Ogarnia mnie złość gdy słyszę słowo « holokaust »…

Prawda dla Polaków jest jednoznaczna ale dla otumanionych gojów na świecie wytłumaczyć, iż zagłada nazwana przez judeo-satanistów holocaustem dotyczył li tylko Polaków podczas II wojny światowej i jest trudna dla większości do zrozumienia.

blog polski

.

negare_holocaust

.

Jednym z największych osiągnięć żydowskiej propagandy jest to, że gdy gdziekolwiek mowa jest o II wojnie św. nieodłącznie mówi się o « zagładzie » Żydów. Żydowska i żydofilska propaganda przedstawia sprawę II wojny tak, jakoby « zagłada » Żydów była centralnym i kluczowym wydarzeniem tej wojny. A nawet wręcz, że Hitler po to wojnę wywołał i napadł na Polskę a później na ZSRR (w międzyczasie na Danię, Norwegię, Francję i inne kraje) aby wymordować europejskich Żydów. A to jest kosmiczna bzdura. Hitler wspierał żydowskie osadnictwo w Palestynie, a syjonistyczne obozy szkoleniowe istniały na terenie III Rzeszy legalnie do 1942 roku – i powiewały nad nimi flagi z « Gwiazdą Dawida ».
http://dariuszratajczak.blogspot.de/2009/01/jak-adolf-izrael-budowa.html
Tymczasem eksterminację elity polskiej III Rzesza rozpoczęła już od września 1939 w ramach Intelligenzaktion.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Intelligenzaktion
Przy czym działania okupanta polegały nie tylko na mordowaniu polskich elit ale i na masowym wypędzaniu Polaków z miejsc ich odwiecznego zamieszkania.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wysiedlenia_Polak%C3%B3w_podczas_II_wojny_%C5%9Bwiatowej_dokonane_przez_Niemc%C3%B3w
Te działania okupanta były…

View original post 5 222 mots de plus