Legendarny Obrońca Krzyża Janusz Zieliński otruty.

Legendarny Obrońca Krzyża otruty.
Janusz Zieliński trafił do Szpitala Grochowskiego im. dr med. Rafała Masztaka ul. Grenadierów 51/59 w Warszawie po tym jak został otruty przez judeo-satanistów w szabat. Jak wiemy to on pierwszy już w 23 maja 2010 manifestował o przywrócenie Krzyża zabranego podstępem z Krakowskiego Przedmieścia w Warszawie, gdy tymczasem to formacja PiS koalicjant morderców Polaków uzurpuje sobie do tego prawo i to niejaki Sassin oraz inni pis-owcy z Kancelarii Prezydenta uczestniczyli w jego usunięciu już w Maju 2010 roku.judeo - sataniści - ukraina
Tylko dzięki przytomności i kwalifikacjom zawodowym jego Żony / b. położna / Janusz Zieliński trafił w środku nocy z soboty na niedzielę 4 / 5 paździenika 2014 roku do oddziału intensywnej terapii praskiego szpitala i nie podzielił on losu znanego Polskiego reżysera śp. Bogdana Poręby, który w podobny sposób zmarł w swoim domu. Przypomnijmy, iż to Eugeniusz Sendecki ociągając się z pomocą reżyserowi jak sam zadeklarował przyczynił się świadomie lub nie do jego śmierci. Pani Barbara Zielińska pomimo wieloletniej znajomości zawodowej z Eugeniuszem Sendeckim nie skorzystała z jego pomocy, a jej mąż żyje. Lekarze wykluczyli rota- wirusa lub podłoże bakteryjne i na dzień dzisiejszy nie mogą zidentyfikować środka niewidomego pochodzenia którym został otruty Janusz Zieliński.

Pan Janusz Zieliński / w środku /, Pan Józef Obrębski i Pani Krystyna Ratyńska jako pierwsi upomnieli się o Krzyż z Krakowskiego Przedmieścia w Warszawie.

Pan Janusz Zieliński / w środku /, Pan Józef Obrębski i Pani Krystyna Ratyńska jako pierwsi upomnieli się o Krzyż z Krakowskiego Przedmieścia w Warszawie.

Przypomnijmy jego śmiertelnych wrogów:
kard. Nycz oraz bp. Markowski https://rafzen.wordpress.com/2013/12/03/jego-ekscelencja-nominat-ks-bp-rafal-markowski/

– Marek Biernacki b. minister MSWiA w Rządzie Jerzego Buzka i minister sprawiedliwości w Rządzie donalda tuska.

Jeżeli sprawa udowodnionego rabunku Krzyża z Krakowskiego Przedmieścia w Warszawie w dniu 3 sierpnia 2010 jest znana wielu osobom i nie tylko internautom czy blogerom https://rafzen.wordpress.com/2013/11/22/robbery-la-croix-en-pologne-par-les-voyous-en-pouvoir/
to sprawa Sztandaru Policji jest ciągle skrywaną tajemnicą. Należy przypomnieć iż to Pan Janusz Zieliński jest autorem doktryny zapisanej na sztandarach Policji „LEX ET PATRIA „ – Prawo i Ojczyzna.
Należał on do wąskiej grupy Policjantów którzy zajmowali się doktrynalną transformacją Milicji. To dzięki niemu pojawił się na sztandarach Policji Archanioł Michał jako Patron tej formacji zajmującej się utrzymaniem porządku i bezpieczeństwa Polaków w Polsce.


Marek Biernacki jest zamieszany w wyprucie tego symbolu ze sztandaru, natomiast sam sztandar pojawił się niespodziewanie na nowo publicznie w dniu 17 września 2014 roku w Warszawie z okazji uroczystości związanych z upamiętnieniem napaści reżimu judeo-satanistów z Rosji w dniu 17 września 1939 roku i wkroczenia do Polski wojsk judeo-satanistów z Rosji celem dokonania Ludobójstwa Polaków w porozumieniu z judeo-satanistami z Niemiec.


Jak wiemy nie tylko Mossad korzysta ze środków umożliwiających spryskanie osobnika trucizną wywołującą śmierć i niezwykle trudną do zdiagnozowania, a tak się mogło stać podczas protestu górników w którym uczestniczył Janusz Zieliński.
Jesteśmy świadkami, iż sam Bóg czuwa nad nim więc dzieci szatana miejcie się na baczności !