Wybory 2015 – Reżim zamienił Bieruta na Gomułkę.

Demokracja talmudyczna świętuje ponieważ prostytucja stepowa lub jak kto woli matriarchalna odniosła kolejną wygraną bitwę z Polakami ale wojna trwa, a Polacy mają tylko jedynego sojusznika Jezusa.

Smuci się Ziobro pluje krwią pozyskaną od wszelakich dawców szpitala MSWiA z rozpaczy dlaczego nie został pedałem lub nie wybrał żony żydówki, ponieważ z pewnością byłby Prezydentem w Polsce, a tak jako zadeklarowany bandyta; judeo-sataniści określają tak Polaków stanie przed Trybunałem Stanu. Aby go uciszyć kto tak naprawdę stał za uzyskaniem wpływów nad handlem organami w Polsce Ziobro będzie miał nie kończącą się historię sądową trwającą co najmniej kilkanaście lat

Kim jest współczesny Gomułka alias Duda ? Bieruta alias Komorowski poznaliśmy i tak jak jego pierwowzór również nie umiał pisać poprawnie.  Zasadnicza różnica między tymi dwoma dewiantami z piekła rodem jest taka, iż Gomułka walczył z syjonizmem mając za żonę żydówkę, a Duda będzie utrwalał syjonizm w Polsce mając paszport izraelski.

Zadaję sobie pytanie czy Duda  zastąpi Netanjahu gdy ten zakończy swe dzieło wojny z całym światem jak na dziecko szatana przystało. W końcu z takimi referencjami od teścia co to fałszywie jak na dziecko szatana przystało oskarża Polaków o mordowanie niewinnych dziewek żydowskich rurkami to nawet by i zastąpił po dwóch kadencjach w Polsce samego Pereza, który także deklaruje, iż jest czystym Polakiem.

Gomułka alias Duda zadeklarował zaraz po ogłoszeniu wstępnych wyników wyborów, iż będzie wspierał wszystkich Polaków. Tych mieszkających w Polsce oraz tych zamieszkałych czasowo w Izraelu mając oczywiście w kieszeni dwa paszporty.

Poland