Wybory do samorządów talmudycznych.

Judeo-sataniści nakłaniają Polaków do głosowania, a Polacy dobrze czynią, iż nie słuchają się diaspory w Polsce. Polaku nie bądź durny i nie idź do urny ponieważ to nie Polacy liczą głosy, a na marginesie należy zauważyć, iż przy ogromnych nasłuchach służb wszelakich nigdy nie udało się złapać fałszerzy wyborczych; no może poza groźnymi pijaczkami co za obiecane wino lub pół litra wódki idą głosować.
Widać jak hermetyczny system oszukiwania Polaków jest wdrożony w Polsce i nawet gdy znajdą się odważni Polacy oraz dobrze przygotowani merytorycznie którzy ujawnią fałszerstwo wyborcze to i tak sądy w Polsce, a raczej psychopaci cywilizacyjni ubrani na czarno orzekają iż „ oszustwo wyborcze nie miało wpływu na wynik wyborczy”. Nawet Goebbels nie wymyśliłby lepszego orzeczenia.
Ale poważnie przy niskiej frekwencji wiemy z całą pewnością ilu jest judeo-satanistów w Polsce. Jak wynikałoby z badań dr. Ratajczaka wysłana do Polski w celach ludobójczo-kryminalnych horda judeo-satanistów z Rosji rozmnożyła się i stanowi elektorat demonkracji talmudycznej w Polsce czyli wybierania między ludobójcą, kanibalem czy pospolitym mordercą.

A Państwo już głosowaliście ? Jeżeli tak to jesteście kolaborantem tego kryminalnego systemu władzy w którym można zamordować dwóch Prezydentów Polski w tym jednego urzędującego i dodatkowo wygrywać wybory. Idąc na okupacyjne wybory samorządowe wybieracie Państwo swego lokalnego KAPO i dodatkowo będzie on żył dostatnie w luksusie za krwawicę każdego podatnika czyli Polaka.
Ci Polacy co nie poszli głosować czynią słusznie w interesie nie tylko swoim ale Umiłowanej Ojczyzny Polski. Jak można kolaborować z tak kryminalnym systemem władzy w którym podatki są wyższe aniżeli w czasach okupacji judeo-satanistów z Niemiec czyli 1939/1945 ? Ja znam odpowiedź i dlatego nie głosując, nie kolaboruję z demonkracją talmudyczną w Polsce starając się z całego mego serca zwalczać tych dewiantów czego i Państwu życzę.

Niewolnictwo w Polsce