Okultyzm władzy.

Dzięki informacjom pozyskanym w tzw. « Aferze Hazardowej » wiemy, iż spotkania klubów parlamentarnych judeo-satanistów odbywały się również na cmentarzach. Aby sobie zdać sprawę z realizowanych działań okultystycznych we wszelakiej władzy należy bacznie obserwować polityków lub duchownych, którzy dają znaki aby « przekazać do podświadomości obecnych informację o swojej władzy nad jakąś osobą, grupą lub sytuacją. »

Czyli zaczynamy publikację znaków okultystycznych zaczynając od pewnego biskupa pomocniczego kardynała Nycza, który na pogrzebie znanego profesora czynił znaki okultystyczne w kierunku wiernych.

Pijak bp. Jarecki pozdrawia wiernych na pogrzebie prof. Szaniawskiego znakiem judeo-satanistów

Pijak bp. Jarecki pozdrawia wiernych na pogrzebie prof. Szaniawskiego znakiem judeo-satanistów

Podobny znak znajdziemy u niejakiego żyda Walcmana vel Poroszenko który wypowiedział wojnę Słowianom na ich ziemi.

Żyd Walcman vel Poroszenko przekazuje informacje

Żyd Walcman vel Poroszenko przekazuje informacje

A tak wypowiada się na temat wolności wypowiedzi i zamachu francuskiego Charlie Hebdo sam Papież Franciszek lecąc ze Sri Lanki do Manilly na Filipinach 15 Stycznia 2015 roku.

Wolność wypowiedzi należy do okultystów natomiast inni jak np: Rafał Gawroński idą do więzienia / 6 miesięcy/ za treści napisane w Petycji nr. 1248 do Parlamentu Europejskiego

Wolność wypowiedzi należy do okultystów natomiast inni jak np: Rafał Gawroński idą do więzienia / 6 miesięcy/ za treści napisane w Petycji nr. 1248 do Parlamentu Europejskiego

To są kardynalne dowody na symbolikę okultystyczną władzy która posługuje się znakami w wierzeniach o ich rzekomej mocy. Są również inne znaki czynione w sposób prosty i nie budzący kontrowersji ale posiadające swoje przesłanie. Możemy tutaj pokazać znanego Taliba który przeszedł na judaizm, a który obecnie sprawuje funkcję Marszałka Sejmu Okupacyjnego w Polsce dając znak, iż wybory Prezydenckie są pod ich kontrolą i aby nikt z nich nie martwił się.

Radosław Sikorski rozpisuje wybory na Uzurpatora w Polsce w 2015 roku.

Radosław Sikorski rozpisuje wybory na Uzurpatora w Polsce w 2015 roku.

Ten sam znak znajdziemy również u Papieża Franciszka który parodiuje całą sprawę, a jego otoczenie rozpowszechnia informacje iż to jest język migowy.

Papież Franciszek podczas pielgrzymki na Filipinach 2015 r.

Papież Franciszek podczas pielgrzymki na Filipinach 2015 r.

Są również inne znaki które są świadomie ukrywane tak aby nie można nic zarzucić bardzo ważnej osobie wysokiego wtajemniczenia jak np: karynałowi Dziwiszowi znanego nie tylko z tego iż nie wykonał ostatniej woli Papieża ale również skrycie pozyskał krew Jana Pawła II. Na zdjęciu widzimy znakomitego przedstawiciela rzekomej rasy panów który prowadzi kardynała dając znak odwróconego trójkąta. Judeo-sataniści z Niemiec podczas okupacji Polski w taki sam sposób odwróconego trójkąta identyfikowali Polaków.

Kardynał Dziwisz jest prowadzony przez judeo-satanistę dającego znaki odwróconej symboliki.

Kardynał Dziwisz jest prowadzony przez judeo-satanistę dającego znaki odwróconej symboliki.

Hailowanie to także domena judeo-satanistów którzy pozdrawiają się wyrażając swą władzę nad innymi. Wszyscy ci osobnicy są żydami, a hailowanie w niczym im nie przeszkadza.

Juden terroriste

Czołowym prekursorem w wprowadzaniu okultyzmu w Polsce jest kardynał Nycz który wymaga od duchownych nie tylko hailowania co ślepego posłuszeństwa w dewiacji.

My Documents63-001

A że nagradzać potrafi tak też za usunięcie Krzyża z Krakowskiego Przedmieścia w Warszawie nagrodził ks. Markowskiego który za ten antychrześcijański czyn został biskupem w jego Diecezji.

https://rafzen.wordpress.com/2013/11/22/robbery-la-croix-en-pologne-par-les-voyous-en-pouvoir/

Cóż zatem może zrobić zwykły człowiek nie znający symboliki okultystycznej ? Proszę się nie martwić iż Państwo jesteście zdominowani przez różnego rodzaju dewiactwa w tym okultyzm. Pozostańcie sobą silni wiarą w słowa i nauki Jezusa, a będziecie zbawieni. Proszę pamiętać, iż żyjąc w nieświadomości często nie musicie Państwo podejmować ważnych decyzji np: o ważności sakramentów czy wyborach politycznych. Poniżej publikuję treść jednego z rytuałów władzy aby Państwu uświadomić iż judeo-satanizm nie jest abstrakcją, a zaprezentowane zdjęcia pokazuję w jaki sposób znaki okultystyczne są czynione.

