Palikocięta wysługują się wizerunkiem Papieża Jana Pawła II.

Zdecydowana większość Polaków oraz żydów w Polsce i na świecie już wie na kogo będzie głosowała w nadchodzących wyborach. Ale jest jeszcze wielu młodych ludzi którym w szkole wmówiono dogmaty demokracji talmudycznej zastępując zasadnicze słowo talmudycznej słowem parlamentarna i to właśnie z myślą o nich powstała ta publikacja.
Polacy jak i żydzi będą głosować w najbliższych wyborach na żyda lub ojca żydów z tym wyjątkiem, że żydzi mogą prowadzić i prowadzą debatę polityczną, natomiast Polakom dla ich dobra pozostaje złożyć głos nieważny aby nie uwiarygadniać fałszowanych wyborów zrealizowanych jak na dzieci szatana przystało (Ew. Św. Jana 8:44).
Wielu młodych ludzi może zauważyć brak sloganów wyborczych z obietnicami poszczególnych kandydatów i ma to swoje uzasadnienie. Otóż każdy z kandydatów będzie realizował „uczciwe” wydawanie ok. 180 milionów złotych rocznie bo tyle wynosi kasa i klasa za cudzesy w Polsce więc i perspektywicznych obietnic brak. Dla wszystkich kandydatów pozostaje straszenie Putinem, kryminalna Unia Europejska co wsadza Polaków do więzień za treści zawarte w Petycji Nr: 1248 do Parlamentu Europejskiego oraz zbrodnicze NATO realizujące konflikty wojenne na zlecenia judeo-satanistów z Izraela za pieniądze oczywiście podatników, a nie za kasę zleceniodawców.

https://rafzen.wordpress.com/2010/09/18/petycja-12482007-do-parlamentu-europejskiego-na-video/
W tych wyborach jednak ważne jest pozyskanie pożytecznych idiotów oraz młodych ludzi bez doświadczenia społecznego i dlatego zastosowano znany fortel na podświadomość który został użyty już wcześniej. Do tego celu judeo-sataniści zawsze wykorzystują Jana Pawła II dla otumanienia mas. Jeżeli Jan Paweł II zabiera po drodze idącego pieszo i jedzie wraz z Stolzmanem vel Kwaśniewski oraz jego żydówką to dla wielu Polaków syn mordercy Polaków będzie najzwyklej akceptowany jako Prezydent.

My Documents69
Całą intrygę z jazdą Stolzmanów samochodem Papieża uknuli dwaj księża z czego jeden z nich nie nacieszył się długo życiem ponieważ Bóg wezwał go niezwłocznie czyli w kilka niespełna dni po całej akcji przed swe oblicze. Nie wiem czy wytrzeźwiał do tego czasu ponieważ pił z radości kilka dni po intrydze umierając w stanie dobrze nasączonym. Za zmanipulowanie samego Papieża został uwieczniony na białej tablicy w Katedrze Polowej przez tych co tajemnie i świętokradczo  zrabowali, a następnie zawłaszczyli złoto jako relikwie stanowiące dowody w sprawie, a wykradzione Polskim oficerom z Katynia w postaci koronek, medalików czy złotych monet ukrytych w ich ubraniach. Przypominamy w 75 rocznicę zbrodni Katyńskiej, iż było tego ok. 7 kilogramów przywiezionego przez Polskiego Konsula najcenniejszego dla Polaków kruszcu bo pochodzących od ofiar mordu rytualnego trwającego 40 dni i 7 Niedziel. Obecnie w/w zastąpił na stanowisku oszusta ze Stella Maris w Gdańsku / Oliwie. Drugiego pozostawił na ziemi i mieszka on teraz w luksusach w Krakowie ale można go łatwo rozpoznać po otyłości i charakterystycznych czarno-purpurowych ubraniach sięgających do kostek.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA
Każdy chciałby wiedzieć jak powstaje intryga i proszę mnie wierzyć nie jest to trudne oszukać samego Papieża oraz Polaków. Wystarczy tak przygotować całą uroczystość aby Papież wyruszył swym opancerzonym samochodem jako pierwszy, a urzędujący Prezydent w Polsce szedł wzdłuż przejazdu pieszo. Nie wypada  przy całej elegancji relacji dyplomatycznych aby nie zatrzymać się i nie poprosić Prezydenta w Polsce do swego samochodu gdy ten idzie pieszo jak zwykle po pijaku pod rękę ze swoją żoną. Jedno polecenie ks. organizatora siedzącego obok Jana Pawła II i kierowca niezwłocznie zatrzymuje pojazd wiozący najwyższego dostojnika kościelnego, a Papież nie zrobi oczywistego skandalu i nie odjedzie zostawiając Stolzmanów na bruku. Widzicie Państwo jakie to proste i jak łatwo wygrać wybory na drugą kadencję Prezydenta w Polsce. W czasach obecnych jest to jednak kolejne podstawienie nogi o czym świadczy zdjęcie Papieża z plastrem na głowie.

