Uzurpator drwi z Hymnu Polaków oraz ich barw.

Wiemy już z całą pewnością, iż uzurpator wypowiedział wojnę Polakom. Jak na razie to wojna sytuacyjna ale wojna. Dzisiaj mogłem obserwować jak zagłuszał i odwracał uwagę gigantycznym ekranem ustawionym w swej rezydencji na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie osobom które uczestniczyły w składaniu kwiatów z okazji kolejnej miesięcznicy Zamachu Stanu w Polsce. Aby sprawić radość swym mocodawcom i protektorom jak zwykle jest odwrócona symbolika sprytnie umieszczona w samym centrum Warszawy. Zamiast kolorów biało – czerwonego uzurpator dla pośmiewiska powiesił kolory czerwono- białe na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

PIC_0184

Najbardziej specyficznym faktem emisji programu na bilbordzie było wielokrotne odtwarzanie Hymnu Narodowego który w normalnych warunkach wykonywany jest jako najważniejsze imponderabilia Narodu. Tu w przeddzień 26 rocznicy ogłoszenia Swięta Niepodległości ta święta dla kilku pokoleń wersja muzyczna brzmiała jak fraza muzyczna – przerywnik reklamowy wykonywany przez katarynkę na rynku Starego Miasta służąc jako kwintesencja dla pytania: …. Ja, Klaudiusz ?

„  Judo, ciebie sławić będą bracia twoi, twoja bowiem ręka na karku twych wrogów! Synowie twego ojca będą ci oddawać pokłon! Judo, młody lwie, na zdobyczy róść będziesz, mój synu: jak lew czai się, gotuje do skoku, do lwicy podobny – któż się ośmieli go drażnić? Nie zostanie odjęte berło od Judy ani laska pasterska spośród kolan jego, aż przyjdzie ten, do którego ono należy, i zdobędzie posłuch u narodów.  ” — Rdz 49,8-10


Judo, ciebie sławić będą bracia twoi,
twoja bowiem ręka na karku twych wrogów!
Synowie twego ojca będą ci oddawać pokłon!
Judo, młody lwie, na zdobyczy róść będziesz, mój synu:
jak lew czai się, gotuje do skoku,
do lwicy podobny – któż się ośmieli go drażnić?
Nie zostanie odjęte berło od Judy
ani laska pasterska spośród kolan jego,
aż przyjdzie ten, do którego ono należy,
i zdobędzie posłuch u narodów.

— Rdz 49,8-10

Jak co miesiąc również chory psychiczne człowiek ………..  …………. wraz ze swymi komercyjnymi towarzyszami składali wieniec na miejsce zrabowanego Krzyża przez ks. Markowskiego obecnie biskupa. Mimo, iż dostają od Polaków mnóstwo pieniędzy widać tylko efekty ich judaszowej działalności. Jak wiemy w Kościele modlą się o pokój, a poza kościołem wspierają morderców Polaków / Słowian na Ukrainie. No cóż judeo-sataniści muszą mieć rezerwowego gracza na scenie demonkracji talmudycznej w Polsce.

Natomiast na jutro 11 listopada 2014 roku na uroczystości zorganizowane przez okupantów w Polsce gdzie zwyczajowo przychodziły rodziny organizatorów tego spektaklu ale nie więcej jak 1000 osób oraz przypadkowi turyści uzurpator zwołuje pospolite ruszenie chazarii w Polsce przeciwko Polakom. To z rozkazu sanchedrynu mają zjawić się tysiące ludzi przywiezionych jak zwykle autokarami. Nie na darmo uzurpator jeździł po Polsce i sadził drzewka zdrady. Polacy jak zwykle będą traktowani jak bydło z kokardami i za barierkami aby czasami kogoś nie opluli ale jednak z Krzyżem, a to już wyróżnienie dla nich.

Uzurpator prowadzi działania wojenne z Polakami w dniu 11 listopada.

http://klubreportera.wordpress.com/2014/11/10/uzurpator-prowadzi-dzialania-wojenne-z-polakami-w-dniu-11-listopada/

Niewolnictwo w Polsce-001