Judeo-sataniści wygrywają pierwszą turę wyborów Prezydenckich w Polsce.

I tura wyborów na Urząd Prezydenta wygrała koalicja P.P.P.P. rodem z Majdanu

I tura wyborów na Urząd Prezydenta wygrała koalicja P.P.P.P. rodem z Majdanu

Koalicja Majdanowa czyli osoby popierające bezkarne mordowanie Słowian zdecydowanie uplasowały się w czołówce wyników wyborów na Urząd Prezydenta w Polsce. To Polakom nie wróży nic dobrego na przyszłość zwłaszcza że koalicja garbatonosych i obrzezanych zboczeńców cywilizacyjnych chce wprowadzić zmiany mające uszczelnić kryminalny system wyborczy.

Komorowski, Duda oraz Kukiz zdecydowanie wyprzedzili innych w swym dewiactwie, a judeo-sataniści zyskali kolejnego rezerwowego polityka. Innymi słowy pisząc republika koalicji Majdanu czytaj P.P.P.P. gdzie pasożyd, pasożyda pasożydem popycha funkcjonuje w Polsce.

Pytanie pozostaje aktualne: Czy Polacy chcą zmiany pasożyda na innego pasożyda; czy zmiany cywilizacyjnej z pasożydów na Polaków ?

Polacy zdają sobie sprawę, iż są krajem okupowanym i najniższa frekwencja z dotychczasowych wyborów Prezydenckich to potwierdza.

z17894317Q,Wybory-prezydenckie-2015--Frekwencja-wyborcza

ps. O tym czy wybory były fałszowane dowiemy się zapewne po ogłoszeniu wyników II tury wyborów z ust przegranego pasożyda. Jak na razie plan jest zrealizowany na 100 %.