Żydopospolita Polska.

Gdy ujawnialiśmy Nasze Słowiańskie pochodzenie genetyczne minęło trochę czasu a w wielu publikacjach ukazały się nawet doniesienia bredni z piekła rodem o tym, iż żydzi to Słowianie.
Czas aby przypomnieć kto objął władzę w Europie po I wojnie światowej ze szczególnym uwzględnieniem Naszych sąsiadów z Niemiec czy Rosji. Otóż władzę u Naszych sąsiadów objęli nie kto inny jak żydzi powszechnie nazywani bolszewikami lub faszystami aby przeciętny oglądacz mediów reżimowych był przekonany o swej ogromnej wiedzy.
Należy dodać, iż przed faszystami była tzw. Republika Weimarska ale i ona była dowodzona przez żydów i dlatego zwaną Judenrepublic.

Hugo Preuss nie ma wyglądu żyda zwłaszcza z wąsami jak uzurpator w Polsce ale w żydowskim instytucie figuruje jako żydowski minister spraw wewnetrznych w Niemczech.

Hugo Preuss nie ma wyglądu żyda zwłaszcza z wąsami jak uzurpator w Polsce ale w żydowskim instytucie figuruje jako żydowski minister spraw wewnętrznych w Niemczech.

Nawet Konstytucję napisał im żyd niejaki Hugo Preuss, który urodził się w Berlinie w dniu 28 października 1860 jako jedyne dziecko Levin Preuß (1820 lub 1821/62), właściciela żydowskiego zakładu litograficznego i jego żony Minna (z domu Izraela, 1826/99). Ojciec twórcy żydowskiej Konstytucji dla Niemców zmarł w 1862 roku, a zaledwie rok po jego śmierci w 1863 roku i jak to zwykle bywa u nomadów jego matka poślubiła brata męża, Leopolda Preuss (1827/05), prowadzącego sklep nasienny.
No tak ale krytycy zaraz napiszą, iż jedna jaskółka wiosny nie czyni i dlatego podam kolejnego znaczącego żyda z Judenrepublic. Niejaki Walther Rathenau urodzony 29 września 1867 roku w Berlinie był również żydem synem Emila Rathenaua żydowskiego kupca, który kupił patenty m.in. Edisona. W wieku 26 lat stanął na czele spółki aluminiowej natomiast w 1889 jego ojciec zaproponował mu wysokie zarobki w swej żydowskiej firmie AEG.
W Republice Weimarskiej zwanej Judenrepublic został ministrem odbudowy (1921), a następnie ministrem spraw zagranicznych. To z jego inicjatywy żydzi z Niemiec podpisali układ z żydami z Rosji zwany Układem z Rapallo. Po podpisaniu oficjalnego układu rozpoczęły się również tajne rozmowy przedstawicieli Reichswehry z przedstawicielami Armii Czerwonej, które doprowadziły do podpisania dnia 11 sierpnia 1922 roku porozumienia o współpracy wojskowej, a w konsekwencji wybuchu II wojny światowej. Jej przedmiotem było zaopatrzenie Armii Czerwonej przez Reichswehrę w broń i amunicję oraz pomoc niemieckich specjalistów i inżynierów wojskowych w rozbudowie przemysłu zbrojeniowego żydów z Rosji czyli ZSRR tak aby już nigdy żydzi z Rosji czy Niemiec nie zostali pobici przez Polaków.
W układzie wojskowym żydzi z Niemiec zobowiązali się do zaopatrzenia żydów z Rosji w broń, amunicję, rozbudowanie ich przemysłu zbrojeniowego przez specjalistów z Niemiec oraz udzielenie wysokich kredytów na zbrojenia w zamian za udostępnienie im poligonów zlokalizowanych w Rosji dla zakazanych traktatem wersalskim rodzajów broni pancernych, lotniczych i gazowych. W czasie jednej z wizyt żydów niemieckich w Rosji Stalin zaproponował aby w Kazaniu szkolić wojska pancerne, a Lipiecku szkolić wojska lotnicze. Cały trzon Luftwaffe szkolił się zatem w tym miejscu natomiast na tajnych poligonach sztukę dowodzenia formacjami pancernymi doskonalił przyszły twórca blitzkriegu w 39 i w latach następnych niejaki H. Guderian.
Powracając jednak do czasów obecnych gdzie niejaki Tusk notabene morderca dwóch Prezydentów z Polski zajmie wysoki Urząd w Unii Europejskiej i deklarując iż: „Polska to nienormalność” Polacy muszą zwiększyć czujność z powodu realizacji polityki dewiantów z piekła rodem czyli dzieci szatana jak mówił o nich sam Jezus. Ewangelia Sw. Jana 8 : 44.
Należy przypomnieć, iż Tusk odebrał nagrodę żyda i homoseksualisty niejakiego Walthera Rathenau w maju 2012 roku. To była już trzecia nagroda tego typu. Nagrodę Waltera Rathenau otrzymał za zasługi na rzecz pogłębienia integracji europejskiej podczas Polskiego przewodnictwa w Radzie UE w II połowie 2011 roku.

