Wokanda Okupacyjnego Sądu Rejonowego w Warszawie dla opozycjonistów Mossadu.

Dzisiaj 02 grudnia 2014 roku w Okupacyjnym Sądzie Rejonowym w Warszawie odbyła się kolejna rozprawa reżimowych opozycjonistów. Wszystkie chwyty taniej propagandy zostały spełnione czyli proces utajniony i prowadzony z naruszeniem obowiązującego prawa.

Okupacyjny Sąd Rejonowy w Warszawie. 02 grudnia 2014 r.

Okupacyjny Sąd Rejonowy w Warszawie.
02 grudnia 2014 r.

To nie jest już zabawa w Bolka z motorówką u stoczniowca Lenina ale farsa najlepszego rodzaju aby odwrócić uwagę od fałszowanych wyborów w Polsce i przy okazji uwiarygodnić ludzi Mossadu. Nawet się z tym nie kryją i przychodzą do sądu z teczką Knessetu aby wiadomo było dla kogo pracują.

Zenon Nowak przychodzi do Okupacyjnego Sądu Rejonowego z Menorą. Warszawa, 02 grudnia 2014 r.

Zenon Nowak przychodzi do Okupacyjnego Sądu Rejonowego z Menorą.
Warszawa, 02 grudnia 2014 r.

Ciekawy jestem czy pozwą wszelakie media reżimowe za to, że oczernili ich na pierwszych stronach brukowizny, fałszywie informując Polaków, iż wtargnęli do PKW gdy tymczasem niejaki Konrad Komornicki z Kancelarii Prezydenta zeznał pod przysięgą, iż zaprosił ich do środka. Wezwana Policja usunęła ich gdy nie chcieli opuścić pomieszczeń PKW. No cóż to tak jak z konfliktami rodzinnymi gdy któraś ze stron dzwoni na Policję ponieważ mąż lub żona robi awanturę w domu. Policja przyjeżdża i rozwiązuje trudne sprawy, a że nie byli urzędnikami lub mieszkańcami budynków po prostu ich usunęła z pomieszczeń.

Koniec kropka, czy to takie trudne aby zrozumieć, iż nie wdarli się do pomieszczeń PKW jak na rewolucjonistów przystało podpalając PKW tylko ich tam zaproszono imiennie, a następnie wyrzucono jak na meneli politycznych przystało ?