Profanacja Bożego Narodzenia w Polsce.

21 grudnia 2014 roku podczas spotkania wigilijnego odsłonięto pomnik usytuowany nieopodal twierdzy masońskiej na skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Goworka w Warszawie z udziałem Ewy Krętacz i jej zastępcy z ministerstwa wojny niejakiego Siemoniaka. Aby zacząć ten judeo-satanistyczny dokument należy cofnąć się trzy lata temu kiedy to pięciu żołnierzy zostało trafionych rakietą gdy tymczasem wszystkie media reżimowe ogłosiły, iż pięciu żołnierzy najemnych w służbie okupanta zginęło jadąc drogą podczas rutynowego patrolu w Afganistanie.

https://rafzen.wordpress.com/2012/01/07/kto-klamie-w-sprawie-smierci-5-polakow-w-afganistanie/

https://rafzen.wordpress.com/2012/01/08/dlaczego-sie-klamie-w-sprawie-zamordowania-5-polakow-w-afganistanie/

https://rafzen.wordpress.com/2012/01/09/komando-szatana-w-afganistanie/

https://rafzen.wordpress.com/2012/01/10/rakieta-zabila-5-zolnierzy-w-afganistanie/

https://rafzen.wordpress.com/2013/12/21/bp-guzdek-koncelebrantem-bezkarnych-judeo-satanistow/

Jak podały media okupantów żołnierze ci wjechali na minę, która rzekomo miała być umieszczona pod przepustem drogowym. To oficjalna wersja jednak prawdę można zobaczyć na tych zdjęciach . Innymi słowy pisząc ci żołnierze zostali celowo zamordowani gdy Ewa Krętacz jako marszałkini w Sejmie okupacyjnym odprawiała wraz z kardynałem Nyczem rytuały pentagramu. Istnieje zatem ogromne prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, iż ci żołnierze zostali złożeni jako ofiary krwawego pentagramu przez dzieci szatana /Ew. w. Jana 8:44/.

https://rafzen.wordpress.com/2012/01/06/satanisci-w-kosciele/

https://rafzen.wordpress.com/2011/12/23/satanisci-w-sejmie/

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/satanistyczne-rytualy-sejmie-2014-01#

Mnie Boże Narodzenie zawsze kojarzyło się z życiem nigdy ze śmiercią i dlatego należy uznać za pewnik wyżej postawionej tezy biorąc pod uwagę to, iż ci zamordowani w celach rytualnych żołnierze zostali pogrzebani właśnie w Boże Narodzenia. Do tego typu dewiactw zmusiła rodziny zabitych żołnierzy oczywiście władza okupacyjna w Polsce.
Jako kontynuację polityki dzieci szatana mogliśmy oglądać 21 grudnia 2014 roku gdy spotkanie wigilijne zrealizowane zostało dokładnie w trzy lata od tego mordu rytualnego popełnionego w Afganistanie podczas którego odsłonięto kolejny pomnik szkaradztwa i oszustwa Polaków.


Wszystkie wyżej cytowane argumenty można by z łatwością obalić gdyby nie to, iż data 21 grudnia nigdy nie była dniem weterana lub kombatanta bowiem międzynarodowy Dzień weterana przypada w Naszej strefie cywilizacyjnej 11 listopada natomiast 15 kwietnia jest obchodzony Międzynarodowy dzień Kombatanta. W Polsce oficjalną datą takiego święta jest dzień weterana który przypada 1 września. Dz. U. z 1997 r. Nr 68, poz. 436 – Ustawa z dnia 25 kwietnia 1997 r. o zmianie ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego.
Jak zatem wytłumaczyć normalnym ludziom, iż nie organizuje się spotkań wigilijnych na trupach mordu rytualnego gdy widzi się komercyjnego bp. Guzdka, który z ochoczą sakiewką przystępuje do profanacji Bożego Narodzenia błogosławiąc pomnik dokładnie w trzy lata od złożenia w ofierze 5 Polaków ?

Ja nie mam z tym najmniejszych problemów aby zrozumieć, iż wpierw mordują w celach rytualnych Polaków, a w tym samym czasie odprawiają rytuał pentagramu w Sejmie okupacyjnym po czym instytucjonalizują dewiactwo w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie z udziałem komercyjnych kardynałów i biskupów.