Gigant farmaceutyczny Merck fałszuje daty produkcji szczepionek.

Gigant farmaceutyczny Merck został oskarżony o fałszowanie dat produkcji szczepionek tak aby móc je sprzedawać, a które to szczepionki nie były już skuteczne. Koncern Merck ma monopol na szczepionki przeciw odrze, śwince i różyczce oraz wielu innym chorobom w wielu krajach. Przeterminowane szczepionki zostały podane milionom Amerykanów. Wiele tysiące osób które zostały zaszczepione chorowały na świnkę podczas epidemii w 2006, 2010 i 2014.

Firma Merck jest obecnie pozwana przez dwóch wirusologów, którzy deklarują posiadając dowody, iż koncern świadomie fałszował daty produkcji na szczepionkach aby można je było swobodnie sprzedawać. Byli pracownicy Merck Stephen Krahling i Joan Wlochowski ujawnili również, iż w 2010 roku, firma dokonywała mieszania krwi z przeciwciałami zwierzęcymi, aby szczepionki wywoływały zwiększoną produkcję przeciwciał. Merck dalej jest jednak zdeterminowany aby pozostać wyłącznym dostawcą zamówień rządu USA w produkcji szczepionek o wartości – UWAGA – 1 000 000 000 dolarów rocznie, zgodnie z MedCity News.

Merck Stephen Krahling i Joan Wlochowski – pdf

W dniu 5 września 2014 sędzia Jones II. Federalnego Sądu Rejonowego dla Wschodniego Okręgu Pensylwanii odrzucił wniosek firmy Merck o umorzenie postępowania

Co roku na świecie szacuje się około 20 milionów przypadków odry w tym przypadków śmiertelnych jest ok.164 tysięcy, natomiast w samych Stanach Zjednoczonych gdzie szczepienia zostały wprowadzone w 1960 roku jest około 500.000 przypadków tej choroby które są przyczyną 500 zgonów rocznie.

A Państwo dalej ufacie lekarzom i farmaceutom w Polsce ? Ja już nigdy im nie zaufam i to nie tylko w przedmiocie wszelakich szczepień ale również zabiegów.

Zero zaufania dla morderców w białych kitlach albo kołnierzykach !

vaccines-