Papież Franciszek wysłał abp. Szewczuka do Polski po haracz wojenny.

Ofiara obchodów świąt judeo-satanistów na Ukrainie 02 maj 2014

Polacy nie tylko płacą haracz na bratobójczą wojnę na Ukrainie ale Kościół i Watykan zdradza Polaków i odcina się od własności Polaków we Wschodniej Małopolsce. Po haracz Papież Franciszek wysłał swego najbardziej zaufanego osobnika gloryfikujacego pedałów na Ukrainie.. Tak w skrócie można napisać o wizycie 08 czerwca 2015 abp. Szewczuka na Jasnej Górze. O wspieraniu bratobójczej wojny na Ukrainie pisałem w grudniu 2014 roku.
https://rafzen.wordpress.com/2014/12/08/bergoglio-jawnie-wspiera-judeo-satanistow-na-ukrainie/

Jednak sprawa jest poważniejsza ponieważ wizyta następuje po tym jak duchowni Kościoła Katolickiego zanieśli Ciało Jezusa pod tęczę symbol judeo-satanistów na Pl. Zbawiciela w Warszawie. Pisałem o obrzędach judeo-satanistów w tym szczególnym miejscu gdzie Polacy za swoje pieniądze postawili Pomnik Chrystusa Króla, a który został zburzony i jak mnie wiadomo w czasie zgaszonego światła judeo-sataniści pod tęczą złożyli ofiary z ludzi, a dokładniej z pozyskanych nielegalnie płodów Polaków.. O tym fakcie dowiedziałem się prowadząc osobiste śledztwo w sprawie zgaszenia światła publicznego w tym miejscu. https://klubreportera.wordpress.com/2014/11/08/obrzedy-judeo-satanistow-na-placu-zbawiciela-przy-zgaszonym-oswietleniu/

Jak działa Bóg dowiedziałem się z relacji prasowych gdyż Bóg zmył wodą złożone w ofierze płody ludzkie innymi słowy pisząc zostały uruchomione zraszacze wodne gdy tylko Procesja Bożego Ciała zbliżyła się do symbolu judeo-satanistów. To namacalny dowód iż Jezus daje nam znaki i dba o Nas Polaków i Naszą ziemią co pozostaje w konflikcie z obecnym duchowieństwem któremu nie przeszkadzają takie symbole dewiantów lub jak kto woli dzieci szatana Ew. Św. Jana 8: 44 na drodze Procesji.

Powracając do wizyty Szewczuka to zauważyć należy że o. Marian Waligóra przeor Jasnej Góry: nie tylko opłacił haracz wojenny judeo-satanistom i podarował kopię Cudownego Obrazu ale zadeklarował, iż Wschodnia Małopolska już nie jest własnością Polaków, a która się Nam należy na mocy zawartych porozumień zgodnie z Traktatem Wersalskim oraz Traktatem Ryskim natomiast Waligóra bezczelnie oznajmia, iż Wschodnia Małopolska jest już Ukraińska . Taki pospolity zdrajca jak Knessetowy Andrzej Duda udający z pomocą kard. Nycza który podrzucając mu Hostię wyreżyserował religijnego Dudę. Lepiej od Polańskiego i wszystkich pedofilii razem wziętych. .
Oto wypowiedź: Waligóry „Księże Arcybiskupie, cieszymy się obecnością Ekscelencji tu na Jasnej Górze, gdzie od pierwszej niedzieli Wielkiego Postu modlimy się za pokój i o pokój na Ukrainie i na całym świecie. Szczególnie bliskie naszemu sercu jest to, co dzieje się na waszej ziemi, choć media w ostatnim czasie jakby zamilkły, nie mówią o tych bolesnych wydarzeniach, które wciąż trwają na waszej ziemi. My nie zapominamy, i z naszą modlitwą codzienną, z błaganiem, przychodzimy, by przez wstawiennictwo Maryi, przez Jej matczyne spojrzenie wypraszać i samemu spoglądać z miłością na waszą ziemię. Proszę przyjąć kopię Cudownego Obrazu i zabrać do tej ziemi, w ostatnich miesiącach tak mocno zbroczonej krwią waszych synów (…) Ufamy, że Maryja swoim zatroskaniem obejmie cała Ukrainę i wyprosi pokój dla was i całego świata”

Arcybiskup Światosław Szewczuk to Ukrainiec urodzony się 5 maja 1970 w Stryju, we Wschodniej Małopolsce. W 1991 władze wysłały go na studia filozoficzne na Uniwersytecie Salezjańskim w Buenos Aires. W Argentynie poznał obecnego Papieża Franciszka pozostając jego najbardziej zaufanym człowiekiem w krajach Słowiańskich. Jak wiemy Franciszek nie ufa Polakom ponieważ podziela poglądy i wiarę żydów w Mojżesza, a nie w Jezusa. Za osobistą namową Bergoglia Benedykt XVI 14 stycznia 2009 r. mianował ks. Szewczuka biskupem pomocniczym greckokatolickiej eparchii Opieki Matki Bożej w Buenos Aires.. Od tego czasu kariera Szewczuka potoczyła się błyskawicznie i to on odsłaniał i poświęcił pomnik homoseksualisty Bandery i wygłaszał peany pochwalne o UPA i Banderze czyli gloryfikował pedała prosząc jednocześnie Polaków o przebaczenie..
Abp Szewczukowi trzeba przypomnieć, ze najpierw musi być przyznanie się do win i żal za popełnione grzechy w tym wypadku zbrodni ludobójstwa, a później dopiero może nastąpić przebaczenie. Wielu Ukraińców nawet nie wie czym była zbrodnia Ludobójstwa na Polakach we Wschodniej Małopolsce i nadal honorują UPA–w tym także na czym polegała wina kościoła greckokatolickiego. Należy zauważyć ,iż UKPA którego zwierzchnikiem jest obecnie Szewczuk była odpowiedzialna za decyzję i wykonanie barbarzyńskiej zbrodni ludobójstwa na niewinnych Polakach..

Pope Francis Poroschenko

Zatem Watykan wkroczył na drogę wszelakich wojen religijnych aby doprowadzić do Mosaismu na świecie za sprawą dzieci szatana – Ew. Św.. Jana 8: 44
https://rafzen.wordpress.com/2014/09/20/mosaism-in-poland/