Fałszywe obrzędy religijno-polityczne w Polsce.

Dzisiaj o godzinie 11 w Świątyni Opaczności Bożej w Wilanowie odbyła się uroczysta Msza z okazji programu wyborczego mająca za cel zmanipulowanie opinii publicznej co do okoliczności krwawego zamachu stanu przeprowadzonego w dniu 10 kwietnia 2010 roku innymi słowy pisząc Msza odprawiana na kłamstwie nie jest Mszą Świętą tylko uroczystością w Kościele.

Maskarada religijno-polityczna z udziałem Uzurpatora oraz najwyższych dostojników wojskowych narodowości chazarskiej i korpusu dyplomatycznego z izraelskiej kolonii w Ameryce Płn odbyła się w tajemnicy przed Polakami. Największe jednak zdziwienie wywołało wśród niczego nie rozumiejących spacerowiczów w ten słoneczny dzień gdy kolumna opancerzonych i uzbrojonych najemników za pieniądze podatników z Polski zatrzymała się na czerwonym świetle na ul. Sobieskiego i ul. Nałęczowskiej. Mimo iż pojazdy uprzywilejowane miały włączone światła sygnalizujące wyłączyli na trasie przejazdu od Świątyni i całą ul. Sobieskiego sygnały dźwiękowe aby skrycie przemknąć ulicami Warszawy.

Jak widać ten niecny plan utajnienia fałszywych obrzędów religijnych spalił na panewce tylko dzięki mediom internetowym ponieważ możecie Państwo znać okoliczności największego oszustwa judeo-satanistów kościelnych którzy odprawiają Msze Świętą na kłamstwie jak na dzieci szatana przystało / Ew. Św. Jana 8:44 /. Aby nie być gołosłownym przedstawiam zdjęcie z płyty nagrobnej ostatniego Prezydenta Polski śp. Ryszarda Kaczorowskiego.

TOSHIBA CAMCORDER

Argumentem nie do przyjęcia w pięć lat od zamachu stanu i obojętne dla rodziny są inskrypcje na płycie pamięci sarkofagu śp. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego gdzie z cała powagą faktów i historii utrzymuje się, że Prezydent Polaków zginął 10 kwietnia 2010r. w Katyniu.

Prawda historii zaświadcza, że nie jest on ofiarą Mordu Katyńskiego i zginął w dotychczas nie w pełni wyjaśnionych okolicznościach. Podobnie ma się z pochówkiem śp. Księdza Króla gdzie również błędnie zapisano miejsce śmierci „Pod Katyniem”, a z listy przewozowej wynika że był jednym z 96 ofiar krwawego Zamachu Stanu w Polsce.

W przypadku Mordu Rytualnego na Polskich Oficerach w Katyniu każda niedziela oznaczała zapaloną jedną świecę na menorze symbolizując tym samym osiągnięcie pełnej władzy bojowej pozyskanej od Bohaterskich Polaków, którzy ich pokonali w walce 1920 roku której celem była ostateczna konfrontacja nowych cywilizacji wykreowanych na potrzeby rzekomego Narodu Wybranego, a tak naprawdę chodziło o nic więcej jak tylko pozyskanie przez żydów surowców naturalnych Słowian w oczekiwaniu spełnienia talmudycznych dewiact i zostania pseudo panami świata. Krew dla tych kanibali ma zasadnicze znaczenie i dlatego opracowali szczegółowo jak pozyskać jednym strzałem w tył głowy ok. 1,5 litra krwi. Dodatkowo można tylko dodać iż żydzi od zawsze piją oni krew niemowląt w celach religijnych co jest jednoznaczne z definicją kanibalizmu czyli rytualnego spożywania części ludzkiego ciała.

Śp. Prezydent Ryszard Kaczorowski był ostatnim prezydentem RP na Uchodźstwie. 22 grudnia 1990 na Zamku Królewskim w Warszawie złożył urząd na ręce nowo zaprzysiężonego prezydenta RP L. Wałęsy i uroczyście przekazał mu insygnia władzy państwowej. Prezydent Ryszard Kaczorowski swoją postawą był wzorem jasno deklarując, iż można być Polakiem na całym świecie. Niestety został zaproszony do wzięcia udziału w tragicznej 70 rocznicy Mordu Katyńskiego popełnionego przez żydów. Był to mord rytualny trwający 40 dni; siedem niedziel.

Jak wiemy liczby te są szczególne istotne dla żydów ponieważ 40 lat żydzi wędrowali przez pustynię, a liczba „40” odgrywa szczególną rolę i jest bardzo ważna dla nich. Przecież 40 dni przebywał Mojżesz na Górze Synaj, także 40 dni Goliat oblegał obozy izraelskie, 40 dni Eliasz wędrował o chlebie i wodzie do Góry Horeb.

Dla nas Chrześcijan liczba 40 kojarzy się z tym, iż 40 dni pościł Jezus na pustyni i także 40 dni upłynęło też między Zmartwychwstaniem Jezusa, a Jego Wniebowstąpienie. Jak widać liczba ta odwołuje się do różnych wydarzeń, ale także walki.

Natomiast liczba siedem to liczba uważana nie tylko przez żydów za mistyczną. W wielu mitologiach i religiach świata jest symbolem całości, dopełnienia, symbolizuje związek przestrzeni i czasu. Oznacza pełnię i doskonałość, w religii judaistycznej kojarzyła się z siedmioma dniami tygodnia, siedmioma archaniołami. Przez siedem dni trwały wielkie święta i siedem tygodni upływało między Paschą a Świętem Tygodni. Natomiast starożytni filozofowie przypisywali liczbie siedem własności opieki i władzy nad światem, kojarząc z siedmioma planetami.

TOSHIBA CAMCORDER