Judeo-sataniści z Polski nie kryją się już, iż decyzje o wojnie zapadają poza Polską.

Komando szatana w akcji; Tusk, Siemoniak, Graś.

Komando szatana w akcji; Tusk, Siemoniak, Graś.

Władza okupacyjna Judeo-satanistów w Polsce już nie kryje się, iż Polska jest kolejną kolonią Izraela po Stanach Zjednoczonych. Do tej pory sprytnie manipulowali opinią publiczną nie tylko w Polsce, iż decyzje rzekomo Polskiego Rządu zapadają w Warszawie. Teraz Polacy mają już pewność, iż w sprawie zasadniczej dla Polaków czyli sprawie wojny z innymi państwami lub bratnimi Narodami Słowiańskimi zapadają w Tel Awiwie, a następnie via swoją kolonię w Ameryce Płn. judeo-sataniści decydują o stanie wojny dla Polaków.

Judeo-satanista z Polski w randze Wicepremiera i ministra obrony Tomasz Siemoniak w rozmowie z “Financial Times” zadeklarował, że jeśli tylko prezydent Obama zdecyduje się na zmianę strategii w sprawie konfliktu ukraińsko-rosyjskiego, Polska poprze Stany Zjednoczone i wyśle Ukrainie broń.

Młodszym pokoleniom Polaków przypomnę, iż pod okupacją judeo-satanistów z Rosji do 1989 roku, którzy to stosowali masowe mordy rytualne na Polakach sytuacja była identyczna jak obecnie pod okupacją judeo-satanistów z Izraela, iż o stanie wojny dla Polski decydowali nasi obrzezani wrogowie cywilizacyjni. Polska nigdy nie uczestniczyła w wojnach napastniczych zawsze broniąc swej Umiłowanej Ojczyzny i swego prawa do bycia Polakami w Polsce.

https://rafzen.wordpress.com/2014/01/17/katyn-jest-judeo-satanistycznym-mordem-rytualnym/

Polacy muszą mieć świadomość, iż będą zmuszeni walczyć za judeo-satanistów za darmo i pod karą śmierci w przypadku odmowy wcielenia do wojska. Do tej pory kolaboranci judeo-satanistów uczestniczyli w ich wojnach lub dalej uczestniczą będąc sowicie opłacani lub jedynie pod groźbą rozwiązania kontraktu żołnierza zawodowego i skazania na śmierć cywilną w Polsce.

https://rafzen.wordpress.com/2012/01/09/komando-szatana-w-afganistanie/

Oprócz deklaracji o uzbrojeniu judeo-satanista Siemoniak oświadczył, iż nie boi się współpracy z mordercami Polaków obecnie u władzy po obaleniu legalnie wybranego Prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowicza. Oczywiście że się nie musi bać ponieważ pilnuje go Mossad gdy tymczasem on realizuje plany okupantów Naszej Ukochanej Ojczyzny.

“The United States is such a close ally to Poland . . . It is difficult for me to imagine a situation that if there is a question that is important for European security, we would not be supporting the United States,” Mr Siemoniak, who is also deputy prime minister of Poland, said in an interview. “We are not afraid of co-operation with Ukraine in the military area.”

The declaration of support by Poland is the most pronounced yet of the US’s European allies, alothugh Britain’s defence minister Philip Hammond said the UK was prepared to consider a broad range of future courses of action, should Washington change its course.

http://www.ft.com/cms/s/0/f7213118-b057-11e4-a2cc-00144feab7de.html#axzz3S8V3j410