Czy ten osobnik wygląda na żyda i homoseksualistę ? Walter Rathenau zdjecie z 1917 roku.

Czy ten osobnik wygląda na żyda i homoseksualistę ? Walter Rathenau zdjecie z 1917 roku.

Natomiast rok wcześniej został wyróżniony „Złotą Wiktorią dla Europejczyka Roku”, a dwa lata temu obdarowano go także nagrodą im. Karola Wielkiego. Laudację na cześć Tuska wygłosiła sama wschodnia Kanclerz Angela Merkel, co dobitnie dowodzi, iż polityka żydów z Niemiec jest konsekwentnie realizowana pomimo rzekomo przegranej wojny.

Volkstrauertag czyli Nowa Wroga Okupacja w Katedrze Polowej Wojska podobno Polskiego. Warszawa, 16 listopada 2014 roku.

Volkstrauertag czyli Nowa Wroga Okupacja w Katedrze Polowej Wojska podobno Polskiego. Warszawa, 16 listopada 2014 roku.

W tę patologię został zainfekowany Kościół w Polsce gdzie w Katedrze Polowej judeo-sataniści z Niemiec obchodzili 16 listopada 2014 roku swoje święto zabitych w I i II wojnie światowej morderców Polaków. Jak wiemy w czasie I wojnie światowej na froncie zginęło przeszło 12 tysięcy żydów walczących dla Cesarza, a ilu zginęło żołnierzy żydowskiego pochodzenia walczących dla Hitlera tego nie jesteśmy jak na razie w stanie określić.

Volkstrauertag czyli Nowa Wroga Okupacja w Katedrze Polowej Wojska podobno Polskiego. Warszawa, 16 listopada 2014 roku.

Volkstrauertag czyli Nowa Wroga Okupacja w Katedrze Polowej Wojska podobno Polskiego. Warszawa, 16 listopada 2014 roku.

Wiemy natomiast z całą pewnością, iż we wszystkich rodzajach broni służyło Hitlerowi przeszło 100 tysięcy judeo-satanistów, w tym wielu głównodowodzących.
https://rafzen.wordpress.com/2013/02/16/jewish-senior-officers-in-hitlers-army-erhard-milch-wilhelm-keitel-walther-von-brauchitsch-erich-raeder-and-maximilian-von-weichs/

Wykazaliśmy ponad wszelką wątpliwość mając na uwadze, iż Hitler był również utajnionym żydem berberyjsko-aszkenazyjskim, że głównym celem judeo-satanistów to bezpardonowe mordowanie Słowian od czasu zakończenia I wojny światowej. Przypomnijmy, iż judeo-satanisci wymordowali Nas już przeszło 300 milionów, a krwawe Zamachy Stanu czy to w Polsce w 2010 roku, czy to na Ukrainie w tym roku zostały zrealizowane w celu eksterminacji Słowian jako jedynej Narodowości mogącej zatrzymać judeo-satanistów w drodze do władzy globalnej.
Zatem Polacy / Rodacy bądźmy czujni ponieważ znamy już morderców Naszych Ojców !