Dzień Pamięci Zła; Wczoraj dla Żydów, Dzisiaj dla Polaków.

Okupacyjny Sejm Zła.

Okupacyjny Sejm Zła.

4 lutego 2011 roku Sejm uchwalił ustawę o ustanowieniu dnia 1 marca Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Tak brzmi fałszywe nazewnictwo okupantów Polski. Czy Polaków można ustawowo nazywać wyklętymi w Polsce ? Można ponieważ czynią to w wyrafinowanej formie judeo-sataniści u władzy w Polsce i przede wszystkim ich religia na to zezwala „Żydzi mogą użyć kłamstw („wybiegów”), by oszukać goja.” Talmud, Baba Kamma 113a.

Fałszywe nazewnictwo to nie jest nowa sprawa przypomnę o rewolucji żydowskiej w Rosji w 1917 roku i rewolucjonistach których fałszywie nazwano bolszewikami lub sowietami czy faszyzmu żydowskiego w Niemczech gdy po obaleniu przez nich Cesarza Wilhelma II w liczbie przeszło 130 000 żołnierzy zwanych fałszywie nazistami lub hitlerowcami pełnili służbę dla Hitlera.
https://rafzen.wordpress.com/2014/11/30/zydzi-zniszczyli-cesarzy-oraz-cara-aby-sprawowac-samodzielnie-wladze-w-europie/

https://rafzen.wordpress.com/2013/02/16/jewish-senior-officers-in-hitlers-army-erhard-milch-wilhelm-keitel-walther-von-brauchitsch-erich-raeder-and-maximilian-von-weichs/

Natchniony lobbingiem judeo-satanistów Wilhelm II Hohenzollern już w sierpniu 1914 roku deklarował: » Wiedzcie moi poddani, że poprowadzę Was ku świetlanej przyszłości, ale pod jednym warunkiem: że będziecie wierni tronowi i ołtarzowi. Jeśli będzie stawał w opozycji do mnie – wyślę do diabła ten na wpół zwariowany Reichstag. » I tak też się stało ale on już tego nie zrobił tylko niejaki Adolf Hitler żyd berberyjsko-aszkenazyjski, który kontynuował jego politykę rozprawiając się po drodze ze swymi ziomalami w wierze jak za czasów Mojżesza.
https://rafzen.wordpress.com/2014/05/22/ali-baba-zwany-mojzeszem/

Judeo-sataniści atakując Naród Rosyjski dokładnie rok później zaatakowali również Naród Niemiecki i doprowadzili do tego, iż 9 listopada 1918 cesarz abdykował, dzień później przeniósł się ze swojej kwatery w belgijskim Spa do Holandii, która udzieliła mu azylu. 28 listopada 1918 oficjalnie oddał władzę żydom w Niemczech. Jak wiadomo Rząd Weimarski składał się w takiej samej proporcji czyli prawie 90 % z żydów w większości ze Sląska jak Rada Komisarzy Ludowych na Kremlu . Proszę się nie dziwić, iż mówi się o układzie Sląskim w Polsce; tak to potomkowie tych samych weimarskich dewiantów, tylko pozmieniali nazwiska i oczywiście wygładzili życiorysy ale rasowo określają się jako zaciekli wrogowie nas Polaków i deklarują oficjalnie, iż: „Polacy i Polska to nienormalność” ponieważ w rzeczywistości nigdy nie uznali Traktatu Wersalskiego i Poczdamskiego.
Wielu wychwala zamordowanego i złożonego w mordzie rytualnym na Wawelu Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Przypomnę jego słowa z uwagi na to, iż dał on podwaliny Mosaismu w Polsce za co m.in. został złożony w ofierze. Mosaism jest systemem praw i rytuałów ustanowionych przez Mojżesza w tym rytualnego zabijania dzieci i złożenia ofiary z Cara albo Prezydenta lub żołnierzy.
https://rafzen.wordpress.com/2014/09/20/mosaism-in-poland/

„Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych ma być wyrazem hołdu dla żołnierzy drugiej konspiracji za świadectwo męstwa, niezłomnej postawy patriotycznej i przywiązania do tradycji niepodległościowych, za krew przelaną w obronie Ojczyzny. „ – Lech Kaczyński
Wczoraj żydzi obchodzili święto Szabat Zachor, a dzisiaj Polacy obchodzą również święto pamięci zła. Tak się przyszłościowo kształtuje cywilizację dewiantów aby święta Polaków były datowo zbliżone do ich świąt ponieważ za kilkadziesiąt lat wszyscy będą już obchodzić tylko jedno święto dnia pamięci w ramach Mosaismu !
ZACHOR – OZNACZA PAMIĘTAJ! (rozdz. 25: 17-19 Księga Dwarim). Jest to nakaz, aby pamiętać zło jak na dzieci szatana (Ew. Św. Jana 8:44) przystało.