Kandydaci na Urząd Prezydenta w Polsce to buce.

Dlaczego Kandydaci na Urząd Prezydenta w Polsce to buce ?
Odpowiedź na to pytanie jest stosunkowo proste i tak naprawdę aktualności dostarczają Polakom niemal każdego tygodnia podpowiedzi. No cóż konkrety proszę podać; zażąda nawiedzony wyborca czytający internet korespondencyjnie.
W mojej opinii każdy kandydat to buc ponieważ w Polsce można przywieźć Polaka na Komisariat i zabić pozorując samobójstwo trzema wystrzałami z broni palnej. Szkoda że „samobójca” nie opróżnił całego magazynku ponieważ wtedy dopiero dowiedzielibyśmy się jak zdesperowany był to osobnik, a wyszkolony w więzieniu kryminalista byłby tak groźny, iż policjanci musieliby uciekać z Komisariatu ponieważ zwyczajowo ludzie z wyrokami nie pałają miłością do policjantów. W przypadku pozyskania broni w takich okolicznościach z pewnością jedna kulka wylądowałaby w ciele policjanta co przesłuchiwał zabitego Polaka.

Polska
No tak ale dlaczego od razu nazywać „szlachetnych” kandydatów bucami przecież taki dramat nie był w programie wyborczym żadnego z kandydatów ? Oczywiście, iż każdy z buców ma pożądane cechy charakteru przyszłej głowy państwa. W tym miejscu pozwolę sobie na uściślenie terminu głowy państwa ponieważ nie każdy interesuje się polityką czy piłką nożną via media, a czytanie korespondencyjnie internetu wymaga czasu i z tego powodu może posiadać zaburzenia postrzegania teraźniejszości.

Otóż chodzi o głowę ale de facto koloni judeo-satanistów / Ew. Św. Jana 8: 44 /. Można ich także nazywać generał gubernator, ze względu na fakt, że najczęściej oficer w tym stopniu pełnił ten urząd stąd też nazwa Generalnej Guberni. W wyniku skutecznego wymordowaniu walczących Polaków  ustalonych podczas czterech Konferencji Gestapo i NKWD nazwa urzędu została zamieniona na wersję cywilną i nosi obecnie nazwę Urząd Prezydenta wybieranego w wolnych i fałszowanych wyborach.W wolnych ponieważ z Komisji Wyborczej wychodzisz przez nikogo nie aresztowany, a fałszowanych ponieważ to stara i ugruntowana tradycja liczenia głosów polegająca na wmawianiu społeczeństwu o dokonanych przez nich wyborach dlatego tak zwana.

Przypomnę wszystkim, iż każdy z buców to uczciwy, obiektywny, sprawiedliwy, samodzielny myślowo, odważny, stanowczy, konsekwentny i doświadczony w działalności społecznej kandydat prezentujący najwyższy poziom umysłowy kastowej diaspory. Jak nakazuje Talmud to człowiek, ze wszech miar sprawdzony, godny zaufania samych Rothszyldów, uczciwy, zrównoważony, zdyscyplinowany, odpowiedzialny, słowny, nienagannie wykonujący swoje obowiązki, życzliwy, spokojny, otwarty i tolerancyjny. Posiada niezwykle ważne umiejętności jak: aktywne słuchanie innych, powstrzymywanie się od ocen i przedstawiania własnych sądów, wrażliwość, empatię oraz pozostawanie neutralnym i bezstronnym wobec gojów. Każde jego działanie ukierunkowane jest na przełamywanie konfliktu według Talmudu i zawsze wiąże się z oddziaływaniem na psychikę innych ludzi.

Z powyższych powodów nie zainteresują się marginesem społecznym stanowiącym większość w Polsce jak np.: sprawy dr. Zbigniewa Kękusia czy Rafała Gawrońskiego Prezesa Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce ale będą realizować politykę nienawiści między Narodami Słowiańskimi abyśmy sami się pozabijali.

Czasy ogłupiania ludzi doktrynami politycznymi jak komunizm czy faszyzm aby tylko okradać i mordować Słowian już minął i mam takie marzenie aby w końcu odpłynęli z Naszego Raju do swego szamba cywilizacyjnego nawet łodzią podwodną ale bez uzbrojenia.

Zapomniałem napisać co znaczy słowo buc. Buc to osobnik niekomunikatywny i zarozumiały. Nie potrafi formułować swoich myśli, choć o wielkiej wartości swoich przemyśleń jest głęboko przekonany. Buc zakłada, że w kwestiach, w których zabiera głos, ma zawsze słuszność. Obalenie swoich argumentów w sporze uważa za atak na swoją osobę, zamyka się w sobie i obraża. Buca wizualnie rozpoznać można po nadętym wyrazie twarzy, a audytywnie – poprzez nieprzyjmowanie przezeń żadnych racji. Nie potrafi prowadzić dyskusji. Wartości większej nie posiada. Buce tworzą skrajną subkulturę dewiacji, która ma dość małe grono zarówno w Polsce jak na świecie w stosunku do ogółu. Wynika to z tego, że dostęp do niej jest trudny i strzeżony przez obrzezanych członków – kanibali https://rafzen.wordpress.com/2012/06/30/obrzezanie-to-kanibalizm/ . Buce posiadają specyficzny tok myślowy i dlatego czasami piszą kodem dewiantów np: słowo LUB piszą BUL lub odwrotnie ponieważ czytają dane słowo z prawa na lewo gdy tymczasem są zmuszeni w tym samym czasie pisać z lewa na prawo. Komunikaty tworzone przez Buców są rozumiane tylko przez członków społeczności ale wielu już potrafi czytać w ich odwróconej symbolice słów. Jak można zostać bucem ? Można się nim tylko urodzić!  Dlatego buc uwielbia czuć się lepszym. Buc nigdy nie dzieli się swoimi dobrami. Buc pragnie udowodnić jakim jest cudownym mędrcem. W Krakowie buc posiada inne również trzyliterowe określenie.

Doktrynalny kandydat na Urząd.

Doktrynalny kandydat na Urząd.