Za słowo na Krzyż.

Jezus został zamordowany dzięki zbrodni sądowej takiej samej jak zabijano Polaków po rzekomo zakończonej II wojny światowej. Czy w obecnych czasach mamy takie sytuacje, iż za słowo zabija się człowieka ? Tak i to całkiem niedawno za swoje wypowiedzi zwłaszcza w Izraelu został zamordowany rytualnie w Warszawie urzędujący Prezydent w Polsce Lech Kaczyński wraz z ostatnim legalnym Prezydentem Polaków Śp. Ryszardem Kaczorowskim. Taka okazja złożenia ofiary z dwóch Prezydentów danego kraju judeo-satanistom nie trafia się co dzień. Ujawnienie prawdy o otaczającym Nas Polaków świecie ujawnił jedyny Katolicki Prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Płn. 

John F. Kennedy – ” …Samo słowo ‚tajemnica’ jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń, tajnych przysiąg oraz ukrytych biegów wydarzeń…….Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący przede wszystkim na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów poprzez infiltrację (szpiegostwo), zamiast inwazji, poprzez działalność wywrotową zamiast wyborów, poprzez zastraszanie zamiast wolnego wyboru. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki są grzebane, a nie publikowane, jej przeciwnicy są uciszani, a nie pochwalani. Żaden wydatek nie jest kwestionowany, żaden sekret nie jest ujawniany.” Waldorf-Astoria Hotel New York City, 27 Kwietnia 1961

22.11.1963 prezydent Kennedy, za ujawnianie owego spisku został publicznie zamordowany na takiej samej zasadzie jak kiedyś dokonywało się egzekucji publicznych. Wszyscy musieli to zobaczyć i zobaczyli.

Czy My Polacy posiadamy wybór  do wolnego słowa ? Oczywiście, że posiadamy, wystarczy nie uczestniczyć w ich grze i to wystarczy. Dzisiaj jednak widzimy, iż maszyna propagandy geobbelsowskiej idzie pełną parą i możemy zauważyć jak militarni klakierzy jeżdżący po Polsce z kandydatami sanhedrynu Dudą i Komorowskim czynią wrzask jak to czyni się w obcych dla Nas Polaków cywilizacjach. To dlatego wielu Polaków niedoinformowanych idzie dzisiaj legalizować demokrację talmudyczną w Polsce i wybierać jak zawsze mniejsze zło lub głosować przeciwko innemu kandydatowi który stracił zaufanie społeczne.

Judeo-sataniści dobrze znają zachowania nie tylko Polaków i tak organizują demokrację talmudyczną, że jak by nie głosować i tak zostaje wybrany judeo-satanista.

Rytualne modlitwy religii Mosaismu w Polsce podczas świętowania aneksji części terytorium Polaków 17 września 1939 przez reżim judeo-satanistów z Rosji i nie zwróconych po dzień dzisiejszy.

Rytualne modlitwy religii Mosaismu w Polsce podczas świętowania aneksji części terytorium Polaków 17 września 1939 przez reżim judeo-satanistów z Rosji i nie zwróconych po dzień dzisiejszy. Bez Krzyża ale z 66 zapalonymi świecami.