Poroszenko i judeo-sataniści wygenerowali już 40 000 bandytów na Ukrainie.

Ministerstwo Obrony Ukraińskiej junty podsumowało wyniki pierwszego etapu czwartej mobilizacji w kraju.

Według danych resortu, w okresie od 20 stycznia do 1 marca zostało wykrytych 39 tys. przypadków uchylenia się przed mobilizacją. Początkowo planowano, że pierwszy etap potrwa 60 dni i w tym czasie zostanie powołanych do wojska 60 tys. osób.

Ministerstwo Obrony podkreśliło także, że drugi etap czwartej mobilizacji już się rozpoczął i potrwa 49 dni — do 19 kwietnia. Podczas kampanii mobilizacyjnej mogą zostać powołane do wojska kobiety w wieku do 55 lat — w pierwszej kolejności mające specjalność medyczną a także specjalistki w sferze łączności i logistyki.

Jednocześnie Ministerstwo Obrony nie podało ogólnej liczby poborowych, których planuje się zmobilizować w ramach drugiego etapu, powołując się na ograniczony dostęp informacji. W ukraińskim prawie uwzględniona jest odpowiedzialność karna za uchylenie się przed pełnieniem służby w siłach zbrojnych. Między innymi za to wykroczenie przewidywana jest kara więzienia na okres od dwóch do pięciu lat. Innymi słowy pisząc junta z Kijowa wygenerowała prawie 40 000 przestępców którym grozi kara do pięciu lat więzienia.

Chwała wszystkim Ukraińcom i ich rodzinom, którzy na czas rozpoznali dewiantów u władzy i nie dają się zmobilizować aby mordować swych braci Słowian za pieniądze judeo-satanistów.

Poroshenko Talmud