Praca za seks – afera w PiS !

Kaczynski Hadacz
Wczoraj gdy opracowywałem publikację dotyczącą Ukrainy zrozumiałem na czym polega dramat porzuconego amanta Jarosława Kaczyńskiego i zawodowego homoseksualisty Andrzeja Hadacza. Sprawa nie tylko dotyczy śp. Andrzeja Leppera, ponieważ były Wicepremier i Minister Rolnictwa nigdy nie zajmował się pedałami natomiast pedały zajęły się nim z takim efektem, iż spoczywa na cmentarzu, natomiast pedały w 2015 roku świętują Boże Ciało pod ich Tęczą na Pl. Zbawiciela w Warszawie. Mowa tu m.in. o Jarosławie Kaczyńskim, który był mecenasem afery „Praca za seks” i nie tylko.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Seksafera_w_Samoobronie

Procesja_Boze_Cialo_pl_Zbawiciela

To czego niejaki Hadacz nie chce ujawnić to z kim jeszcze nie spał w Sejmie jest tajemnicą poliszynela. Jak wiemy największe rozgoryczenie porzuconego czołowego amanta sejmu Hadacz czuje nie tyle do Janusza Palikota i jego Klubu dewiantów co do szlachetnego i bez skazy posługującego się Kodeksem Rycerskim Jarosława Kaczyńskiego, który jak deklaruje Hadacz oszukał go, a on w nim zakochał się na wieki wieków amen. Cały romans między Hadaczem i Kaczyńskim trwał dosyć długo bo jak wiemy obydwaj pojawili się pod Krzyżem na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie w Lipcu 2010 roku.

Wybory 2015 i gdy niejaki  Duda żonaty z żydówką zjawił się na debatę telewizyjną z Uzurpatorem Hadacz asystowany przez samego Satanowskiego żyda z Izraela i zarazem wyszkolonego przez Mossad biznesmena ruszył do Andrzeja Dudy jeszcze kandydata na Prezydenta w Polsce. Ten zdradzony i oszukany osobnik postanowił upomnieć się o swoje stanowisko ponieważ czuje się na siłach piastować najwyższe godności dewiantów w Polsce.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,17936003,Awantura_po_debacie___Kaczynski_mnie_oszukal__Duda.html

Jak wiadomo aby pozyskać lewicowy elektorat PiS czytaj : Parchy i Sanhedryn chcą powołać nową strukturę organizacyjną na wzór CBA. Robocza nazwa to CASiM i pochodzi od imienia brata samego Ali Baby aby pozostać w kręgach kultury morza Śródziemnomorskiego. Otóż ta Centralna Agencja zatrudniałaby samych homoseksualistów i lesbijki aby strzegli symboli religijnych i tak hadacz de facto byłby odpowiedzialny za Krzyż z Krakowskiego Przedmieścia; Andrzej Duda postanowił, iż Krzyż wróci na swoje pierwotne miejsce oraz sejmową menorę.

Pełna nazwa CASiM – Centralna Agencja Sodomii i Masturbacji.

Ale dlaczego mają to robić pedały i lesbijki delegowane z innych resortów ?
I właśnie odpowiedź na to pytanie ma być najważniejszą kwestią jesiennych wyborów parlamentarnych. Jak wszyscy Polacy wiedzą obecny system władzy opiera się na dziedziczności Urzędów, które kontrolują potomkowie judeo-satanistów przysłanych do Polski przez samego Stalina i wyposażonych w typowe Polskie nazwiska, a nieraz nawet rodowody przyp uzurpatora czy Jaruzelskiego..

Otóż jak wszyscy wiedzą pedały i lesbijki nie rozmnażają się zatem problem dziedziczności zanika sam. Co za wspaniała strategia wyborów parlamentarnych i dodatkowo wymyślona podczas orgii seksualnej Klubu Parlamentarnego na cmentarzu.. Natomiast sprawa wojny z Rosją dla każdej partii pasożydów pozostaje aktualna ale Polacy dowiedzą się o tej „wspaniałej” nowinie po jesiennych wyborach tak aby nie dawać możliwości wcześniejszego ogłoszenia Stanu Wojennego.przez aktualną władzę.

Zatem zapraszam od zobaczenia zranionego kochasia Jarosława Kaczyńskiego i innych dewiantów sejmowych, a który przyszedł upomnieć się o swoje podczas wyborów prezydenckich w 2015 roku.