Udany marsz PiS-u dzięki uzurpatorowi oraz antykardynałom i związkowcom.

Ce diaporama nécessite JavaScript.

To już czwarty marsz w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce organizowany przez PiS. Za każdym razem zdrajcy Polski i Polaków oszukując Nas opowiadają brednie o motywach ich marszu i wielu daje się złapać na ten gadzilep.

W tym roku wyjątkowo się to udało dzięki Uzurpatorowi, który zaprosił dziennikarzy do swej Kancelarii w której urzędowała PKW. Spotkanie tak się przedłużyło, iż władza musiała zapewnić darmowe noclegi i w tej sytuacji kryzysowej dziennikarze spędzili noc w Komisariatach. Natomiast rzekoma opozycja oświadczyła, iż marsz odbywa się w kontekście wydarzeń związanych z niedawnymi wyborami samorządowymi. Zatem mamy sytuację fałszowania wyborów albo zaproszenia dziennikarzy przez uzurpatora albo rocznicę stanu wojennego, a tak naprawdę chodzi o świętowanie podpisanego Traktatu Lizbońskiego przez zamordowanego urzędującego Prezydenta w Polsce. Po kilku latach nikt nie będzie nawet wiedział dlaczego przychodzi na marsz 13 grudnia i tak poprzez tradycję zalegalizowane zostanie kolejne święto judeo-satanizmu w Polsce oraz zinstytucjonalizowana okupacja Polski i Polaków.

Zmuszeni decyzjami antykardynałów z Warszawy i Krakowa Archidiecezja Częstochowska ws. abp Wacława Depo, który miał odmawiać różaniec idąc na kolanach wydała następujący komunikat:
„Na 13 grudnia 2014 został zaplanowany w Warszawie „Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów”. Organizatorzy utworzyli Komitet Honorowy, składający się z osób różnych stanów, cieszących się zaufaniem publicznym. Do tej grupy zostali zaproszeni również biskupi. Hierarchowie są obywatelami Rzeczpospolitej Polskiej i mogą wyrażać własne stanowisko w każdej sprawie, zwłaszcza jeśli dotyczy ona spraw fundamentalnych dla kraju. Abp Wacław Depo, jako szczególnie powołany do troski o środowiska ludzi mediów w Polsce z racji pełnienia funkcji przewodniczącego Rady ds. Środków Społecznego Przekazu Konferencji Episkopatu Polski, jest zobowiązany do strzeżenia przekazu prawdy, a tym samym wolności mediów. Z powodu wielkiego upolitycznienia faktu poparcia przez kilku biskupów idei Marszu abp Wacław Depo jest zmuszony wycofać swój akces z Komitetu Honorowego „Marszu w Obronie Demokracji i Wolności Mediów”.
Super rasa dewiantów daje znać o sobie gdy wydaje dyskryminujące i fałszywe oświadczenia typu, iż Komitet Honorowy składa się z ludzi różnych stanów ! Zapewne miał na myśli tych obrzezanych i spożywających cieknącą krew niemowlaka oraz resztki jego napletka w rytuale religijnym i tych na wzór i podobieństwo Boga czyli Nas Polaków.

Decyzję o nieuczestniczeniu w marszu podjął także przewodniczący Solidarności Piotr Duda. – „Każdy ten dzień może spędzać, jak chce” – oświadczył przewodniczący NSZZ « Solidarność » Piotr Duda. Ma rację zwłaszcza gdy uczestniczy się w pochówku Prezydenta któremu zrobiono w Moskwie dokumenty na nazwisko Jaruzelski to Duda może już iść w zaparte twierdząc, iż z Jaruzelskim nie miał nic wspólnego, a gdy strzelali do górników w Kopalni Wujek on jeszcze nie był przecież przewodnikiem stada. Jak już nie ma co sprzedawać ponieważ z tego mieli zasadniczy zysk prominentni działacze rzekomego związku zawodowego w Polsce to należy ułożyć się z mordercami. Co za strategia geniusia za cudzesy. Tylko pogratulować takiego bystrego szambowego umysłu.

I jak by nie pisać to judeo-sataniści są jednak mistrzami w dzieleniu Polaków obsadzając strategiczne stanowiska swymi wyznawcami dewiantyzmu zarówno w rzekomych partiach opozycyjnych jak również w Kościele czy związkach zawodowych.