W POLSCE ZALEGALIZOWANO NIEWOLNICTWO POPRZEZ KARY FINANSOWE !

11.11.2011 WARSZAWA

11.11.2011 WARSZAWA

Kary niewolnictwa za przypadkowe podpalenie wozu transmisyjnego kłamców z TVN.

O tym Polacy już wiedzą, iż Polska to kraj okupowany przez judeo-satanistów którzy ustanowili w Polsce najniższe place, najwyższe opodatkowanie, najniższą kwotę wolną od podatku, najdroższe kredyty i zapewnili swym mocodawcom ceny jak w większości krajów europejskich.
Oprócz tego wszystkiego masowo represjonowani w PRL -u emeryci są na starość okradani co roku. Polacy z godnością siedzą cicho bo dodatkowo mogą stracić pracę za 1 euro/godz !
Religia judaszowa tak się w Polsce rozpowszechniła, a Kościół ma w tym swój udział, iż padł niechlubny rekord liczby osób, które odebrały sobie życie. W 2013 roku drastycznie wzrosła liczba popełnionych w Polsce samobójstw. Jeszcze w 2012 było ich 4177, by w ciągu kolejnego roku ich liczba wzrosła o 46 proc. do poziomu 6100. Jeszcze nigdy w historii III RP tak wiele osób nie odebrało sobie życia. To efekt judeo-satanistycznego okupanta który przy udziale wielu duchownych wprowadza represjami nową religię judaszową zwaną Mosaismem. Mosaism jest systemem prawa i rytuałów ustanowionych przez Mojżesza.
https://rafzen.wordpress.com/2014/09/20/mosaism-in-poland/

Jednak okupantowi to zdecydowanie za mało i obecnie wdraża system niewolnictwa czyli kary więzienia wraz z  wielopokoleniowym niewolnictwem. Tak Polacy Rodacy dobrze napisałem i powtórzę:
W POLSCE ZALEGALIZOWANO NIEWOLNICTWO POPRZEZ KARY FINANSOWE !!
To bardzo sprytne działania ma na celu zmuszenie Polaków z Polski do wyjazdu albo pozostania niewolnikiem judeo-satanistów w Polsce, żyjącym dostatnio dzięki sprytnym wielopokoleniowym okradaniu Polaków w Polsce i nałożonych bezprawiem podatków na Polaków. Najlepszy przykład to tzw. Dekret Bieruta.
Ostatnio zapadł właśnie taki niewolniczy wyrok w sprawie gdzie Okupacyjny Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia uznał oskarżonych Tomasza J. i Damiana P. za winnych zniszczenia wozu. transmisyjnego kłamców.
Okupacyjny Sąd uznał, że mężczyźni okazali lekceważenie dla porządku publicznego. Obaj otrzymali kary więzienia. Tomasz J. dostał 2 lata i 3 miesiące, a Damian P. – 2 lata i 3 miesiące. Ponadto muszą solidarnie naprawić szkodę w wysokości 785242 złotych. ! Taki wyrok narusza nie tylko doktryny prawa  ale jest kaduk wobec tego że – nikt nie jest zobowiązany do rzeczy niemożliwych Impossibilium nulla obligatio est.
Albo więzienie albo kara finansowa ponieważ taki wyrok narusza doktrynę:- Ne bis in idem. – nie dwa razy za to samo. Takiej kwoty po wyjściu z więzienia nigdy nie będą w stanie zapłacić i nie jest to grzywna tylko naprawienie szkody. Co to kłamcy z TVN-u nie posiadają ubezpieczenia od spalenia samochodu ? Raca to nie jest podpalenie celowe, a nawet gdyby było to podpalenie celowe to każdy Sąd na świecie orzekając karę więzienia za zniszczenie mienia nie nakłada jako kary naprawienie szkody, ponieważ wtedy nie może być mowy o więzieniu tylko o porozumieniu stron co do naprawienia szkody w wyniku zniszczenia mienia.
Zatem taki wyrok oraz inne wyroki z takimi astronomicznymi kwotami w Polsce to wyroki skazujące Polaków na niewolnictwo w Polsce, a wprowadzenie takiego systemu zawdzięczamy judeo-satanistom i Kościołowi w Polsce !

Sam jestem okradziony nie tylko z dopłat rolniczych ale także z obiektów wpisanych do Rejestru Zabytków i skazany na niewolnictwo w Polsce dlatego m.in. daję świadectwo.
Rafał Gawroński

lNiewolnictwo-esclavage