Kabaliści świętowali na Placu Zbawiciela w Warszawie !

Mosaism rozwija się w Polsce, a Policja i Kościół robią wszystko aby przemocą wdrożyć religię judeo-satanistów. Obrzędy pentagramu w Sejmie stały się coroczną tradycją i czas aby dewianci wyszli w końcu do miejsc publicznych i tak też się stało dzisiaj 08 listopada 2014 roku na Placu Zbawiciela w Warszawie gdzie przy zgaszonym świetle odprawiano kabalistyczne rytuały religijne na wieczną pamiątkę objęcia władzy w Rosji w 1917 roku. Pełny tekst publikacji wraz ze zdjęciami można i należy kopiować oraz rozpowszechniać dzięki Klubowi Reportera.

Plac Zbawiciela Warszawa, 08 listopada 2014 roku.

Plac Zbawiciela Warszawa, 08 listopada 2014 roku.

Obrzędy judeo-satanistów na Placu Zbawiciela przy zgaszonym oświetleniu.

http://klubreportera.wordpress.com/2014/11/08/obrzedy-judeo-satanistow-na-placu-zbawiciela-przy-zgaszonym-oswietleniu/

Plac Zbawiciela w Warszawie stał się miejscem obrzędów judeo-satanistycznych przy zgaszonym oświetleniu w centrum Warszawy..
To co zobaczyłem dzisiaj na Placu Zbawiciela tak bardzo mnie zdumiało, iż za sprawą samego Boga Roda mogłem uczestniczyć i sporządzić nikłą ale wystarczającą dokumentację dla Polaków. Otóż w szabat i przy zgaszonym oświetleniu publicznym odprawione zostały kabalistyczne rytuały judeo-satanistyczne w centrum Warszawy.
Nie wszyscy rozumieli co tam się wydarzyło, a i media okupacyjne z pewnością wyjaśnią, iż to była pokojowa manifestacja przeciwko rasizmowi. Jednak Polacy już nie wierzą im w niczym i dobrze.
Dewianci mieli swoich duchownych, ale w większości pozakrywali twarze mimo, iż było ciepło. Policja ich nie gazowała i udawała że ich nie widzi co dowodzi, iż prawidłowo wdrożono system w którym wszyscy funkcjonariusze są pod rozkazami jednego tylko człowieka najczęściej judeo-satanisty lub ich kolaboranta, a nie ustanowionego prawa., a na pytanie Pani Ewy Latoszek czy można mieć zakryte twarze podczas manifestacji Policjant wyższy rangą odpowiedział, iż Pani Latoszek mu przeszkadza, a gdy zapytała „dlaczego Policja atakuje Polaków z zakrytymi twarzami, a judeo-satanistów Policja traktuje inaczej ? Funkcjonariusz dosłownie zaczął uciekać od pytań kobiety, a na odchodne wypluł z siebie „ Proszę zapytać Rzecznika Policji”. Pani Latoszek poszła za nim twierdząc iż: pan jest funkcjonariuszem Policji na miejscu i ma pan prawa oraz obowiązki względem ustanowionego prawa”. Policjant mimo dosłownie 1,5 metra odległości od Pani Ewy Latoszek nic nie odpowiedział i wmieszał się w tłum Policjantów z Prewencji.
To nie była jedyna patologia tego dnia. Zgaszenie oświetlenia w miejscu publicznym w celach rytualnych to novum. Czego nie robi się aby służyć okupantowi w Polsce. Czy 08 listopada to szczególna data aby odprawiać rytuały religijne na taką skalę w centrum Warszawy ? Dla wielu 8 listopada to data banalna ale dla judeo-satanistów morderców Polaków i nie tylko tych z Katynia to powód do świętowania i odprawiania talmudycznych obrzędów, ponieważ tego dnia władzę w Rosji przejęła Rada Komisarzy Ludowych z Włodzimierzem Leninem na czele, natomiast Lew Trocki został ministrem spraw zagranicznych, a sześciopalczasty u nóg Józef Stalin komisarzem do spraw narodowości i oczywiście czystek etnicznych.
Aby zrozumieć specyfikę odwróconej symboliki ten dzień jest dla judeo-satanistów szczególnym dniem odnoszącym się właśnie do narodowości. Obecnie jak wiemy najbrutalniejszym krajem pod względem ilości zabitych cudzoziemców to izrael i dlatego zwracam uwagę, iż to pod ambasadą izraela takie protesty powinny się odbywać. Ciekaw jestem czy zgasiliby im tam światło ?
Straż Miejska ubezpieczała Policję ponieważ jeden ze strażników miejskich pogodzony z judeo-satanistami jest wart 100 policjantów, więc dlatego było ich tylko dwóch.
Plac Zbawiciela Warszawa, 08 listopada 2014 roku.

Niewolnictwo w Polsce-002