Protest Rolników 2015 i aktywna agentura wpływu w zielonym miasteczku.

Już dawno nie widziałem tylu agentów wpływu różnych maści i kolorów począwszy od pedałów, a skończywszy na judeo-satanistach na proteście w Warszawie. Na Proteście jestem codziennie i widzę kto jest aktywny.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Aby nie być gołosłownym należy zauważyć obecność kochającego inaczej Obrońcy Krzyża niejakiego Andrzeja Hadacza czy też aktywną działalność mediów judeo-satanistycznych jak pokrzywdzonego ojca Zenona Nowaka lub po prostu samych judeo-satanistów podających się za „patriotów” ale będących ojcami dzieci żydowskich jak np. Sławomir Zakrzewski. Jako kawaler nazywał się Czubek ale „Naród wybrany przez szatana” /Ew. Sw. Jana 8:44/ wymaga aby ojciec żydowskich dzieci nie nazywał się tak pospolicie ponieważ Talmud w Polsce nakazuje posługiwanie się nazwiskami czysto Polskimi jak. Poniatowski, Mazowiecki, Komorowski czy też Zakrzewski.
Protest rolników trwa od 19 lutego 2015 roku w Warszawie, przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów ale żaden z kandydatów na Uzurpatora Polski nie odwiedził Polskich rolników. No cóż ich mogą obchodzić Polacy skoro oni są do wyższych celów jak np.: globalnej wojny rasowej ze Słowianami.

Jak by nie wybierać i tak Polacy wybiorą judeo-satanistę na Uzurpatora Polski i Polaków. Tak się bowiem zabezpieczyły dzieci szatana, że nawet gdyby wątłego zdrowia uzurpator Komorowski zdechł to i tak mają rezerwowego zjudaizowanego taliba  Sikorskiego nie wspominając o ogonach politycznych jak Zakrzewski.

Najważniejszym jednak wydarzeniem Zielonego Miasteczka en face Urzędu to odprawienie Mszy Świętej w miejscu gdzie podpalił się Polski męczennik dzisiejszych okupantów Polski śp. Andrzej Filipiak. Te fakty powodują, iż to miejsce jest obecnie miejscem Świętym dla wszystkich wierzących w Jezusa.

https://rafzen.wordpress.com/2013/06/21/zmarl-56-letni-andrzej-filipiak-wspanialy-ojciec-dwojki-dzieci-maz-i-wielki-patriota/

SAMSUNG DIGITAL CAMERA