Kolaboranci kanibali z Polski w Parlamencie Europejskim.

EgyptianCircumcision

Jak zwykle kolaboranci ludobójców podający się za Polaków a są nimi  li tylko w celach komercyjnych wspierają morderców z Izraela na forum Parlamentu Europejskiego. Działając wbrew Międzynarodowemu Prawu o Samostanowieniu Narodów i wbrew wyrokom Międzynarodowego Trybunału Karnego w którym jednoznacznie udokumentowano i osądzono ludobójców z Izraela dewianci z Polski zapomnieli iż Polska była wymazana z mapy Europy tak jak chcą judeo-sataniści wymazać Naród Palestyński z mapy świata.

Prorocze słowa zamordowanego w celach rytualnych urzędującego Prezydenta w Polsce Lecha Kaczyńskiego, iż rządy w Polsce zmieniają się ale polityka wobec Izraela nigdy się nie zmieni i to w 5 lat od krwawego zamachu stanu wciąż są aktualne.
Krasnodębski fałszywie deklaruje iż cyt: « Zabieram głos jako poseł z kraju, który kiedyś był kiedyś Ojczyzną wielu milionów żydów  »
Polska już dla niego nie istnieje natomiast jest tylko kraj ale należy zauważyć perfidny fałsz intelektualny wprowadzający nie tylko Europejczyków ale cały świat w błąd, iż Polska była Ojczyzną żydów. Żydzi mieszkali w Polsce mając odrębne struktury społeczne i kulturowe ale zawsze kolaborowali z okupantami Polski.

Picie krwi niemowląt w celach religijnych to kanibalizm tak samo jak spożywanie innych części ciała człowieka.

Picie krwi niemowląt w celach religijnych to kanibalizm tak samo jak spożywanie innych części ciała człowieka.

Żydzi nigdy nie byli Polakami; nie są nimi obecnie i nigdy nie będą ponieważ Polacy nie byli, nie są obecnie i nigdy nie będą  kanibalami !

https://rafzen.wordpress.com/2012/06/30/obrzezanie-to-kanibalizm/

Blood