Klub Reportera poleca.

Klub Reportera pragnie Państwu przedstawić cykl dokumentów dot. dewiacji władzy. Sprawa jest bardzo poważna i odnosząca się zarówno do wiary jak i tożsamości Polaków.
Otóż na Placu Zbawiciela w Warszawie bez zgody Polaków czy aprobaty Kościoła Katolickiego gdzie znajduje się Kościół Najświętszego Zbawiciela http://parafiazbawiciela.org// od nazwy którego Plac wziął swoją nazwę władza w Polsce umieściła symbol wrogiego państwa utożsamianego z judeo-satanizmem.
http://klubreportera.wordpress.com/2014/10/15/dokument-z-placu-zbawiciela-w-warszawie/

Tęcza postawiona na Placu Zbawiciela obecnie jest również symbolem dewiactwa religijnego, a mianowicie masturbacji sodomicznej Talmudem i reprezentuje anty-prokreację czyli w konsekwencji zagładę ludzkości poprzez relacje seksualne osobników tej samej płci lub stosunki seksualne ze zwierzętami. Tęcza jest również flagą oficjalną Żydowskiego Obwodu Autonomicznego w Rosji.
Jak wiemy z ujawnionych dokumentów to właśnie żydzi deklarujący się oficjalnie jako ateiści mordowali Polaków nie tylko w Katyniu.

Prezentowany dokument w swej wizualnej prezentacji będzie przedstawiał nie tylko Straż Miejską broniącą tego symbolu cywilizacji śmierci ale również zdjęcia osób z Placu Zbawiciela wykonane każdego dnia przez okres miesiąca.

Dzisiaj pierwszy z dokumentów jak to Strażnicy Miejscy chowają się przed obiektywem, środa 15 października 2014 roku.

Straż Miejska w Warszawie na Placu Zbawiciela, 15 października 2014 roku.

Straż Miejska w Warszawie na Placu Zbawiciela, 15 października 2014 roku.