Wroga propaganda medialna w Polsce na przykładzie Schetyny.

Jak działa wroga propaganda medialna w Polsce na przykładzie Schetyny ministra spraw zagranicznych w rządzie okupacyjnym ?

pOROSHENKO
Otóż jak wiemy po krwawym zamachu stanu w którym legalnie wybrany Prezydent Ukrainy został brutalnie obalony tylko dlatego, iż zaufał judeo-satanistom z Unii Europejskiej zgadzając się na demokratyczny dialog z diasporową mniejszością reprezentowaną obecnie jako rzekomo demokratycznie wybrana władza pozostająca jednak ludobójczym reżimem.

No cóż Prezydent Wiktor Janukowicz odmówił zapalenia rytualnych świeczek zwanych menorą, a skoro to uczynił został ogłoszony wrogiem wszystkich judeo-satanistów w świecie i musiał opuścić swoją ojczyznę. Zarzut jaki mu uczyniono to zamieszkiwanie w luksusowej posiadłości, która okazała się de facto własnością osoby trzeciej jednak to wystarczyło aby z igły zrobiono więcej niż klika par wideł. Nowy reżim w większości składający się z judeo-satanistów lub obcokrajowców wypowiedział brutalną wojnę swym ideologicznym przeciwnikom, którzy nie chcą wstąpienia Ukrainy w kryminalne struktury Unii Europejskiej.
Trwająca wojna domowa, a finansowana także przez rząd okupacyjny w Polsce z pieniędzy Polaków oraz Kościół namawiający głosem abp. Mokrzyckiego do zakupu mundurów dla potomków morderców Polaków w Małopolsce Wschodniej gdzie działania wojenne pochłonęło wiele tysięcy istnień ludzkich w większości cywili, kobiet, dzieci oraz osoby starsze to potwierdzone ludobójstwo Słowian. https://rafzen.wordpress.com/2014/12/08/bergoglio-jawnie-wspiera-judeo-satanistow-na-ukrainie/

Ucieczka ludności z terenów walk osiągnęła zatrważającą liczbę przeszło miliona uchodźców w niespełna kilka miesięcy. To kontynuacja zaplanowanego ludobójstwa Słowian trwającego od czasu obalenia Cara w Rosji przez judeo-satanistów zwanych fałszywie bolszewikami lub komunistami.
Przejdźmy zatem do tytularnego programu czyli jak działa wroga propaganda rządu okupacyjnego w Polsce ? Otóż kraje ościenne i nie tylko ale przyznające sobie prawo decydowania o innych narodach rozpoczęły konstruktywne rozmowy z sprawie zaprowadzenia zawieszenia broni oraz podziału Ukrainy. notabene części terytorium Polski. https://rafzen.wordpress.com/2015/01/23/next-partition-of-poland/

Polska

W dniu 21 Stycznia 2015 ministrowie spraw zagranicznych Rosji, Niemiec, Francji oraz Ukrainy spotkali się w Berlinie aby pokazać całemu światu jak bardzo są zainteresowani mordowaniem Słowian na Ukrainie. Wszystko byłoby jak należy gdyby nie to, iż na to spotkanie nie zaproszono ministra spraw zagranicznych z Polski niejakiego Schetyny. W końcu chodzi o respektowanie Traktatów Wersalskiego oraz Poczdamskiego gdzie Polsce należą się prawnie ziemie na Ukrainie ponieważ Traktat Poczdamski nigdy nie odnosił się do granicy wschodniej Polski zatem obowiązującym porządkiem prawnym granic jest Traktat Wersalski oraz zawarty Traktat w Rydze z judeo-satanistami rosyjskimi oraz Ukraińcami. https://rafzen.wordpress.com/2015/01/22/treaty-between-po-land-russia-and-the-ukraine-signed-at-riga-march-18th-1921is-still-valid/

Co zatem robi Schetyna wraz z rządem i mediami okupacyjnymi aby nikt w Polsce nie interesował się witalnymi sprawami dla Polski i Polaków ? Schetyna deklaruje w audycji porannej 21 Stycznia 2015 roku w dniu spotkania w Berlinie, iż obóz w Oświęcimiu wyzwalali ukraińcy ponieważ tak judeo-sataniści nazywali linię walk na południu Polski.
(…) może lepiej powiedzieć, że to front ukraiński, pierwszy front ukraiński i Ukraińcy wyzwalali, bo tam żołnierze ukraińscy byli wtedy w ten dzień styczniowy i oni otwierali bramy obozu i oni wyzwalali obóz. Tak jak powiedziałem… – powiedział Grzegorz Schetyna.
http://www.polskieradio.pl/7/129/Artykul/1357750,Grzegorz-Schetyna-nie-wyklucza-zaostrzenia-unijnych-sankcji-wobec-Rosji
No cóż ; zrobić z takiego debilizmu, a raczej zaplanowanej gry operacyjnej na zlecenie Tel Awiwu kilkudniowego felietonu informacyjnego to już zadanie dla koszernych mediów w Polsce. I tak też się stało, iż Schetyna nie schodzi z debaty medialnej przez kilka dni w celu ukrycia spotkania w Berlinie stałych decydentów rozbiorowych Polski.
Słowa antypolaka jednak wywołały falę protestów dyplomatycznych i oburzenia nie tylko w rosyjskich mediach, MSZ Rosji oświadczyło w komunikacie, że nie podejrzewa ministra o brak wiedzy, a ”powszechnie wiadomo, że Oświęcim wyzwalała Armia Czerwona”.  – Chodzi zapewne o coś innego. Trzeba przestać szydzić z historii i w antyrosyjskiej histerii dochodzić aż do braku szacunku wobec tych, którzy oddali życie, by wyzwolić Europę – napisał rosyjski MSZ.
Przykład ten pokazuje prawdziwe oblicze osobników sprawujących kryminalną władzę w Polsce oraz jak obnaża wyrafinowaną propagandę którą posługują się mordercy dwóch Prezydentów Polski.

Polacy zdani na wrogie media polskojęzyczne zostają de facto celowo wprowadzeni w błąd co do okoliczności formalnego nie uznawania zawartych Traktów Wersalskiego i Poczdamskiego, a „Polską” rację stanu reprezentują bezprawnie nawet nie sąsiadujący z Ukrainą inni członkowie Unii Europejskiej jak Francja i Niemcy.

Polska I

Tutaj kilka linków rzekomych mediów w Polsce co do potwierdzenia tez zawartych wyżej:

http://www.radiomaryja.pl/multimedia/oferta-niemiec-ws-ukrainy-rosja-krytycznie-wobec-wypowiedzi-schetyny/

http://wyborcza.pl/1,75478,17296627,Polska_ambasador_tlumaczy_sie_po_slowach_Schetyny_.html

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/70-rocznica-wyzwolenia-auschwitz-msz-rosji-krytykuje-schetyne,508185.html

http://www.rp.pl/artykul/1150596.html