Kwaśniewski przejazdzka-papieskim-samochodem-papamobile-
W związku z tym iż prawdopodobnie nie uda się wskrzesić Jana Pawła II wykorzystano w obecnych wyborach jego wizerunek. Kampania billboardowa gdzie Papież oczywiście ma wiek zbliżony do Uzurpatora, a jarmułka musi przypominać, iż mamy do czynienia z Urzędowym judeo-satanistą wpisuje się w szerszą płaszczyznę manipulacji społecznej w estetyce prezentowania ważnych symboli kulturowych i historycznych oraz wypływających z tego konsekwencji co do wyboru kandydata. Krakowskie Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się” zależne od tego co dał znak do zatrzymania opancerzonego pojazdu z Papieżem oraz drugi ośrodek manipulacji społecznej zależny od tego co usuwa Krzyże z miejsc publicznych i ubiera się tak samo jak ten z Krakowa to również centrum tylko już nie miejsce handlu krwią Świętego Papieża lecz komercjalizacja Myśli Jana Pawła II w Warszawie zostały zaangażowane przez purpuratów w Polsce do obrony wybitnego Uzurpatora na drugą kadencję. Jak wiemy po obrzędach pentagramu w Sejmie purpuraci będą bronić władzy w Polsce do krwi, a ich szaty jedynie potwierdzają starą zasadę, iż w Polsce byli już tacy co zawiśli na latarniach w podobnych strojach. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/satanistyczne-rytualy-sejmie-2014-01

W sposobie prezentacji wizerunku Jana Pawła II zniknął z horyzontu najważniejszy sens jego posługi jako namiestnika Chrystusa na ziemi, a kampania wyborcza z kandydatem Wojtyłą, oraz cytatem z wygłoszonej przez Papieża na gdańskiej Zaspie 12 czerwca 1987 roku homilii do ludzi pracy – Zawsze razem, nigdy przeciw sobie – jest kiczem architektury manipulacji na takiej samej zasadzie jak tęcza judeo-satanistów na Pl. Zbawiciela w Warszawie. Ów fragment należy odczytywać w dużo szerszym kontekście, mając na uwadze fragment Listu św. Pawła Apostoła do Galatów – Jeden drugiego brzemiona noście – kierując się oczywiście w stronę kultu Eucharystii, w którym owoce ludzkiej pracy: chleb i wino zamieniają się w ciało i krew Jezusa Chrystusa natomiast lichwa tożsama dzieciom szatana nigdy nie mogła być uznana przez Boga jako element zbawienia i dlatego m.in. Jezus jednoznacznie ich określił w Ewangelii Świętego Jana ( 8: 44 ).
Akcja billboardowa z „kandydatem Wojtyłą”, wpisuje się w dobrze zrealizowaną intrygę tej z drugiej połowy lat 90. gdy to kult wybitnego Papieża-Polaka umożliwił Stolzmanowi jak i jego diassporze oszukać Polaków, a obecna powtórka akcji służy li tylko wspólnocie okupantów Polski w Polsce.