Duda czy Rogaty Domownik chce dialogu.

Wielu Polaków dało się nabrać na kolejną sztuczkę okupantów w Polsce czyli wybory Prezydenta wszystkich judeo-satanistów nawet tych kościelnych jak kard. Nycz czy kard. Dziwisz. Aby nikogo nie szokować satanizmem kościelnym należy dobrze przeczytać jak żydów nazwał sam Jezus. Pełny opis znajdziemy w Ewangelii Świętego Jana 8: 44

Najwidoczniej uczeni w propagandzie jak sam Franciszek po złożeniu swych pocałunków na cyrografie u dzieci szatana czyli w Izraelu sprawuje samozwańczą opiekę nad ludzkością pogrążoną za sprawą judeo-satanistów w niekończących się wojnach także w kraju Słowian !!!

Ale powróćmy do dialogu z Dudą. Czekamy na pierwszą deklarację Dudy o tym, iż Krzyż powróci na Krakowskie Przedmieście w Warszawie w miejsce gdzie został postawiony przez Polaków dla ludzkości i ukradziony przemocą. Należy przypomnieć o zbliżającej się piątej rocznicy Obrony Krzyża z Krakowskiego Przedmieścia czyli 03 Sierpnia.

Kopia (2) Obrona Krzyza

joanna

Jak sam deklaruje w wywiadzie swojego środowiska rzekomo Polskiego czyli gazety Polskiej która de facto jest spadkobierczynią Gazety Polskiej z okresu międzywojennego. Przypomnę co młodszym Polakom iż pramatką tego zamulacza umysłu Polaków była Nowa Gazeta ukazująca się w zaborze Rosyjskim jako dziennik mniejszości żydowskiej i od 31 grudnia 1918 ukazywała się już jako „Gazeta Polska”. Tak gwoli przypomnienia kto co wydaje, gdzie i dlaczego.

Jak na rasowego przedstawiciela tej mniejszości wywiad o wierze musiał przeprowadzić nie kto inny jak słynny komentator namiotowy niejaki Pereira z tradycyjnym imieniem Samuel.  Pytanie o Krzyż oczywiście nie padło z powodów elegancji Fancji ponieważ w tych gremiach wierzących judeo-satanistów takich pytań z powodów oczywistych się nie zadaje.

Pojawiła się natomiast deklaracja wiary niejakiego Dudy: « Nikomu nie każę się modlić i nie mam najmniejszego zamiaru tego robić. Każdy ma do tego prawo, chciałbym jednak, by mnie też nie odbierano prawa do przeżywania mojej wiary – mówił prezydent elekt Andrzej Duda w wywiadzie dla Gazety Polskiej – 04 czerwca 2015. Nie tylko się czuję, ale jestem osobą religijną – mówił Andrzej Duda w rozmowie z Samuelem Pereirą. – W związku z tym było dla mnie naturalne, że pojadę do Częstochowy pomodlić się i podziękować Matce Najświętszej. Byłem tam w trakcie kampanii, modliłem się, dla mnie to też jest pewne zobowiązanie – stwierdził prezydent elekt, odnosząc się do swojej wizyty na Jasnej Górze. »

Skoro Duda deklaruje, iż ma zobowiązanie to Polacy czekają na powrót Krzyża na Krakowskie Przedmieście w Warszawie. Jeżeli Krzyż nie powróci będzie to jednoznaczna deklaracja judeo-satanistów kontynuacji wojny z Polakami.

Jak na razie zamiast deklaracji czekamy na czyny.

Kornhauser