Wybory 2015 – Sikorski zostaje Prezydentem w Polsce.

Życzliwie informuję, iż w wyniku natłoku kłamstw powtarzanych w wielu miejscach w Polsce Uzurpator zdechł.

Do tragedii doszło na dziedzińcu Belwederu gdy beneficjent i zarazem odtwórca głównej roli spektaklu pt: Demokracja Talmudyczna w której zło jest dobrem, a dobro złem wygrał wybory i w wyniku zmęczenia psychicznego oraz w szale zwycięstwa trwającego kilka miesięcy chciał uruchomić samochód, którym podobno jeździł inny zamachowiec niejaki Piłsudski. Zejście sprowokowali najemnicy z BOR-u, którzy są nie tylko wrażliwi na urodę pierwszych dam ale dbają aby prawo było przestrzegane, a ponieważ uzurpator był pod wpływem alkoholu funkcjonariusze zabrali mu kluczyki od samochodu.
W przypływie zdenerwowania uzurpator poszedł po swoją myśliwską strzelbę aby raz na zawsze udowodnić, kto w Polsce jest zwierzchnikiem sił zbrojnych. Funkcjonariusze w trakcie rozbrajania zauważyli gdy uzurpator leżał już nieruchomo na ziemi skuty kajdankami, iż stracił oddech. Zaczęto go intensywnie reanimować. Niezwłocznie przybyła na miejsce zdarzenia karetka pogotowia ratunkowego wraz z lekarzem, który stwierdził zgon.
Cała diaspora pogrążyła się w żałobie. Uroczystości pogrzebowe odbędą się oczywiście na Wawelu gdzie Kościół Katolicki w Polsce zwyczajowo składuje od jakiegoś czasu zamachowców jak i ofiary zamachów. Kondukt żałobny wyjedzie z Belwederu do Krakowa w szabat.
Jego partner i odtwórca drugoplanowej roli niejaki Duda, również ojciec dzieci szatana / Ew. Św. Jana 8: 44 / jak na znakomitego judeo-satanistę przystało nie zakopał gruszek w popiele i niezwłocznie jak na wykształconego za pieniądze Polaków prawnika przystąpił do ogłaszania swego manifestu, iż to on wygrał wybory i chce być uzurpatorem w Polsce. W uzasadnieniu swego postulatu napisał m.in. iż: „ustalający wyniki wyborów nie umią liczyć”, na co dał kilka przykładów z IPN-u gdzie jest napisane, iż sędziowie zdawali egzaminy za pośrednictwem pełnomocników.
Oczywiście interweniował Sanhedryn i zgodnie z prawem talmudycznym Uzurpatorem w Polsce został długo wyczekiwany znany Talib niejaki Radosław Sikorski, notabene również ojciec dzieci szatana. Sikorski przejął obowiązki w czasie gdy w Polsce są szkoleni cywile w różnych miejscach rekreacyjnych Warszawy. Nic nie podejrzewający mieszkańcy przyglądają się jak za pieniądze judeo-satanistów szkoli się ich przyszłych oprawców zwanych patriotami gotowymi na wszystko zwłaszcza gdy otrzymają sowite wynagrodzenie za mordowanie ludzi na które dla potrzeb propagandy wojennej wymyślono słowa klucz „misja pokojowa”.
Tak więc misjonarze z różnych krajów łączą się mordując ludzi w imię pokoju, którego wyznacznikiem jest ich religia o czym możemy przekonać się niemal każdego dnia oglądając niezależne od Polaków media. Najlepiej czyni to niejaki Obama, który jako czarny mieszka w białym domku i z tego miejsca uśmierca dronami niewinnych ludzi. Obama to misjonarz z ojca na syna. Udowodniono ponad wszelką wątpliwość słowami Marszałka Sejmu w Polsce, iż już jego dziadek zjadł Polskiego księdza.

Radosław Sikorski