Dzisiaj nie wybiorą Jezusa.

Chrześcijanie naśladując Jezusa powinni czerpać wiedzę, którą przekazał ludzkości. Dzisiaj jak i wczoraj Jezus z pewnością nie brałby udziału w wyborach z jednoznacznego dogmatu “ Stało się. Jam jest Alfa i Omega, Początek i Koniec” Objawienie Jana 21: 6 i dlatego nie wybrałby judeo-satanistów czyli dzieci szatana Ew. Św. Jana 8 : 44, ani nie zostałby kolaborantem okupantów.

Polacy jako Naród Wybrany nie mogą przecież wybierać ani żydów, ani okupantów w Polsce, Każdy wyborca w Polsce musi pamiętać, iż głosując oddaje swą wolną wolę osobie trzeciej innymi słowy zrzeka się swych praw na rzecz swoich wrogów, którzy bezlitośnie wykorzystują ufność Polaków w innych ludzi.

Dodatkowo nie można przenieść więcej praw, niż samemu się posiada, a nikt nie posiada prawa do rabowania i mordowania Polaków tylko dlatego aby okupantowi i ich rodzinom wielopokoleniowo żyło się lepiej za pieniądze Polaków.

Wybrani mordercy Polaków natomiast muszą pamiętać, iż ich wybór jest kaduk ! jeżeli nie wybierze ich większa połowa uprawnionych do głosowania. Oni jednak o zasadach prawa nie chcą słyszeć napawając się zuchwałością w rabowaniu i skrytym mordowaniu Polaków.

Polacy, Rodacy pamiętajcie: Przed wrzuceniem głosu do urny musisz wiedzieć, iż głosując oddajesz swoją duszę szatanowi.

Papież Franciszek, Filipiny, Manilla 16 Styczeń 2015 r.

Papież Franciszek, Filipiny, Manilla 16 Styczeń 2015 r.

W trosce o niesłyszących i tym samym naśladując Franciszka Talib Sikorski podpisuje termin wyborów.

W trosce o niesłyszących i tym samym naśladując Franciszka Talib Sikorski podpisuje termin wyborów.