« Celem tego rytuału jest po prostu uzyskanie i/lub wzmocnienie władzy. Może zostać połączony z utworzeniem sigila władzy itp. nad czymś konkretnym, lecz w każdych okolicznościach powinno wystarczyć jego odprawienie w odniesieniu do ogólnej, a nie konkretnej, sytuacji. Odprawienie tego rytuału pozwoli uzyskiwać magowi dominację poprzez pewne znaki dawane w odpowiednim czasie. Mag powinien sam stworzyć sobie taki znak (pstryknięcie palcami, określony ruch głową itp.), aby wywoływać pożądany skutek w dowolnej chwili. Może on potem użyć tego znaku, aby przekazać do podświadomości obecnych informację o swojej władzy nad jakąś osobą, grupą lub sytuacją. Dobrze, jeśli znak ten będzie prosty i szybki, tak, aby nie przyciągał uwagi, gdy będzie wykonywany w miejscu publicznym. Jeżeli rytuał jest odprawiany w celu uzyskania władzy nad konkretną osobą lub sytuacją, wcześniej powinien zostać przygotowany odpowiedni sigil, który będzie wizualizowany podczas obracania się. Narysuj na czerwono, na lewej ręce symbol Marsa, na żółto na prawej symbol Słońca, a na niebiesko, na czole (lub piersi), symbol Jowisza.

Oświadczenie Woli:

« Jest naszą Wolą mieć władzę. »

Zaczyna grać muzyka kojarząca się z kontrolą i dominacją. Uczestnicy stoją wyprostowani, z prostymi plecami, lecz nie za sztywno. Głowy są trzymane wysoko, oczy zamknięte, a ręce, wyciągnięte przed siebie, znajdują się w połowie drogi między rozluźnieniem a skrzyżowaniem ich. Dłonie są odwrócone wnętrzem do góry.

Uczestnicy wyobrażają sobie siebie posiadających całkowitą władzę, dominujących, pewnych siebie. Podczas wizualizacji koncentrują się na towarzyszącej temu muzyce.

Jeden z uczestników czyta inwokację, podczas gdy drugi czyta Liber Oz. Dobrze, gdyby oba te teksty zostały przez nich opanowane pamięciowo, aby mogli je wyrecytować nie przerywając wizualizacji i nie zmieniając postawy, lecz mogą one być również odczytane.

Po zakończeniu recytacji uczestnicy zaczynają się powoli obracać, wciąż skupiając się na muzyce i nie zmieniając pozycji. Kręcąc się, mantrują słowo « władza ». Prędkość obracanie się powinna być średnia, bez nagłych zmian. Jeżeli któryś z uczestników chce rzucić sigila, teraz powinien go wizualizować. Mantra powinna być zrazu wypowiadana powoli, a potem coraz szybciej i głośniej, aż wypowiadający ją poczuje pragnienie, aby krzyknąć ją bardzo głośno wyrzucając w powietrze zaciśniętą pięść, co powinien w takiej chwili zrobić.

Każdy uczestnik bezpośrednio po tym robi znak, jaki sobie wybrał dla wywołania dominacji.

Natychmiast następuje śmiech. Inwokacja:

FETH, UTOK UDINBAK, LOHIXOZ NOMIIND
FETH, UTOK UDINBAK, TORLNOC ONGO
FETH, UTOK UDINBAK, ONGO FETH DEGAJOX
FETH, UTOK UDINBAK, KELN
FETH, BONDHAIBEFETH, UTOK UDINBAK, XEBEMEK A’LERN
FETH, UTOK UDINBAK, ONGO FETH DINTHOQA
FETH HAVAWANG CHIATIO KALACAD
FETH HAVAWANG CHAJUK KALACAD
FETH HAVAWANG CUSIG KALACAD
FETH XEBEMEK JECHOVOG BEXTEH
FETH ONGO BEJVASFETH ONGO LEVIFITH.

Co oznacza…

My, jako Chaos wywołujemy Władzę.
My, jako Chaos, przejmujemy kontrolę.
My, jako Chaos, rządzimy naszym życiem.
My, jako Chaos, wybieramy nasze własne ognisko skupienia.
My, jako Chaos, dzielimy i jednoczymy.
My, jako Chaos, jesteśmy naszą własną władzą.
Wywołujemy czerwoną kulę.
Wywołujemy niebieską kulę.
Wywołujemy żółtą kulę.
Oddzielamy poddaństwo idiotów.
Jesteśmy Moralnością Panów.
Jesteśmy Magią.

LIBER OZ via A. Crowley

Prawo silnych:

To nasze prawo
I radość świata.
Czyń Wolę swą, niechaj będzie Prawem.
Nie masz innego Prawa poza czynieniem swej Woli.
Czyń to, a nikt nie powie « nie ».
Każdy mężczyzna i każda kobieta jest gwiazdą.
Nie ma boga poza człowiekiem.
Człowiek ma prawo żyć wedle własnych praw
Żyć w sposób, w jaki chce:
Pracować jak chce:
Bawić się jak chce:
Odpoczywać jak chce:
Umrzeć, kiedy i jak chce.
Człowiek ma prawo jeść, co chce:
Pić, co chce:
Mieszkać, gdzie chce:
I poruszać się po obliczu ziemi tak, jak chce.
Człowiek ma prawo kochać, jak chce:
Weź swoje spełnienie i wolę miłości jak chcesz, kiedy, gdzie i z kim chcesz.
Człowiek ma prawo zabić tych, którzy zagroziliby tym prawom.
Niewolnicy będą służyć.
Miłość jest prawem, miłość podług Woli. »