Największe święta judeo-satanistów w Polsce.

Święta, Święta i po świętach. Największe święta judeo-satanistów dobiegły końca i można było pochować Bartoszewskiego.
Wigilia 1 maja oraz 1 Maja, 2 Maja i 3 Maja to dla wielu Polaków nic nie znaczące dni wolne od pracy niewolniczej w Polsce ale te szczególne dni kryją w sobie prawdziwe święta dewiantów cywilizacyjnych.
Zatem zacznijmy od wigilii 1 Maja czyli szabatu czarownic albo Nocy Walpurgii czyli zmarłych złych duchów. W Europie jest ona kojarzona jako szabat czarownic odbywający się na górze Brocken w noc z 30 kwietnia na 1 maja, którego obchodom przewodzi bogini śmierci Hel.

Celowo napisałem szabat, a nie sabat ponieważ właściwe nazewnictwo zostało dla politycznej poprawności zmienione z szabatu na sabat. Generalnie sabat czarownic, legendarną instytucję, szabatu, który jest tradycyjnym dniem odpoczynku żydów należy utożsamiać ze słowami Jezusa, który nazwał żydów dziećmi szatana Ew. Świętego Jana 8 : 44.

W średniowieczu, niektóre Chrześcijańskie teksty demonologii określały sabat czarownic jako « Synagogę czarownic » lub « synagogą szatana », ze względu na tożsame nazewnictwo tych określeń. Niektórzy widzą jednak słowo Sabbath pochodną od Dionisio Sabazius, inni sabae czyli kozy, ale etymologicznie należy je łączyć z numerem 7 ponieważ ma to duże znaczenie w Biblii oraz mitologii egipskiej i babilońskiej, a związane jest z obserwacją gwiazd.
Natomiast sabatowy stereotyp został utworzony ok. roku 1400-1430 we francuskich Alpach, w szczególności w Valais i diecezji Sion i Lausanne gdzie zostały udokumentowane miejsca funkcjonowania synagogi diabła w których czarownice i czarodzieje Talmudu rozmazywali na swe ciało maść z krwi dzieci rytualnie zamordowanych i następnie gromadzili się w ustronnym miejscu, aby uczestniczyć w ceremonii której przewodniczy sam diabeł reprezentowany przez kozła z którym należało odbyć stosunek seksualny aby połączyć się z nim duchowo. Następnie zaprzeczając wierze Chrześcijańskiej oraz depcząc insygnia Chrześcijaństwa czyli Krzyż, ceremonia kończyła się ogólną orgią z wielką ucztę, w których dzieci wcześniej zabite rytualnie zostawały skonsumowane.
Innymi słowy pisząc wigilia 1 Maja to szczególny dzień dla judeo-satanistów. Podczas takich ceremonii m.in. zabito całą rodzinę Geobbelsów gdzie judeo-sataniści poświęcili całą rodzinę Josepha Paula Goebbelsa ministra propagandy III Rzeszy. Tej nocy zabito jego żonę Magdę oraz sześcioro jej dzieci: Helga (12 lat), Hildegarda (11 lat), Helmut (9 lat), Hedwiga (8 lat), Holdine (7 lat), Heidrun (4 lata) oficjalnie deklarując, iż rodzina popełniła samobójstwo.

Aby utworzyć wielkie święta przewyższające swym rozmiarem Święta Bożego Narodzenia wymyślono dzień flagi obchodzone 02 Maja. Najsłynniejsze święto judeo-sataniści zorganizowali w Odessie 02 Maja 2014 roku gdzie zamordowano kilkadziesiąt przeciwników Unii Europejskiej w myśl doktryny « JUDEO-SATANIŚCI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ ». Ofiary w większości bezbronne kobiety zostały spalone żywcem, a część poćwiartowana według wołyńskiego obrządku siekierami. W sumie zginęło 116 osób, w większości spalonych żywcem w Domu Związków Zawodowych w Odessie.

Jedna ze zmasakrowanych kobiet, którą judeo-sataniści dotkliwie pobili, a następnie jeszcze żywą zaczęli ćwiartować siekierami i piłami

Jedna ze zmasakrowanych kobiet, którą judeo-sataniści dotkliwie pobili, a następnie jeszcze żywą zaczęli ćwiartować siekierami i piłami

Trzeciego dnia judeo-sataniści obchodzą rocznicę Konstytucji 3 Maja.

Konstytucja 3 Maja była zamachem stanu w Polsce, zaplanowanym, przygotowanym i przeprowadzonym przez masonerię. Mamy już udokumentowane inne zamachy stanu na przełomie kwietnia i maja co staje się de facto tradycją w Polsce. Konstytucja niszczyła ustrój I Rzeczpospolitej pozbawiając szlachtę praw politycznych oraz była wstępem do zmiany kryterium uczestnictwa w życiu politycznym ze szlachectwa na cenzus majątkowy. To zasadnicza różnica ponieważ Słowianie w ten sposób utracili kontrolę nad swoim państwem. To tak jakby w dzisiejszych czasach pozbawiono praw politycznych większości społeczeństwa w Polsce.
Więcej tutaj: https://forumemjot.wordpress.com/2012/05/10/jeszcze-o-konstytucji-3-maja-3-maja-swieto-masonow/

Zatem należy zakończyć życzeniami świątecznymi które przesyłają sobie judeo-sataniści:

Gdy nadejdzie Walpurgowy poranek
Niech spełnią się życzenia tęczowych pisanek…
Mazurków pustynnych, bazi srebrzystych,
Obrzezanego zająca i dziewek puszystych.
Świątecznego nastroju, biesiady sytej,
Ofiarnego goja baranka, na ołtarzu krwią zmytej!

Niech odrodzenie Pańskie w noc Walpurgii,
które niesie odrodzenie duchowe,
napełni wszystkich spokojem i wiarą,
da siłę w pokonywaniu Chrześcijan,
i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

judeo-satanic