciszek kosmitów są w stanie wyższej etyki zaangażowanych w zrozumieniu orędzia chrześcijańskiego i staje chrześcijanie.

  Jeśli papież Franciszek rzeczywiście przygotowuje oświadczenie o życiu pozaziemskim, prawdopodobne jest, aby podkreślić, że nie ma niezgodności w chrześcijańskiej nauki z wiarą w życie pozaziemskie, jak ks. . Funes proponowane maja 2008 Co więcej, papież Franciszek może podkreślać tematy istot pozaziemskich: nie dzieląc się grzechu pierworodnego; są bardziej etycznie ewoluowały; i jest zdolny do dzielenia orędzia chrześcijańskiego, i jest nasze braćmi.

  Nie wszyscy powitają oświadczenie papieża Franciszka zalecający kosmitów jak braci i godne chrzest w wierze chrześcijańskiej. Według Chris Putnam i Tom Horn, autorów Exovaticana papież Franciszek I przygotowuje się do prowadzenia Kościoła katolickiego do przyjęcia cudzoziemców jako „braci w Chrystusie” – „. Braci kosmicznych” odblaskowe z lat 1960 i 1950 raportów łącznikiem z życzliwych Putnama i Horn Exovaticana zwiastuje przyszłą wojnę religijną między tymi, przyjmując kosmitów jako „braci w Chrystusie” i tych, wierząc im wracać demony o zniewolić nas. Mimo szerokiego stypendium znaleziona w Exovaticana, niestety zniekształca dane do nadmiernie negatywnej oceny motywacji pozaziemskich gości. Na szczęście ewoluuje stanowisko publiczne Watykanu, co znajduje odzwierciedlenie w…

 • Cenię sobie wolność i wyrażanie opinii.
  Z powodu cenzury kończę komentarze na tym blogu.
  Pragnę wszystkich państwa pozdrowić i nawet moich śmiertelnych wrogów jak np: zenojebistą rogaciznę rodem z Ameryki.