PKW 2014 klęską Polaków i Polski.

Państwowe Kryminalne Wybory 2014 przypominają do złudzenia tekst piosenki „Nic się nie stało”-
„Tyle już klęsk narodowych, jeszcze jedna nie zaszkodzi
Sercem wciąż jesteśmy z wami, my też wszystko przegrywamy…
Nic się nie stało i nic się nie stanie
Zawsze tak samo, nic nie zmieniane”

Fałszowanie wyborów stało się sposobem na posiadanie władzy i zapewne gdy nic się nie zmieni to reżim w Polsce będzie trwał tak długo jak będą chcieli sami judeo-sataniści albo Polacy. Judeo-sataniści będąc w silnej mniejszości posiadają nie tylko kartoteki i media ale także morderców oraz fałszerzy. Natomiast Polacy żyjący w nieświadomości cywilizacyjnej idąc do wyborów marzą o pięknej Polsce, ale rano budzą się u boku śmierdzącej i pijanej dziwki uśmiechającej się do nas z satysfakcją poprzez widoczne braki w uzębieniu, która poprawiając majestatycznie kruczo-czarną czuprynę chce zasłonić swój garbaty nos rodem z piekła.
Czy my Polacy musimy słuchać się okupantów nawołujących do uczestniczenia w przestępstwach cywilizacyjnych ?
Czy nie można najzwyklej oznajmić: Nie idę głosować ani nie wspieram w niczym żadnej władzy w tym Kościelnej do czasu kiedy zbrodniarze Prezydentów nie zostaną ukarani oraz osobnicy odpowiedzialni za fałszowanie wyborów !!!

My w Stowarzyszeniu Ziemiańskim to czynimy ale boli Nas, iż w wyborach uczestniczyli założyciele Naszego Stowarzyszenia oraz ci którzy na Naszym nieszczęściu zostali Prezydentami miast, powiatów czy gmin.
Tyle już klęsk narodowych, jeszcze jedna nie zaszkodzi jak mówią słowa piosenki tak i te wybory były z pewnością kolejną klęską Polaków i Polski.

Rafał Gawroński

Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce.

Polacy nic się nie stało oznajmili kryminaliści via swe media okupacyjne i dlatego Polacy nawet nie protestują przeciwko fałszowaniu wyborów w Polsce.

Polacy nic się nie stało oznajmili kryminaliści via swe media okupacyjne i dlatego Polacy nawet nie protestują przeciwko fałszowaniu wyborów w Polsce.