Odezwa Frontu Wyzwolenia Polski

Miło czytać konkrety zamiast  bzdury rozpowszechniane przez ujawnioną agenturę judeo-satanistyczną jak np: Silna Polska w Europie czy NATO.
Od siebie dodam, iż badania genetyczne muszą być obowiązkowe dla każdego funkcjonariusza w Polsce oraz udokumentowane pochodzenie do czwartego pokolenia z możliwością konsultacji via internet. Pragnę zauważyć, iż Front Wyzwolenia Polski podaje bliźniaczy z żydami okres powołania Polski. Albo to są nieuki albo znowu judeo-satanisci robią za Polaków nawołując do broni.

« W okresie do 1138 r. na ziemiach między Odrą i Bugiem powstało scentralizowane państwo rządzone przez dynastię Piastów, od przełomu X i XI w. nazywane Polską. Struktura państwowa wywiodła się z plemienia Polan i prawdopodobnie dzięki sile militarnej, organizacji podatkowo-skarbowej, polityce koligacyjnej oraz działalności misyjnej scaliły w jeden twór wiele słowiańskich struktur plemiennych. W 966 r. jego pierwszy historyczny władca, Mieszko, przyjął chrzest. Zarówno on jak i jego następcy prowadzili walki z Niemcami, Czechami i Rusią Kijowską, a także z plemionami słowiańskimi osiadłymi między Odrą a Łabą. Największy zasięg terytorialny państwo osiągnęło za czasów Bolesława I Chrobrego, który zajął Milsko, Łużyce, Morawy, Grody Czerwieńskie, Słowację, a przejściowo także Czechy. W późniejszym czasie krajem kilkakrotnie wstrząsały spory dynastyczne, które dwukrotnie – za czasów Mieszka II i Kazimierza Odnowiciela prowadziły do rozkładu instytucji państwowych. Opisywany okres kończy się panowaniem Bolesława Krzywoustego, który zdecydował się zostać lennikiem cesarskim. Przed śmiercią wydał on ustawę sukcesyjną, która zapoczątkowała w Polsce okres rozbicia dzielnicowego. « 

http://www.fwp.fora.pl/historia,9/do-1138,26.html

Znalazłem również takie cacko na ich stronie, które jednoznacznie ich identyfikuje zwłaszcza w pkt. 1. /Zgromadzić jak najwięcej ludzi gotowych umrzeć za Ojczyznę/ gdy tymczasem naczelna zasada Polaków brzmi – « Nie bądź głupi nie daj się zabić »

« Nasze cele są następujące:

– Zgromadzić jak najwięcej ludzi gotowych umrzeć za Ojczyznę;
– Organizować szkolenia, zjazdy, obozy, które pozwolą nam się lepiej poznać i zorganizować;
– Krzepienie Patriotyzmu i dawanie przykładu społeczeństwu;
– Działalność społeczna i polityczna
– Odzyskanie dawnych terenów I Rzeczypospolitej
– Ograniczenie, a jeśli będzie to możliwe to całkowite usunięcie sejmu i senatu
– Twarda polityka zagraniczna
– Wprowadzenie rządów jednoosobowych (Król lub Dyktator, ewentualnie bardzo silny system prezydencki)
Uwagi:
– Cele nie są rozpisane na miesiąc, lecz na lata;
– Może to trwać dni, miesiące, a nawet lata, ale się nie poddamy
– FWP w przeciwieństwie do innych organizacji NIE szerzy antysemityzmu czy ksenofobii, tylko nienawiść do naszych PRAWDZIWYCH wrogów (naziści, staliniści(komunoluby), wszelkiego rodzaju zdrajcy)
– Nie używamy żadnych « specyficznych » gestów (typu « salut rzymski »)
– Nie jesteśmy instytucją religijną. Walczymy o Polskę przyjazną każdej religii i kolorowi skóry
Uwagi pisać w tym temacie.
KU CHWALE OJCZYZNY!  »
http://www.fwp.fora.pl/front-wyzwolenia-polski,8/cele,5.html

blog polski

.

flaga-Polski

.

(Poniższą, kolportowaną w internecie odezwę otrzymałem pocztą elektroniczną. Postanowiłem ją opublikować i opatrzyć stosownym komentarzem – opolczyk)

.

ODEZWA DO NARODU POLSKIEGO

Robotników, chłopów i młodzieży dla których sprawy Kraju i Narodu są najwyższą wartością, a nie układy międzynarodowe, partyjne i prywata.
Trzeba krzyczeć! Opamietaj się ogłupiały narodzie, okradziony i zniewolony, czy nie wiesz kto rządzi Tobą, w jakiej Polsce żyjesz i dokąd zmierzasz. Kraj, który nie ma przemysłu ani rolnictwa narodowego nie jest państwem, tylko kolonią, rynkiem zbytu i tanią siłą roboczą.
Nakazem chwili jest ratowanie Kraju i Narodu przez mobilizację wszystkich sił narodowo-patriotycznych do walki z wrogiem, który usadowił się w strukturach państwa.
Obowiązkiem każdego z nas jest walczyć nawet siłą w obronie naszej ukochanej Ojczyzny, bo nikt z tego obowiązku nie może być zwolniony wobec historii, Boga i pokoleń.
Należy brać ster państwa w ręce Polaków i powiedzieć dość handlowania Polskąi dorobku całych pokoleń. Polska…

View original post 4 156 mots de plus