Samozwańczy Franciszek robi za misjonarza dzieci szatana.

Po Bergoglio i jego hiszpańskim administratorom można spodziewać się nie tylko walki z Jezusem ale także walki rasowej z Polakami prawdziwym Narodem Umiłowanym przez Boga. Na przykładzie księdza Morawca widzimy jak banda judeo-satanistów rozprawia się z Polakami w Watykanie. Otóż były ekonom ksiądz Bronisław Morawiec został skazany przez trybunał w Watykanie za rzekome oszustwo i przywłaszczenie sobie 200 tys. euro. Hiszpańsko-języczny anty Papież chce aby ksiądz spędził w więzieniu ponad 3 lata – ogłosiła Stolica Apostolska.

To jak to jest gdy Jan Paweł II przebacza swemu zamachowcowi, a Bergoglio chce karania za obowiązek płacenia wystawianych faktur ? Widać co Papież to inna doktryna cywilizacyjna.

Na czym to oszustwo miało polegać ? W opinii Bergoglio zawyżona faktura była podstawą oskarżenia księdza ponieważ wystawiono ją na kwotę 1,8 mln euro za publikacje. Zatem według Bergoglio najlepiej by było gdyby to ksiądz Morawiec oszukał wydawcę na podobną kwotę, a kasą podzielił się z Papieżem ponieważ Ksiądz Bronisław Morawiec był ekonomem papieskiej bazyliki Matki Bożej Większej w Rzymie i z tego tytułu zarządzał wieloma nieruchomościami należącymi do bazyliki, która jest szczególnie bliska papieżowi bowiem często ją odwiedza, modląc się tam przed ważnymi wydarzeniami swego pontyfikatu jak np. wyjazdem do Izraela gdzie całował po rękach dzieci szatana / Ew. Św. Jana 8:44 /.

Nie tylko na tym przykładzie widzimy, iż antypapież usiłuje wmówić światu że jest jedynym słusznym duchownym w Watykanie mimo iż zwalcza on słowa Boga Jezusa w sprawie dzieci szatana składając im m.in. pokłony i całując po rękach.

Pope after election

Nowa polityka polega na tym, że co jakiś czas będziemy czytać w prasie, iż Bergoglio osobiście czyści Kościół z duchownych nie podzielających jego poglądów politycznych odnośnie anysemityzmu Jezusa za co został On ukrzyżowany.

Tak też stało się w Hiszpanii gdzie z pomówienia osobiście interweniował sam antypapież  dzwoniąc do osobnika, który został podobno wykorzystywany seksualnie przez księży. Jak to się odbyło możemy przeczytać ze szczegółami zwłaszcza w mediach judeo-satanistów: « 10 sierpnia 2014 roku 24-letni młody profesor katolickiej organizacji Opus Dei jechał samochodem, gdy zadzwoniła jego komórka:

– Czy rozmawiam z panem Danielem?

– Tak, a kto mówi?

– Dzień dobry, tu ojciec Jorge.
– Nie znam nikogo takiego. To chyba pomyłka.
– No, jestem papież Franciszek.
Rozmówca zaniemówił, a papież kontynuował: – Proszę się uspokoić, synu. Przeczytałem twój list kilka razy z wielkim wzburzeniem i bólem. Chcę cię przeprosić w imieniu całego Kościoła Chrystusowego za ten ciężki grzech i ciężkie przestępstwa, jakich padłeś ofiarą. Wybacz, synu, wszystko, co wycierpiałeś. Zajmujemy się rozwiązaniem tej sprawy. Sam to zrobię dla ciebie, twojej rodziny i dla wszystkich ofiar przestępstw księży. »
To telefon od « przyjaciela » skłonił młodego Hiszpana do złożenia przez niego /tożsamość została utajniona tajemnicą śledztwa, zarówno kanonicznego, jak i cywilnego/, zawiadomienia o przestępstwie 15 października 2014 w sądzie najwyższym Andaluzji w Grenadzie czyli po dwóch miesiącach namysłu i konsultacji. W skardze napisał, że był ofiarą orgii seksualnych  w prywatnych posiadłościach w Grenadzie, willach w nadmorskiej Salobrenii i w miejscowości Pinos Puente pod Sierra Nevadą wraz z co najmniej jeszcze jednym kolegą, ministrantem, oraz że księża wykorzystywali jako przynętę pewną dziewczynę.

Zatem jedenaście lat temu gdy odbywał pierwsze praktyki seksualne zapamiętał dobrze, iż był przedmiotem wykorzystywania seksualnego z udziałem osobnicy płci odmiennej. Jak napisał w liście do antypapieża w którym skarżył się na bezczynność władz archidiecezji w Grenadzie w sprawie swej skargi, którą do niej napisał. Opowiadał w niej, że jako młody chłopiec, od 13. roku życia do pełnoletności, był systematyczne wykorzystywany seksualnie przez grupę księży diecezjalnych. Zatem przez osiem lat odpowiadały mu inne czynności seksualne zanim tej kobiecie oraz jej potencjalnym klientom z duchowieństwa znudziła się środowiskowa monotonia seksualna z nim o czym poskarżył się pisząc skargę do arcybiskupa Francisco Javier Martineza.

Nie chcę bronić nadużyć seksualnych z udziałem duchownych ale widać jak na dłoni, iż samozwańczy Franciszek robi za misjonarza dzieci szatana !
Dokonywanie procesów politycznych w przeszło dziesięć lat od potencjalnych czynów sprawia charakterystyczny dla judeo-satanistów obraz robienia zamętu w ludzkich umysłach i potwierdza, iż to jest ta sama teza doktrynalna z tzw. pomówienia jak np: represje dr. Zbigniewa Kękusia. Judeo-sataniści chcą wysłać go na bezterminową obserwację psychiatryczną za błahy czyn umieszczenia komentarza w internecie, którego on nigdy nie zamieszczał.
szatański pozdrowienia kardynała Luisa Antonio Tagle i Papieża Franciszka